Medytacja z Boginią dla zneutralizowania mrocznych rytuałów w okresie Halloween i Samhain

Medytacja z Boginią dla zneutralizowania mrocznych rytuałów w okresie Halloween i Samhain

 

Październik jest zazwyczaj miesiącem gdy kabał i ciemne siły wykonują mroczne rytuały. W szczególności, więcej tych mrocznych rytuałów zostanie przeprowadzonych pod koniec miesiąca podczas Halloween i Samhain.

https://en.wikipedia.org/wiki/Samhain

Te ciemne rytuały zwykle obejmują składanie ofiar z ludzi i zwierząt.

W tym roku dokładny czas Samhain nie wypada między 31 października i 1 listopada jak jest szeroko rozpowszechnione w internecie. Jest to spowodowane zniekształceniem w kalendarzu gregoriańskim.

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2018/02/natural-cycles-of-goddess-and-god.html

Z definicji, faktyczna data Samhain to środek między wrześniową równonocą i grudniowym przesileniem. Biorąc pod uwagę, że wrześniowa równonoc w tym roku miała miejsce 23 września a grudniowe przesilenie nastąpi 22 grudnia, między tymi punktami jest około 90 dni.

Dlatego Samhain w 2019 rok powinien mieć miejsce 45 dni po wrześniowej równonocy, co wypada 7 listopada.

 

Dlatego aby przeciwdziałać negatywnym wpływom tych mrocznych rytuałów odbywających się w okresie Halloween i Samhain, przeprowadzimy specjalną codzienną Medytację z Boginią między 30 października i 7 listopada.

Czas tej medytacji to 1:00 PM czasu UTC (14:00 w Polsce).

Oto prezentacja kilku Bogiń, które można wezwać w czasie tej medytacji:

http://regret2revamp.com/2019/10/25/goddess/

 

 

Przewodniki audio dla tej medytacji w różnych językach można znaleźć tutaj:

https://goo.gl/gnAcmY

 

Instrukcje:

1. Wizualizuj lśniący filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez twoje ciało do serca Gai. Następnie wizualizuj kolejny filar Światła, wznoszący się w górę ze środka Ziemi przez twoje ciało, przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i w naszej galaktyce z powrotem do Centralnego Słońca. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego zarówno w górę, jak i w dół.

2. Teraz wyobraź sobie nad głową, wewnątrz tego lśniącego filaru Światła, Bogini w kształcie pięknej kobiety, ucieleśniającą energie boskiej kobiecości: bezwarunkową miłość, współczucie, akceptację, pokój, harmonię, łaskę, piękno i uzdrowienie. Poczuj jej energię.

3. Sprowadź Boginię w dół do swojego ciała, śpiewając mantrę OM. Możesz robić w tym samym czasie mudrę trzymając dłonie nad głową, a następnie opuszczając je w dół i kładąc je delikatnie na Sercu. Poczuj energię Bogini wchodzącą w twoje ciało i docierającą do Twojego Serca.

4. Wezwij obecność Bogini Dou Mu, obecność wszystkich wzniesionych Bogiń, takich jak Isis, Maat, Hathor, Quan Yin, Maria Magdalena, Biała Tara, … aby pomogły w zniwelowaniu wszystkich mrocznych rytuałów na planecie i przywróceniu boskiego Światła i Sprawiedliwości.

5. Wyciągnij ręce przed siebie i wysyłaj boską kobiecą energię przez swoje ręce do wszystkich negatywnych rytuałów, neutralizując je, czyniąc je nieszkodliwymi i nieefektywnymi, tracącymi całą swoją moc. Zobacz wszystkie mroczne rytuały gasnące, rozpuszczające się w Świetle i Miłości Bogini.

6. Teraz wizualizuj słup Światła Galaktycznego Centralnego Słońca rozszerzający się do czakry duszy (położonej 20 cm nad głową) wszystkich istot zaangażowanych w te rytuały, łącząc je ponownie ze Źródłem i inspirując je do zaprzestania ich wykonywania. Zobacz, jak zaczynają pracować dla Światła.

7. Podziękuj wszystkim Boginiom i wszystkim istotom Światła i poczuj wdzięczność za to, że zostało to wykonane.

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/10/goddess-meditation-to-neutralize-dark-rituals-over-the-period-of-halloween-and-samhain.html

 

 

Hits: 60

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o