Aktualizacja na temat energii prowadzących do przesilenia zimowego ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Aktualizacja na temat energii prowadzących do przesilenia zimowego ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc przedstawić wam raport o przebiegu waszej ewolucji. Wiemy, że robicie postępy ponieważ odczytujemy ogólną wibrację ludzkiej zbiorowej świadomości  i możemy powiedzieć, że nadążacie za energiami, które są przed wami. Gdybyście nie mogli nadążać za energiami,   zobaczylibyście masową histerię. Doświadczylibyście ogromnej liczby samobójstw. W mediach pojawiłyby się wiadomości o tym ile wypadków samochodowych i ile agresji drogowej   było w danym dniu kiedy otrzymalibyście ogromne pobieranie energii o wysokiej częstotliwości.

Ale widzimy także więcej niż tylko brak nowych, niewyjaśnionych problemów w waszym świecie. Widzimy postęp. Widzimy jak ludzie aktywują więcej wibracji, których chcą doświadczyć i robią to celowo. Widzimy jak żyjecie życiem celowym i sensownym. Widzimy, że coraz więcej ludzi z dnia na dzień budzi się do prawdy, że jesteście tu po to aby zrobić więcej niż tylko przetrwać tak długo jak możecie lub zasłużyć na swój sposób na jakiś rodzaj raju po śmierci. Ludzie budzą się do prawdy, że jesteście tutaj dla czegoś nowego, czegoś większego.

I mimo, że wśród was jest wiele osób, które czują to samo, nie mają słów aby opisać to co czują. Nie wiedzą z kim mogą porozmawiać o tym co przeżywają i czują. Dlatego za każdym razem gdy ktoś z was chce być dziwnym w pokoju i wspomnieć o doświadczeniach, które miał z   istotą pozaziemską, aniołem lub wróżką, otwieracie drzwi, które ktoś inny musiałby otworzyć dla nich. Razem współtworzycie większą integrację na Ziemi.

I to co widzicie w tym czasie,   to, że ludzie, którzy chcą utrzymać wszystko takim jakim   było lub wrócić do czasów kiedy wszystko było lepsze, szaleją i zapierają się rękoma i nogami. Oni śmieją się z was za waszą postępową postawę dokładnie tak samo  jak   wyśmiewali się z was za nadmierną wrażliwość kiedy byliście dziećmi. Jednak ta wrażliwość naprawdę zaczyna się opłacać, ponieważ jesteście w stanie przyswoić piękne energie, które znajdują się przed wami.

I chcemy również abyście wiedzieli, że możecie stworzyć coś zupełnie nowego, coś niespotykanego wcześniej na Ziemi wraz z tymi energiami, które znajdują się przed wami. Właściwie zapraszamy was do zrobienia tego w ciągu ostatnich dwóch miesięcy waszego roku kalendarzowego, w ciągu tego czasu poprzedzającego wasze wydarzenie Przesilenia. Jesteście tymi, którzy mają możliwość przyjąć to co jest przed wami i tworzyć wraz z tym, i to jest apel do wszystkich abyście to zrobili.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/update-on-the-energies-leading-to-the-solstice-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o