Ludzie i istoty pozaziemskie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ludzie i istoty pozaziemskie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy coraz bardziej podekscytowani aby zobaczyć wasze podróże, ponieważ widzimy jak otwieracie coraz więcej kluczy do ewolucji świadomości. Każdego dnia widzimy więcej osób, które szukają tych kluczy wewnątrz siebie niż kiedykolwiek widzieliśmy na Ziemi. Wiemy, że rozumiecie siłę medytacji i zauważamy, że większość z was korzysta z tego cennego narzędzia. W ostatnim czasie zaczęliśmy dostrzegać jak dużo bardziej interesują was wasze osobiste historie, wasze podróże po galaktyce a także DNA istot pozaziemskich i energia, które macie w sobie.

Doszliście do punktu, w którym jesteście tak zainteresowani swoimi własnymi historiami o pochodzeniu, jak byliście zainteresowani Strefą 51, Roswell i innymi znanymi opowieściami o UFO i ET. Zaczynacie zauważać, że to nie tyle doświadczenia, które mieliście gdzieś w kosmosie, ile ten, którego rozpoznajecie, że znajduje się wewnątrz was. I zauważyliśmy, że robicie wszystko co możliwe aby odkryć i rozwikłać własne kosmiczne pochodzenie. Teraz, dlaczego jest to ważne, możecie się zastanawiać? Cóż, chcecie nawiązać kontakt z istotami z kosmosu i to na pewno pomaga uświadomić sobie, że jesteście jednymi z nich.

Często bardzo niepochlebnie myśleliście o sobie jako kolektywie. Albo byliście daleko, daleko poniżej tego, którego nazywacie Bogiem lub Źródłem, albo byliście mało znaczącymi ludźmi, którzy patrzą na niebo w poszukiwaniu pozaziemskich istot, które mogą przybyć i dokonać desantu swoimi statkami aby was uratować. Teraz jest punkt zwrotny w historii ludzkości ponieważ coraz więcej z was zdaje sobie sprawę, że jesteście częścią ich historii. Zdajecie sobie sprawę, że oni chcą się połączyć z wami tak samo jak wy chcecie połączyć się z nimi i doszliście do zrozumienia, że macie coś co możecie zaoferować, oprócz złota lub niewolniczej pracy.

Przede wszystkim ludzkość podniosła się z głębi uczucia tak oddzielonego od Źródła i tak podzielonego w swoich przekonaniach o Źródle. Tak bardzo cierpieliście i znosiliście tyle negatywnych emocji w całej swojej historii na Ziemi i jesteście fascynujący ponieważ mogliście pokonać i wyjść z tego stanu. Teraz wyłoniliście się jako przebudzone motyle, o których wasi pozaziemscy bracia i siostry zawsze wiedzieli, że jesteście w stanie stać się.

Teraz nadszedł czas aby zaprosić ich do lądowania ich statkami, ponieważ jesteście gotowi spotkać się z nimi. Jesteście gotowi do współtworzenia. Jesteście gotowi do tego aby uważali was za równych. Nadszedł czas abyście dołączyli do galaktycznej rodziny, zajęli swoje miejsce przy stole i rozpoznali, że należeliście do niej cały czas. To nie wasz postęp w technologii przyniósł wam miejsce przy stole. To wiedza o tym, że należycie, że jesteście tak samo godni jak i wszelkie inne istoty we Wszechświecie aby tam być. Prawdziwie duchowy człowiek, który jest przebudzony, zdaje sobie sprawę, że są oni Energią Źródła i wie, że wszystko inne we Wszechświecie jest również Energią Źródła.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/humans-extra-terrestrials-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o