2019/10/30 Wywiad Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku z Cobrą na temat Aktywacji Srebrny Wyzwalacz i Konferencji Wzniesienia w Tajpej

2019/10/30  Wywiad Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku z Cobrą na temat Aktywacji Srebrny Wyzwalacz i Konferencji Wzniesienia w Tajpej

 

 

 

 

Witajcie Wszyscy. Dziś jest 30 Października 2019. Nazywam się Anthem. Jestem założycielem i liderem Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku. Ten listopad jest bardzo wyjątkowy dla wielu pracowników światła na całym świecie, ponieważ odbędą się dwa duże wydarzenia w tym miesiącu: Aktywacja Srebrny Wyzwalacz 11 listopada i Konferencja Wzniesienia na Tajwanie 30 listopada-1 grudnia. Dla wyjaśnienia i promocji tych dwóch ważnych wydarzeń nasz drogi przyjaciel Cobra, osoba kontaktowa Ruchu Oporu,chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami poprzez ten wywiad. A teraz chciałbym zaprosić mojego współgospodarza, Patryka i Cobra.

Cobra: Dobrze, otrzymaliśmy wiele pytań na temat aktywacji Srebrnego Wyzwalacza i Konferencji Wniebowstąpienia w Tajpej. Słyszeliśmy nawet pewne plotki na temat tej aktywacji. Odpowiemy na wszystkie pytania jedno po drugim.

 

 

【Pytania i odpowiedzi na temat Aktywacji Srebrny Wyzwalacz】

 

P1: Jaka jest dokładna przyczyna aby ludzie kupili srebro dla tej aktywacji, a nie złoto lub platynę?

Cobra: jest wiele powodów dla tego. Pierwszym powodem jest to, że srebro ma bardzo specyficzną energii i jest związane z energią Bogini. Jest to jeden z powodów. Innym powodem jest to, że cena srebra nie jest tak wysoka, więc więcej osób może dołączyć do tej aktywacji znacznie łatwiej kupując srebro niż kupując złoto lub platynę.

P2: Dlaczego w szczególności sugerujesz ludziom kupno srebrnej monety lub srebrnej sztabki?

Cobra: Sztabki srebra to czyste srebro i są też kilka inne energetyczne przyczyny, w które nie będę wnikał, ale w zasadzie lepiej kupić sztabki lub monety.

P3: jeśli osoba kupi tylko złoto lub platynę 11 listopada, czy ten zakup będzie się wliczał do masy krytycznej?

Cobra: nie.

P : Więc tylko srebro?

Cobra: tylko srebro.

P4: Wspomniałeś kiedyś, że minimalna waga nasion obfitości wynosi 3 gramy. Jaki jest minimalny ciężar zakupu dla srebrnego wyzwalacza 11 listopada.

Cobra :3-5 gram to minimum.

P5: czy powinniśmy ustanowić silną intencję, że uwolnimy społeczeństwo ludzkie od niewolnictwa opartego na zadłużeniu finansowym poprzez zakup srebra gdy będziemy dokonywać naszego zakupu?

Cobra : tak to jest bardzo zalecane.

P6: jeśli osoba nie ma pojęcia o aktywacji srebrnego wyzwalacza ale przypadkowo kupuje srebro na szczęście lub z innych powodów, czy taki zakup będzie brany pod uwagę w masie krytycznej?

Cobra: nie, ponieważ nie będzie żadnej świadomej intencji stojącej za zakupem. W rzeczywistości, miliony ludzi kupują srebro na co dzień.

P7: dla ludzi, którzy nie są zainteresowani odkładaniem metali szlachetnych, czy możemy zachęcić ich do przyłączenia się do naszego ruchu skłaniając ich do kupienia srebrnego naczynia, takiego jak srebrna łyżka, czajnik lub grzebień?

Cobra: Tak, oczywiście. Mogą również kupić te przedmioty. To będzie dobre dopóki kupują przedmioty z czystego srebra.

P8: mamy pytanie od artysty pracującego w metalu: czy mogę się przyłączyć do tego ruchu zakupu srebra kupując srebrną glinę, srebrny metal/srebro przemysłowe i tworząc srebrne dzieło sztuki 11/11?

Cobra:Tak, to świetna opcja.

P9:dla osiągnięcia masy krytycznej, czy jest sens zachęcać właścicieli sklepów ze srebrnymi wyrobami, dealerów srebra i jubilerów aby kupowali srebrne materiały 11/11?

Cobra: to rzeczywiście bardzo dobry pomysł ponieważ można zgromadzić więcej ludzi. I ilość srebra zakupionego w ten dzień będzie większa, ale muszą wiedzieć jaki jest cel tej aktywacji. Przynajmniej do pewnego stopnia.

P10:według strefy czasowej UTC, w jakim czasie Siły Światła zaczną liczyć ilość osób kupujących srebro?

Cobra: kiedy pierwsza strefa czasową na Ziemi wejdzie w 11 listopada.

P11: jaka jest twoja zalecana godzina rozpoczęcia zakupu srebra na podstawie strefy czasowej UTC?

Cobra: jak tylko strefa czasowa twojej lokalizacji wejdzie w listopadzie. 11. Ale ja bym powiedział, że szczyt aktywacji nastąpi popołudniu czasu UTC.

P12:czy będzie to bardziej energetycznie korzystne jeśli kupię srebro w pobliżu lub w trakcie tranzytu Merkurego?

Cobra: Tak, oczywiście.

Pytanie: tak więc możemy skupić się na naszym zamówieniu w tej ramie czasowej?
Cobra: Tak.

P13: w jakim czasie mogę dokonać swojego ostatniego zamówienia na zakup srebra?
Cobra: o północy 11 listopada w swojej strefie czasowej.

P14: czy jest to energetycznie pozytywne jeśli kupuję srebro za pomocą karty kredytowej, kryptowaluty lub pożyczonych pieniędzy 11/11?

Cobra: nie ma znaczenia jak kupisz, jedyne co musi się zdarzyć to stać się twoją własnością. Musisz być właścicielem tego srebra.

P15: jeśli zamienię swój fundusz ETF na srebro, papierowy rachunek na srebro lub kontrakt terminowy na srebro w fizyczne srebro, czy taka transakcja jest brana pod uwagę do masy krytycznej?

Cobra: Tak, to na pewno będzie wliczone. I zachęcam wszystkich, którzy posiadają fundusz ETF na srebro, papierowy rachunek na srebro lub kontrakt terminowy na srebro aby zamienili je na fizyczne srebro 11/11.

P16: jeśli świadomie kupujemy srebrną monetę lub sztabkę z motywem obfitości, czy taki zakup będzie energetycznie pomocny dla aktywacji srebrnego wyzwalacza?

Cobra: Tak, w zasadzie będzie.

P17: czy powinniśmy unikać zakupu srebra z wizerunkiem królowej brytyjskiej (Elżbiety II) 11/11, o ile to możliwe?

 

 

Cobra:nie ma potrzeby aby unikać zakupu jakiegokolwiek rodzaju srebrnych monet w ten dzień. Co ma znaczenie, to srebro wewnątrz monety.

P18: co mam zrobić jeśli srebro z wizerunkiem królowej angielskiej to moja jedyna opcja na 11/11?

Cobra: dobrze, więc jeśli jest to twoja jedyna opcja, zdecydowanie trzeba kupić te monety.

P19: kanadyjskie, australijskie, nowozelandzkie królewskie mennice muszą zawierać portret królowej brytyjskiej na swoich srebrnych monetach i sztabkach. Czy ta reguła ma jakieś specjalne okultystyczne znaczenie? Na przykład, czy ten projekt przekazuje jej energię obfitości srebra lub pozwala jej symbolicznie być właścicielem każdej srebrnej monety i sztabki z jej portretem?

Cobra: W zasadzie, mówiąc okultystycznym językiem, to daje jej kontrolę nad całym tym srebrem. Ale jeśli kupimy srebrny portret 11/11, właściwie odbierzemy jej kontrolę nad srebrem. Tak więc to w zasadzie dobra rzecz.

P20: jeśli kupię pozłacane srebro lub srebrną biżuterię z minerałami lub kamieniami szlachetnymi na niej, czy taki zakup będzie brany pod uwagę do masy krytycznej?

Cobra: nie, musisz kupić czyste srebro a nie posrebrzane przedmioty i srebrne ozdoby, które, jak i inne materiały są dołączone do tego.

P: co z pozłacanym srebrem?

Cobra: nie, musisz kupić czyste srebro.

P21: która opcja jest lepsza na 11/11 przy tym samym budżecie?

1. Ja sam kupuję tylko jedną uncję srebra.
2. Dzielę swoje pieniądze z dobrze poinformowanym człowiekiem, a następnie kupujemy po pół uncji indywidualnie.

Cobra: druga opcja jest lepsza ponieważ więcej osób jest w to zaangażowanych i więcej świadomości będzie w to zaangażowane.

P22: jeśli mam wystarczająco fizycznego srebra aby sprzedać 11/11, czy powinienem sprzedać trochę srebra tym, którzy go potrzebują, czy powinienem odłożyć całe swoje srebro do czasu finansowego resetu?

Cobra: możesz sprzedać część swojego srebra tym, którzy wiedzą o tym procesie i będą częścią aktywacji. Ale dla tych ludzi byłoby nawet lepiej kupić srebro z innych źródeł, tak aby przebudzona społeczność miała więcej srebra jako całość.

P23: jeśli ja chętnie sprzedam swoje srebro 11/11 tym, którzy chcieliby dołączyć do aktywacji srebrnego wyzwalacza z rabatem ponad 50%, czy ich zakup będzie brany pod uwagę w masie krytycznej?

Cobra: w pewnym stopniu tak.

P24: jeśli mam obfite rezerwy fizycznego złota lub platyny i postanowię wymienić część swojego złota lub platyny na srebro o tej samej wartości, czy ta wymiana będzie energetycznie pomocna dla aktywacji Srebrnego Wyzwalacza?

Cobra: Tak, to na pewno pomoże.

P25: czy srebro, które kupujemy 11/11, zawiera specjalne znaczenie lub energię, tak że powinniśmy zatrzymać je na zawsze? Czy to nie jest tak ważne gdy sprzedamy je potem?

Cobra: będzie miało specjalną energię ponieważ będzie ono wypełnione energią portalu 11/11. Ale jeśli czujesz się prowadzony aby w pewnym momencie je sprzedać, oczywiście można.

P26: kobieta powiedziała, że ludzie będą opętani jak tylko kupią srebro. Ona też twierdzi, że całe srebro na rynku jest energetycznie skażone, więc ludzie muszą być bardzo ostrożni. Jaka jest twoja opinia na ten temat?

Cobra:oczywiście, ludzie nie będą opętani jeśli kupują srebro. A rynek srebra jest skażony w takim samym stopniu co inna materia na planie fizycznym tej planety. W ten sposób mogą porównać stopień zanieczyszczenia srebra z zanieczyszczeniem żywności, które jesz na co dzień, więc nie ma żadnej różnicy i nie ma dodatkowego zagrożenia przy zakupie srebra. Jeśli chcą oczyścić swoje srebro, mogą to zrobić umieszczając pod taśmę wodę na jedną lub dwie minuty. tak, że nie ma absolutnie żadnej potrzeby się martwić.

P27: czy powinniśmy być zaniepokojeni tym, że kabał wykorzystuje fałszywe srebro aby przeszkodzić naszemu ruchowi zakupu?

Cobra: nie ma absolutnie żadnej możliwości aby kabał umieścił fałszywe srebro specjalnie do tego celu. Ale jest kilka fałszywych srebrnych monet w obiegu. Jeśli kupujesz je z zaufanych źródeł jest prawie zerowa szansa, że kupisz fałszywe srebro.

P28: dodatkowo do 11/11, czy regularne kupowanie srebra przyspieszy Wydarzenie i finansowy reset?

Cobra: tak, jeśli masa krytyczna ludzi robiłoby to regularnie, co nie jest bardzo prawdopodobne.

Q: więc, możemy kupować srebro codziennie?

Cobra: jeśli jesteś tak prowadzony, to tak.

 

【Pytania i odpowiedzi na temat Medytacji Srebrny Wyzwalacz 】

 

P1: będziemy świadkami tranzytu Merkurego w dniu aktywacji portalu 11/11. Czy istnieje jakieś tajemne znaczenie, poza oświecenie energii światowego systemu finansowego?

Cobra: W zasadzie tranzyty Merkurego są dość rzadkie. Za każdym razem gdy one następuj, przynoszą bardzo silny błysk energii, który przynosi nowe pomysły, nowe zrozumienie w mentalnej sferze ludzkości. Ten konkretny tranzyt jest bardzo specyficzny, ponieważ Merkury będzie przebiegać bardzo blisko centrum powierzchni Słońca, jak to będzie widoczne z Ziemi. tak, że to będzie nasz prawie idealny układ i będzie bardzo silny.

P2: kiedy przyłączymy się do medytacji Srebrnego Wyzwalacza czy możemy umieścić nasze srebro na ołtarzu z naszymi kryształami?

Cobra: Tak, oczywiście można.

Pytanie: czy powinniśmy wykonać jakiś rytuał dla naszego srebra gdy umieszczamy je z naszymi kryształami?

Cobra: jeśli czujecie się tak prowadzeni, to tak. Ale opublikowaliśmy instrukcję medytacji srebrnego wyzwalacza. Możecie postępować zgodnie z instrukcjami i pomóc masie krytycznej.

P3: Jeśli uzdrowiciele Promieniami poziomu drugiego będą chanelować promień Saint-Germaina i promień Andromedy 11/11, czy mogą zwiększyć impuls aktywacji srebrnego wyzwalacza? Jeśli tak, to jaki cel muszą wizualizować w swoim umyśle?

Cobra: promień, który będzie najbardziej skuteczny to Promień Saint-Germaina. I nawet ci, którzy mają poziom 1 promienia Saint-Germaina, zaleca się im aby zrobili to z bardzo dużym skupieniem na 11 listopada. Ci, którzy mają poziom 2 promienia Saint-Germaina, mogą umieścić cały planetarny srebrny wyzwalacz gdy będą wizualizować proces uzdrowienia w swoim umyśle.

P4: czy polecasz nam robić medytację Wiru Bogini codziennie do 11/11 i wizualizujemy Tęczowy Wir manifestujący ponad 144000 osób przystępujących do medytacji Srebrnego Wyzwalacza?

Cobra: to rzeczywiście bardzo dobry pomysł i bardzo polecam go.

P5: wspomniałeś, że ludzie mogą przyspieszyć manifestację, koncentrując swoją uwagę na wizualnym modelu pomocniczym. Jeśli chcemy zamanifestować epicki sukces aktywacji srebrnego wyzwalacza a także finansowy reset, jakiego srebrnego lub wizualnego pomocniczego modelu możemy użyć?

Cobra: ludzie jako grupa mogą stworzyć wzór mandali kwiatu życia i umieścić srebrne monety na każdym skrzyżowaniu mandali. Można użyć tego model z grupową medytacją i wizualizować sukces aktywacji 11/11.

P6: czy mógłbyś zaproponować jakieś narzędzie lub protokół aby zwiększyć siłę tej medytacji?

Cobra: Dla dużej grupy można stworzyć duży wzór mandali Kwiatu Życia i umieścić srebrne monety na każdym skrzyżowaniu. Następnie wizualizujcie sukces aktywacji i medytujcie w pobliżu mandali codziennie do 11/11 aby zgromadzić energię.

P7: oprócz Abundantii, St. Germaina i Promienia Andromedy, jakie istoty możemy wezwać i modlić się dla wsparcia medytacji srebrnego wyzwalacza?

Cobra: można wezwać obecność Bogini Lakszmi i można również wezwać wszelkie inne istoty światła, z którymi czujecie się dopasowani i one będą wspierać tę aktywację.

P8: Czy polecasz abyśmy robili rytuał obfitości codziennie do 11/11, aby wspierać impuls srebrnego wyzwalacza?

Cobra:Tak.

P9: Po 11/11, czy powinniśmy zintegrować medytację srebrnego wyzwalacza z rytuałem obfitości abyśmy mogli skupić naszą intencją na nowym systemie finansowym?

Cobra: możecie to zrobić jeśli czujecie się tak kierowani.

P10: czy możemy zaprosić ludzi do przyłączenia się do medytacji srebrnego wyzwalacza, mówiąc, że ta medytacja może przynieść im pieniądze i szczęście?

Cobra: Tak. Ale kiedy przyłączą się, należy wyjaśnić im więcej aby mogli zrozumieć prawdziwy celem tej medytacji.

 

【Energia Srebra i jej zastosowanie 】

 

 

P1: Abundantia z opaską na oczach to bardzo popularne logo dla srebrnej monety i sztabki. Czy Srebro z tym logo jest pozytywne czy negatywne?

Cobra: jest obojętne. To zależy od tego jaki sens temu nadajesz. Tak samo do każdego symbolu.

 

P2:Czy tachyonizowana srebrna moneta z Nową Atlantydą i logo Saint-Germaina odgrywa szczególną rolę w aktywacji srebrnego wyzwalacza?

Cobra: to wspiera ogólny proces aktywacji, jak i inne specjalne srebrne monety i sztabki.

P3: czy istnieją jakieś szczególne zalety tachionizowanego srebra?

Cobra: Tachionizowane srebro jest bardziej wyrównane z energią Źródła i bardziej połączone z pierwotną funkcją, która polega na tym aby przynieść energię Bogini na powierzchnię planety, a zwłaszcza wewnątrz systemu finansowego.

P4: jak kapłan i kapłanka w okresie Atlantydy wykorzystywali srebro?

Cobra: tworzyli oni wiele bardzo zaawansowanych przedmiotów ze srebra. Używali dużych konstrukcji ze srebra jako portali do innych wymiarów.

P5: srebro to metal, który łączy nas z obfitością i energią Bogini. Jak możemy wykorzystać srebro aby umocnić naszą więź z energią Bogini?

Cobra: najbardziej skuteczny sposób to stworzyć posąg Bogini ze srebra i to będzie prosta droga do zjednoczenia z Boginią.

P6: Oprócz połączenia z obfitością i energią Bogini, czy możesz podzielić się innym ezoterycznym i okultystycznym wykorzystaniem srebra?

Cobra: Właściwie, w pewnym okresie historii ludzkości srebro stanowiło podstawę systemu finansowego i było wystarczająco skuteczne, ponieważ wyklucza to zakrojone na szeroką skalę manipulacje, które występują w systemie finansowym w ostatnich dwóch dekadach. Wraz ze złotem w przeszłości było jednym z filarów systemu finansowego przez wieki.

P7:jak mogę aktywować energię mojego srebra abym mógł mieć silną więź z nim?

Cobra: po prostu medytuj i trzymaj srebro w rękach a połączy się z twoją energią.

P8: jak pozytywne rasy ET wykorzystują srebro?

Cobra: wiele pozytywnych ras ET wykorzystuje srebro dla połączenia z energią Bogini. Istnieją również pewne rasy, które jeszcze nie osiągnęły najwyższego poziomu rozwoju technologicznego. Używają srebra jako część niektórych swoich urządzeń technologicznych. Ale bardziej zaawansowane rasy nie potrzebują srebra w swojej technologii. Dla nich srebro to metal, który bardziej związany jest z duchowością niż z technologią

P9: czy Mithril magiczny srebrny metal w literaturze fantastycznej, istnieje naprawdę w naszym Wszechświecie? Jeśli tak, to jakie właściwości i zastosowanie ma prawdziwy Mithril?

Cobra: Nie.

P10: czy srebro reprezentuje metal obfitości na innych planetach? Czy to ma takie znaczenie tylko na Ziemi ponieważ jesteśmy pod kontrolą niewolniczego systemu finansowego?

Cobra: żadne metale, takie jak złoto, platyna i srebro, nie są uniwersalnymi symbolami obfitości w całym Wszechświecie, ponieważ w rzeczywistości są one przejawami bardzo wysokich duchowych częstotliwości. Kiedy mówię “dostatek”, to oznacza nie tylko fizyczny dostatek ale i duchowe bogactwo.

【Inne pytania dotyczące srebra】

 

P1: Chiny kiedyś posiadały prawie połowę światowej rezerwy srebra w czasach dynastii Ming. Czy Siły Światła planowały zgromadzenie srebra w tamtym czasie?

Cobra: Właściwie dynastia Ming była jednym z wierzchołków chińskiego rozwoju, chińskiej wspaniałej kultury. Zamknięta koncentracja srebra w czasach dynastii Ming była jedną z tych cech wysokiej kultury i okultystycznie mówiąc, była to jedna z przyczyn dlaczego dynastia Ming była tak pełna sukcesów, dopóki istniała.

P2: w starożytnej chińskiej literaturze wspomina się, że srebro kiedyś było droższe od złota. Czy wiesz, co spowodowało odwrócenie cen srebra i złota?

Cobra: Właściwie, w większości miejsc na świecie srebro było tańsze od złota. Ale były pewne obszary Chin gdzie było więcej złóż srebra niż złota, dlatego w pewnym okresie historii Chin srebro było droższe.

Ale powiedziałbym, że w ostatnim czasie cena srebra była stłumiona jeszcze bardziej dramatycznie,niż cena złota. Stosunek ceny złota i srebra być może wynosi około 1: 80, ale w rzeczywistości to powinno być 1: 16. Ja bym powiedział, że cena srebra została stłumiona 5 razy bardziej niż złota. Srebro nie jest tak powszechne jak można by sobie wyobrazić opierając się na cenie srebra.

P3: czy to możliwe, że cena srebra wzrośnie ponad 50 razy po Wydarzeniu?

Cobra: jest to możliwe, ale nie jest bardzo prawdopodobne. Po Wydarzeniu cena srebra gwałtownie wzrośnie. Ale 50 razy, moim zdaniem to trochę przesada.

 

 

【Pytania i odpowiedzi na temat Konferencji Wniebowstąpienia Tajwan 2019 】

 

P1: czy istnieje jakieś szczególne znaczenie energetyczne daty tej konferencji?

Cobra: data tej konferencji została wybrana na podstawie sytuacji planetarnej i optymalnego czasu, opartego na planetarnej sytuacji i rozwoju za kulisami i gotowości ludzkości do uzyskania niektórych z nowych informacji, które zostaną przekazane tam.

P2: ta konferencja będzie siódmą na Tajwanie. Na czym polega szczególne znaczenie tej konferencji?

Cobra: będzie wiele uwagi poświęconej nowemu systemowi finansowemu i wiele uwagi poświęconej finansowemu resetowi i będzie tam przekazany nowy Intel o tym. Ponadto, przekażę jeszcze bardziej szczegółowe wyjaśnienia o pierwotnej anomalii, bombach toplet, aby ludzie mogli naprawdę zrozumieć co dzieje się za kulisami. Ludzie naprawdę zrozumieliby dlaczego Wydarzenie jeszcze nie zaistniało i naprawdę zrozumieją jakie warunki muszą być spełnione aby Wydarzenie nastąpiło, i otrzymają kilka praktycznych technicznych wskazówek na temat tego, jak mogą przyczynić się do przyspieszenia Wydarzenia.

P3: dlaczego mamy tak wiele konferencji na Tajwanie?

Cobra: Tajwan to bardzo szczególne miejsce na powierzchni planety. Ja bym powiedział, że Tajwan jest centralnym punktem najwyższej masowej koncentracji ludzkości, gdzie jest najbardziej zaludniony obszar na planecie. Druga przyczyna polega na tym, że Tajwan to wyspa, która ma bardzo silne wiry energii. Trzecim powodem jest to, że od końca dynastii Ming do początku dynastii Qing wiele rodzin smoków uciekło z Chin i osiedliły się na Tajwanie i są w pełni obecne na Tajwanie. Tak więc ta energia Smoków wspiera nasze konferencje. To rzeczywisty powód, dla którego organizujemy tutaj konferencję. To miejsce jest jednym z najbardziej pozytywnych miejsc wsparcia rodziny Smoka z planety.

Pytanie 4: czy tematem tej konferencji sugeruje, że ludzkość jest w stanie wejść w nowe społeczeństwo i osiągnąć Pierwszy Kontakt w krótkim czasie?

Cobra:Tak, są pewne zmiany w tej dziedzinie, nie mogę komentować ramy czasowej ale ja bym powiedział, że plan jest stale doskonalony i plan stale jest dostosowywany odpowiednio do sytuacji.
P6: jakie rodzaje nowych tachionizowanych produktów możemy spodziewać się podczas konferencji?

Cobra: to będzie niespodzianka. Niektóre rzeczy zostały już przygotowane. Będą one zdecydowanie dopasowane do tego co dzieje się teraz. To będzie bardzo miła niespodzianka dla tych, którzy tam będą. To będzie pierwszy raz dla niektórych produktów gdzie będą upublicznione.

P7: wiele osób myśli, że ubiegłoroczna konferencja Wniebowstąpienia na Tajwanie była ostatnią konferencją przed Wydarzeniem. Niektórzy ludzie mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ będzie jeszcze jedna. Czy chciałbyś powiedzieć kilka zachęcających słów do wszystkich uczestników tej konferencji?

Cobra: nie chcę wywoływać żadnych oczekiwań i nigdy nie twierdziłem, że to będzie ostatnia konferencja ponieważ czas Wydarzenia jest nieznany. Sytuacja ciągle się zmienia. Ale za każdym razem gdy przeprowadzamy podobną konferencję tworzy to ogromny impuls do pracy nad ostatecznym Wyzwoleniem. Musimy patrzeć na rzeczy w dłuższej perspektywie. Każda z tych konferencji jest jednym z ważnych kroków do wyższego celu, gdy nastąpi Wydarzenie i popatrzysz w swojej pamięci na każdy z tych kroków, będziesz wiedzieć, że było warto.
P8: oprócz otwartego umysłu, co uczestnicy muszą przygotować z wyprzedzeniem?

Cobra: otwarty umysł jest głównym wymogiem. Wszystko wskoczy na swoje miejsce.

P9: omówimy Rzeczywistość Kształtującą Przełom w niedzielę rano, czy powinniśmy przygotować coś do tej sesji?

Cobra: nie jest wymagane specjalne przygotowanie.

P10: Czy Siły Światła i istoty z wyższych wymiarów, takie jak Plejadianie, Dowództwo Asztar, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Ruch Oporu i Kosmiczna Centralna Rasa zwracają szczególną uwagę na tą konferencję Wzniesienia na Tajwanie?

Cobra: Tak, oczywiście. Na każdej konferencji już przygotowują rzeczy energetycznie. Energia gromadzi się i będą oni obecni na konferencji.

Cobra: Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że ludzie dołączą do naszego aktywacji w jak największej liczbie, tak że osiągniemy masę krytyczną. Wtedy będziemy o krok bliżej do Wydarzenia. Zwycięstwo Światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.golden-ages.org/2019/10/30/cobra-interview-by-international-golden-age-group-on-silver-trigger-activation-taipei-ascension-conference/

 

 

 

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
galacticjoelIrekKasia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Kasia
Gość
Kasia

Kto zarobi na sprzedaży srebra?

Irek
Gość
Irek

Gdzie kupić srebro w Polsce 11 listopada bo jest to Święto Niepodległości i jest to dzień wolny od pracy. W związku z tym jest możliwość zakupu przez internet ale dostawa będzie na przykład 12 listopada oczywiście za dodatkową opłatą.