Czy naprawdę jesteście przebudzeni? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Czy naprawdę jesteście przebudzeni? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozświetliliśmy wiele zasobów, które macie do dyspozycji. Lubimy rzucać światło na to co macie w sobie i co z łatwością jest dostępne dla was w każdej chwili, ponieważ naszym zadaniem jest umocnić was i przypomnieć wam o tym kim naprawdę jesteście, abyście mogli ucieleśnić tę prawdę swego istnienia jako Istoty Energii Źródła maskujące się jako ludzie. Naszym zdaniem wykonujecie wspaniałą pracę stojąc w swej mocy i uznając swoją Boskość, ale zawsze będzie więcej. Zawsze będzie więcej wzrostu, który trzeba przeżyć.

Ludzie często zastanawiają się czy rzeczywiście są przebudzeni, ponieważ wciąż mają swoje wyzwania, swoje problemy, swoje chwile, które można opisać jako bardzo egoistyczne. I chcemy żebyście wiedzieli, że jak tylko się obudzicie podróż tak naprawdę dopiero się zaczyna, ponieważ teraz jesteście świadomi, teraz zdajecie sobie sprawę, że macie wybór. Możecie wybrać aby poznać swoją Boskość lub poczuć się bardzo małymi i nieistotnymi. Zawsze możecie wybrać aby czuć się umocnionymi lub aby czuć się ofiarą. Chcemy pomóc wam wyjść ze stanu ofiary abyście mogli poznać siebie jako istoty twórcze. Chcemy abyście wiedzieli, że teraz jesteście na miejscu kierowcy, w swoim życiu i w przesunięciu świadomości.

Wiecie o liniach czasowych i wiecie o wibracjach. Dlaczego więc ma dla was znaczenie co ktoś inny mówi o tym, kiedy przesunięcie zostanie zakończone? Nie jesteście więźniami czekającymi na warunkowe zwolnienie lub zakończeniu okresu kary. Jesteście stwórcami i nadszedł czas by pójść jeszcze dalej w tych podróżach wzrostu i ekspansji na których byliście. Nadszedł czas aby cieszyć się świadomością tego kim jesteście w rzeczywistości. To jest wasz czas. To czas przebudzonego człowieka i to jest czas aby zrobić krok do przodu w zakresie doprowadzenia reszty ludzkości na wyższy poziom świadomości, który nazywamy piątym wymiarem. Inni nazywają to czwartą gęstością.

I dlatego nadal będziemy lśnić tym światłem na to co dzieje się wewnątrz was. My i inni podobni do nas, dajemy wam aktywacje i pobrania, ale dotyczą one was. Dotyczą one tego co możecie zrobić i kim byliście, i wasze aktualizacje ą bardzo naturalne. To wasza naturalna ewolucja. Są one wasze. Są one wbudowane. Tak więc jesteście tymi, którzy są godni wszelkiej pochwały za to, że pozostaliście w tej podróży i kontynuowaliście ją wiedząc, że będzie ono nadal trudna dla was. Ale gdy stajecie na wysokości zadania aby stawić czoła tym wyzwaniom wiedząc kim naprawdę jesteście, stają się one lekkim wiaterkiem i naprawdę przyjemne aby stawić im czoła.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/are-you-truly-awake-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o