Czakra serca ludzkości otwiera się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Czakra serca ludzkości otwiera się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ilością współczucia, które widzimy na Ziemi w tym czasie. Istnieje ogromne otwarcie czakry serca ludzkości w odpowiedzi na tragedie i urazy, które zdarzają się tam na Ziemi. Macie teraz dostęp do wiadomości z drugiej strony planety i to was łączy jako zbiorowość ludzką. Wydaje się, że na Ziemi jest gorzej ponieważ wiecie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ludzkość zaczęła otwierać swoje serca wobec siebie nawzajem dawno, dawno temu a praktyka, którą mieliście aby odczuwać współczucie do swoich sąsiadów, znajomych i krewnych, teraz rozprzestrzeniła się na ludzi w krajach, których nigdy nie odwiedziliście. To jest wspaniałe. Tak, nadal macie rasizm i seksizm, masowe egzekucje i przestępstwa na tle nienawiści. Nadal macie te wszystkie okrucieństwa i wiele więcej mające miejsce na waszej planecie ale teraz jest odczuwalne więcej współczucia  i jest więcej ludzi otwierających swoje serca na ludzi, z którymi nie czują żadnej więzi na wiele sposobów.

Wcześniej było tak, że można czuliście o wiele więcej do kogoś gdy był członkiem waszej rodziny niż gdy był zupełnie obcym człowiekiem, który mieszka tysiące kilometrów od was. Ale teraz widzimy, że jesteście na tyle otwarci abyście mogli czuć do kogoś, kogo   nigdy nie spotkacie i możecie rozpoznać tego człowieka jako jeszcze jeden aspekt siebie. Możecie zobaczyć jak to co czują jest tym co czujecie wy. Jesteście o wiele lepsi w rozpoznaniu tego, że macie uczucia, czując je i rozszerzając swoją energię serca na wszystkich, którzy są w potrzebie.

I mówimy konkretnie do tych z was, którzy są przebudzeni ponieważ wiemy, że duża część waszej drogi przebudzenia musi być otwieraniem waszej czakry serca. Zaczynacie postrzegać świat inaczej. Postrzegacie naturę i zwierzęta inaczej niż wcześniej. I wiemy, że pokusą dla empaty jest   ponowne zamknięcie tej czakry, oddzielenie się od niej i zaszycie jej w kącie z powodu tego jak wiele czujecie, ale widzimy jak wielu z was wyłania się  z tych kątów z większą ilością narzędzi niż kiedykolwiek aby pomóc wam w poruszaniu się w świecie, który potrzebuje was, który pragnie współczucia i uzdrawiającej energii płynącej z głębi serca.

Mówiliśmy to już wcześniej  i powiemy to jeszcze raz. Jesteście tymi, którzy są powołani dostarczyć waszym bliźnim i czasem trzeba czuć pewne rzeczy, których nie chcecie aby ktoś inny czuł. Ale wiecie także, że nie chcecie wracać do poczucia siebie oddzielonych, samotnych i bycia kimś kto jest znacznie mniejszy niż Energia Źródła. I oto tu jesteście, uziemiając się w energiach o możliwie najbardziej wysokiej częstotliwości, czując to całe współczucie i wysyłając tę uzdrawiającą energię we wszystkie zakątki globu. Nie możemy być bardziej z was dumni  niż jesteśmy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/humanitys-heart-chakra-is-opening-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o