Czakra serca ludzkości otwiera się ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Najnowsze aktualizacje czakr dla ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc być tutaj, łącząc się z wami, jak zawsze i jesteśmy szczególnie szczęśliwi mogąc podzielić się z wami naszym spojrzeniem na to czym żyjecie teraz na Ziemi, w odniesieniu do ostatnich aktualizacji, które miały miejsce w waszych czakrach. Aktualizacje to bardzo naturalna część waszej ewolucji świadomości a wasza ewolucja świadomości ma miejsce dlatego, że istniejecie. Dzieje się tak dlatego, że doświadczacie swojej rzeczywistości, siebie samych i innych. Tak więc po prostu będąc tam możecie zasłużyć (i zasłużyć to nie do końca właściwe słowo) na aktualizacje, które otrzymujecie.

Kiedy spaliście w ciągu ostatnich kilku tygodni, aktualizacje czakr, które otrzymaliście polegały na zapewnieniu większego dostępu do waszych wspomnień z poprzednich wcieleń, waszych zdolności, waszej zdolności do komunikowania się z istotami o wyższych częstotliwościach i waszej ekspresyjnej, twórczej energii. Ponownie, jest to oczywiście naturalne dla was aby mieć to o czym właśnie wspomnieliśmy tutaj i wiele więcej. I dlatego nie jest to ingerencją w żaden sposób gdy otrzymujecie te bardzo wspaniałe i niezbędne aktualizacje. Mają one dać wam inne doświadczenie rzeczywistości a mając inne doświadczenia rzeczywistości możecie rozwijać się jeszcze bardziej. Wasza świadomość może wzrastać.

Teraz, to co znajdziecie gdy będziecie poruszać się w ciągu waszych dni, podczas momentów czuwania, odkryjecie, że wiele drzwi otwiera się dla was. Dostępnych jest więcej portali. Możecie otrzymać więcej i dać więcej w tym samym czasie. Tak więc, to jest bardzo radosny okres ludzkiej historii i ewolucji człowieka. Jest to czas kiedy ci z was, którzy mogą uzyskać dostęp do tych aktualizacji, naprawdę pozostawią po sobie ślad. Pokażecie poprzez swoje zdolności przywódcze i siłę swoich słów i działań, jak przeprowadzić ludzkość na nowy poziom.

I mamy podpowiedź dla was wszystkich. Nie chodzi tu o dokonanie zmian w fizycznej sferze. Ewolucja świadomości wiąże się z miłością, współczuciem, przebaczeniem, jednością, obecnością i żadna z tych rzeczy nie wymaga od was żadnych zmian w fizycznym. Teraz, kiedy miłość i współczucie napływają przez was, to z większym prawdopodobieństwem będziecie działać zgodnie z tym. I to jest zawsze dobre, ale to decyzja o wyborze miłości, wyborze współczucia doprowadziła do działania, słów, idei, które rozpowszechniacie się wśród innych ludzi.

To jest czas aby spojrzeć w głąb siebie, co te aktualizacje czakr miały przynieść wam i co teraz może przynieść ludzkości w wyniku tego. To wy stajecie się bardziej sobą i to jest ekscytujące dla nas. To jest ekscytujące dla każdego kto obserwuje i uczestniczy w ewolucji świadomości ludzkości.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/recent-chakra-upgrades-for-humanity-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 26

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o