Po co przyszliście na Ziemię aby opanować ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Po co przyszliście na Ziemię aby opanować ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy możliwość czuć radość, miłość, wolność i siłę, i zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej ludzi odkrywa swoją zdolność do odczuwania, w sposób w jaki chcą odczuwać. To ekscytujący czas dla was wszystkich, jako że rozwijacie zdolność do określenia jaki rodzaj energii będziecie okazywać światu. Powiedzielibyśmy, że ludzkość była w znacznym stopniu konserwatywna z punktu widzenia tego, jak odczuwacie to co czujecie. Kiedy zdarza się coś dobrego macie dobre emocje, a kiedy dzieje się coś złego macie złe emocje.

Sposób w jaki ludzkość radziła sobie z tym co czujecie, w pozytywny sposób, na przestrzeni milionów lat gdy byliście na Ziemi, to umieszczanie się w klasztorach, jaskiniach, zakonach żeńskich, wszędzie tam gdzie w istocie mogliście się ukryć przed światem. Ludzie na drodze duchowej zwykle starają się przekroczyć uczucia, jakby to była odpowiedź. Inni ludzie będą zaprzeczać swoim emocjom, paraliżując siebie na nie lub próbują znaleźć wyjście aby się ich pozbyć.

Nie zalecamy takiego podejścia. Te podejścia pokazują się takimi, jakimi są. Od emocji nie powinno się uciekać lub je zignorować. Muszą być przyjęte i musicie aktywować dobre uczucia aby stworzyć rzeczywistość, która pasuje do tych uczuć. Nie możecie tego zrobić, jeśli zamknęliście się na wszelkie emocje. Każde uczucie, któremu nie pozwalacie płynąć przez siebie zatamuje wszystko inne.

Dlatego jeśli jesteście jednym z tych, którzy mówią, że już nic nie czujecie, to musicie zacząć odczuwać to czego unikaliście. Pozwólcie sobie doświadczyć tego co było tam, pod powierzchnią waszej świadomej świadomości w ciągu dość długiego czasu. I tym samym otworzycie bramy. Będziecie mogli doświadczyć więcej miłości, więcej radości, więcej spokoju i więcej wszystkiego co chcecie poczuć.

I to jest prawdziwe duchowe mistrzostwo. Nie chodzi o to aby ukryć się w jakimś duchowym sanktuarium, która trzyma was z dala od doświadczania reszty świata takim jakim jest. Nie chodzi o to aby sprawić by wasze życie było mniejsze, aby mniej mogło pójść nie tak i wpływać na was i powodować niepożądane emocje. Ta ewolucja duchowa, w której świadomie uczestniczycie polega na tym aby poczuć to wszystko, a następnie wybrać od wewnątrz to, do czego jesteś w stanie uzyskać dostęp. Tak właśnie tworzycie swoją rzeczywistość zamiast pozwalać jej dyktować wam, jak czujecie się cały czas. To jest to po co przyszliście na Ziemię i Układu Słonecznego aby opanować.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-you-came-to-earth-to-master-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 28

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o