Przyszłe linie czasowe dla ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przyszłe linie czasowe dla ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Analizowaliśmy każdą możliwą linię czasu, którą macie przed sobą jako kolektyw i zauważyliśmy, że wzrosło prawdopodobieństwo dla bardzo korzystnych linii czasu dla ludzkości w następnej dekadzie, którą macie przed sobą. Teraz, rozumiemy jak sprawy muszą wyglądać tam na Ziemi. To oczywiście, może wyglądać tak jakbyście zmierzali do katastrofalnej przyszłości, ale możemy was zapewnić, że to nie tak.

Jest to czas wielkiego zrozumienia a z tym zrozumieniem było konieczne aby pojawiło się więcej informacji o tym, gdzie byliście i co ludzkość robiła za zamkniętymi drzwiami. To dobry czas aby podsumować to, jakie interakcje mieliście z waszą planetą, swoim domem. To dobry czas dla was aby zadać sobie pytanie, co możecie zrobić aby pomóc swojej Matce Ziemi i jest to zdecydowanie dobry czas dla was aby stworzyć jeszcze lepsze linie czasowe niż te, które badaliśmy.

Lubimy oddawać władzę z powrotem w wasze ręce, ponieważ tam jest jej miejsce. Wybieracie jaką przyszłość doświadczycie. Nie jest wam przeznaczone żyć jakąś jedną przyszłością. Nieważne co ktoś przepowiada, zawsze możecie liczyć na siebie aby zjednoczyć się jako świadomi stwórcy, abyście mogli cieszyć się przyszłością swojego stworzenia.

Teraz, kiedy przekazujemy wam wiadomości jak w tej transmisji, o tym dokąd zmierzacie, mówimy o możliwościach. Mówimy o nowych liniach czasowych, które już zostały stworzone przez mających dobre chęci ludzi w odpowiedzi na dużo negatywności, która została narzucona w waszą przyszłość. Tak więc, zapraszamy was abyście wybrali do jakiej linii czasu jesteście najbardziej dopasowani i uwierzyli w swoją zdolność do utrzymania wibracji zgodnej z tą linią czasu.

Chcemy również abyście wiedzieli, że wystarczająca liczba was już to robi abyście stać się osobami kształtującymi opinie, liderami, osobami, które dostają to. To jest to co kochamy w tych z was, którzy są przebudzeniu. Większość z was zdaje sobie sprawę, że sami tworzycie swoją rzeczywistość i zrozumieliście jak to robić. Tworzycie swoją rzeczywistość ofiarowując wibracje. Wiele z tego co widać w świecie teraz, co nie jest w waszym guście, ma sprawić abyście byli jeszcze bardziej zdeterminowani w tworzeniu lepszej przyszłości dla siebie i wszystkich innych na świecie.

A kiedy macie intencję aby stworzyć lepszy świat dla wszystkich, macie również dostęp do całej energii, którą wasz ludzki kolektyw, którą wy żyjąc pośród, zgromadziliście. Możecie być potężną siłą do zmian i to jest to co widzimy. Oto dlaczego jesteśmy tak optymistyczni i dlatego macie tę transmisję już teraz, zamiast tej, która jest znacznie bardziej pesymistyczna w odniesieniu do przyszłości ludzkości. Ale nie wierzcie nam na słowo. Umieśćcie się na tej linii czasu, która pokazuje wspaniałą przyszłość dla całej ludzkości i zaproście jak najwięcej pozostałych do tej wizji.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/future-timelines-for-humanity-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 17

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o