[Benjamin Fulford] Podczas gdy marionetki w rodzaju Obamy, Pelosi i Netanjahu odeszły, chazarska mafia ucieka się do nuklearnego szantażu

4 listopada 2019

Podczas gdy marionetki w rodzaju Obamy, Pelosi i Netanjahu odeszły, chazarska mafia ucieka się do nuklearnego szantażu

 

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

 

Walka o wyzwolenie Ziemi osiąga crescendo podczas gdy politycy marionetki chazarskiej mafii systematycznie są śledzone i zabijane lub aresztowane, mówią źródła w Pentagonie i MI-6. W tym samym czasie kabał rozpoczął negocjacje w sprawie poddania, według źródeł w Towarzystwie Białego Smoka i Ziemskim Sojuszu.

Wyraźnym symptomem tego, że mamy do czynienia z niezwykłą sytuacją jest to, że Izrael zamknął swoje ambasady na całym świecie, rzekomo z powodu konfliktu między pracownikami a pracodawcami. Zamknięcie to jest powszechnie interpretowane jako nuklearny szantaż, ponieważ wiadomo, że izraelskie ambasady zawierają broń jądrową. Jednak źródła w Pentagonie mówią, że Izrael został zmuszony zamknąć wszystkie swoje ambasady “ponieważ mogą one zawierać broń jądrową, broń masowego rażenia i komórki terrorystyczne.”

Przywódcy ruchu oporu mówią, że duża część trwającej zachodniej wojny domowej dzieje się w podziemnych bunkrach. Mówią, że najpoważniejsze walki koncentrują się wokół podziemnych obiektów w Kalifornii, gdzie znajdują się bastiony kabała, takie jak Google, PayPal i Facebook. Istnieją również podziemne bunkry w Szwajcarii, Grecji i Izraelu, które nadal znajdują się pod kontrolą kabała, mówią źródła.

Tymczasem na powierzchni, drugorzędni agenci kabała tacy jak były prezydent USA Barack Obama, przewodnicząca Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi i premier Izraela Benjamin Netanjahu, są usuwani. Odkąd wysoko postawieni dygnitarze jak George Bush senior, Papież Przeklęty (Benedykt XVI), George Soros, David Rockefeller i inni zostali już usunięci, prawdziwi władcy marionetek coraz częściej chowają się za grafiką komputerową i sobowtórami lub “klonami“, mówią źródła w CIA.

Na przykład, w zeszłym tygodniu pojawiły się filmy z Pelosi i Obamą aby stworzyć wrażenie, że oni jeszcze żyją, ale nasze źródła na ziemi mówią, że żadne z nich nie było widziane publicznie w ostatnich tygodniach. Możemy powiedzieć z 90% pewnością, że te filmy powstały przy użyciu grafiki komputerowej.

Źródła Mossadu, tymczasem mówią, że “prawdziwy Bibi Netanjahu” znajduje się w głębokiej podziemnej bazie w Izraelu, a ten kogo widziano publicznie “jest sobowtórem/klonem.” Wpędzony w pułapkę  oficer Mossadu   Jeffrey Epstein i fałszywy lider Daesh Shimon Elliot “al-Baghdadi ” znajdują się w tym samym bunkrze, – mówi źródło.

Niewypowiedziana wojna domowa w Stanach Zjednoczonych przyjęła również zdecydowany obrót w ubiegłym tygodniu po śledczym odkryciu zaangażowania MFW w kampanię dla wyeliminowania Trumpa. “Ogromny kredyt MFW dla Ukrainy” zatwierdzony przez ówczesną szefową MFW Christine Lagarde,” wygenerował dużą ilość gotówki, która następnie została wyprana  do kieszeni wielu propagatorów usunięcia prezydenta“, – mówią źródła MI-6.

Trzeba powiedzieć, że przyjmowanie łapówek od zagranicznych organizacji dla obalenia urzędującego prezydenta jest zdradą, dlatego tak wielu polityków aresztowano i skazano na karę śmierci” – mówią źródła w Pentagonie.

Dlatego też korporacyjne propagandowe media donoszące o przesłuchaniach w sprawie ‘ukraińskiego impeachmentu’, teraz mówią, że wszystko dzieje się pod ziemią“.

Obecnie planuje się kontratak przeciwko adwokatowi Trumpa Rudiemu Giuliani” – mówią źródła Kanadyjskiej Tajnej Służby Wywiadu (CSIS).

Giuliani pójdzie niedługo do więzienia. To otworzy Wielką Fabułę o tym, że 9/11 było wewnętrzną robotą, ponieważ Giuliani był burmistrzem Nowego Jorku, kiedy to się stało.

On jest nadal bardzo zaangażowany i wciąż trzyma asa w rękawie, że tak powiem.

To utrzymywało go do tej pory przy życiu.

Dotrze on do więzienia, czy będzie miał wypadek po drodze lub powiesi się w swojej celi“- zastanawia się źródło.

Chazarski kabał w zeszłym tygodniu także wykonał dwa duże ruchy aby zachować kontrolę nad system finansowym – jeden w Arabii Saudyjskiej a drugi w Indonezji.

Ruch w Arabii Saudyjskiej skupił się wokół niedawnego wydarzenia Davos na Pustyni i ogłoszenia o IPO Saudi Aramco, zdecydowanie największego na świecie koncernu naftowego.

Saudyjski Davos był nieudany ponieważ technologiczni, medialni i unijni przedstawiciele zbojkotowali nawet rok po [morderstwie felietonisty Washington Post Jamala] Khashoggiego” – mówią źródła w Pentagonie.

Prezydent Indii Narendra Modi, prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, premier Pakistanu Imran Khan i Król Jordanii Abdullah byli tam “tylko po to aby uzyskać saudyjskie pieniądze“, mówią oni.

Wall Street było tam tylko dla IPO Aramco” – dodali oni.

To IPO, podkreślają źródła, nie odniosło sukcesu aby zdobyć oparcie inwestorów z Norwegii, Rosji, Chin, Indii, Brazylii, Japonii, Korei, Kanady, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, od Warrena Buffetta i Goldman Sachs.

Jedynym powodem, dla którego Trump wysłał Jareda Kushnera i ministra finansów Stephena Munchina było skompensowanie wizyty liderów z Rosji, Indii i Brazylii i braku liderów UE, mówią źródła w Pentagonie.

Aramco faktycznie jest zakazane na giełdzie w Nowym jorku, Londynie, Hongkongu i Tokio, ponieważ nie dopuszczają niezależnego audytu swoich rezerw, które są na wyczerpaniu, dodają oni.

Inne bliskowschodnie aktualności, o których donoszą nasze źródła w Pentagonie to, że Trump wstrzymuje $ 105 mln pomocy wojskowej dla libańskiej armii w posunięciu, które może zmusić Rosję do wzmocnienia Hezbollahu i przybliżyć Liban do Rosji i Iranu.

Przywódcy Iranu i Syrii, ze swojej strony, publicznie chwalą Trumpa za to, że przynajmniej szczerze przyznał, że wojska amerykańskie są tam po to aby zdobyć ropę a nie walczyć z terroryzmem.

Iran teraz przeprowadza wielką pokojową inicjatywę aby przeciwdziałać syjonistycznej strategii niekończącej się wojny.

https://sputniknews.com/middleeast/201911021077210205-irans-foreign-minister-will-send-letter-to-un-chief-on-tehrans-hormuz-peace-initiative/

Teraz, kierując się do Indonezji, widzimy masową kampanię kabała aby zawładnąć złoto tego narodu.

Ponosząc porażkę w swojej fałszywej sztuczce z Neilem Keenanem, szwajcarscy i francuscy agenci Rothschildów biorą w obroty prezydenta Jokowi i zmuszają go aby mianował swojego arcy-rywala z ostatnich dwóch wyborów prezydenckich Prabowo Subianto, byłego zięcia Suharto, na stanowisko ministra obrony, mówią źródła CIA w Indonezji.

Inni ministrowie w jego rządzie są niezadowoleni, jak i wielu jego zwolenników, mówią źródła.

Zostałem poinformowany przez kontakt w Dżakarcie, który pracuje z BIN ( oddziałem wywiadu w Indonezji), że bardzo duża suma pieniędzy, przekraczająca 1 miliard dolarów USA, przeszła do szkatułek Prabowo, mówi jedno ze źródeł

‘Dark day for human rights’ as Indonesia’s PM appoints Prabowo Subianto as defence minister

Aby dolać oliwy do ognia, jak wyjaśnia powyższy link, wśród 38 ministrów Jokowiego, były dyrektor Banku Światowego Sri Mulyani Indrawati został wybrany na drugą kadencję jako minister finansów.

Bank Światowy oczywiście, jest kontrolowany przez Rockefellerów itp. Nawet jeśli kabałowi uda się przejąć złoto Indonezji, nadal grozi im porażka ponieważ oni nie kontrolują wojska i służb wywiadowczych świata.

W każdym razie, jak już wspomniano na samym początku, kabał prowadzi rozmowy na bardzo wysokim szczeblu dla pokojowego przekazania światowej władzy Azjatom i sił światowego sojuszu przewodzonym przez Zachód, podały źródła zbliżone do negocjacji.

Chińczycy przeprowadzili wielkie spotkanie w zeszłym tygodniu, gdzie potwierdzili, że ich merytrokratyczny system zarządzania był bardziej skuteczny niż oligarchia i fałszywa demokracja Zachodu.

W komunikacie opublikowanym po ich spotkaniu, Chińczycy zapowiedzieli, że będą brać czynny udział w globalnym zarządzaniu i nadal wnosić wkład w tworzenie społeczności ze wspólną przyszłością dla ludzkości.

Dodali, że taka współpraca opiera się na jedności niezależności i samodzielności.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-10/31/c_138518832.htm

Negocjator z ramienia rządzącej zachodniej elity ze swojej strony powiedział, że globalna klasa rządząca nie będzie miała nic przeciwko Ludziom, jeśli pokażą, że są w stanie zrozumieć i przyjąć wyzwania zarządzania planetą.

W jednej wielkiej debacie na Zachodzie chodzi o to, ile kontroli finansowej pozostaje w rękach klasy rządzącej, powiedziało źródło. Nowy system finansowy został opracowany z tylnymi drzwiami służb bezpieczeństwa, przyznał on.

Musimy się dowiedzieć czy społeczeństwo przyjmie super-głębokie masowe szpiegostwo ich finansowego życia – powiedział on. Mówię, jeśli nie robicie nic złego, nie ma się o co martwić. Muszą zdecydować, czy chcą masowej przestępczości czy żadnej przestępczości, powiedział on.

Poprzez głębokie zanurzenie w finansowanie terroryzmu, każdy kto wiedziałby co ja wiedziałem, zaakceptowałby [te tylne drzwi], wyjaśnił on.

Źródło powiedziało również, że istnieje konsensus w odniesieniu do tego, że merytrokratyczna agencja przyszłego planowania powinna zostać stworzona z ogromnym budżetem, aby rozpocząć zachodni odpowiednik wielobilionowej chińskiej inicjatywy “Pas i Droga“.

Inną rzeczą, która się toczy jest to, że otwiera się nowy kanał negocjacji między zachodnim kompleksem wojskowo-przemysłowym i Chińczykami, aby omówić wydanie tajnych zachodnich technologii UFO, fuzji i innych technologii dla reszty świata, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka.

Negocjacje najprawdopodobniej rozpoczną się pod koniec listopada, po wizycie Papieża Franciszka i czołowego amerykańskiego generała Marka Milleya w Japonii, mówią oni.

Milley spodziewany jest w Japonii w połowie listopada, podczas gdy papież Franciszek spodziewany jest 23-26 listopada.

Inna sprawa, która będzie omawiana to usunięcie kryminalnego, zdradliwego reżimu niewolnika premiera Japonii Shinzo Abe, mówią źródła.

Abe stara się stworzyć obiekty wojny biologicznej i jest zaangażowany z japońskimi grupami przestępczymi w korupcję związaną z Olimpiadą w Tokio w 2020 roku, mówią japońskie prawicowe źródła.

Usunięcie Abe i jego zwolenników jest koniecznym warunkiem wstępnym dla zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego i pokoju w Azji Wschodniej, mówią źródła.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/11/04/with-puppets-like-obama-pelosi-and-netanyahu-gone-khazarian-mafia-resorts-to-nuclear-blackmail/

 

 

Hits: 219

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o