Jak zakotwiczyć się w arkturiańskim świetle ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak zakotwiczyć się w arkturiańskim świetle ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Szukaliśmy nowych sposobów wejścia w świadomość ludzkości z naszą pozytywnością, naszym światłem i miłością. I odkryliśmy, że wszyscy macie tendencję do większego otwarcia się na nas gdy jesteście na łonie natury, doświadczacie spokoju, doświadczacie cudu i piękna, które są dostarczane wam za darmo przez wasze matki-Matkę Naturę i Matkę Ziemią. Tak więc, to są te chwile, które wybraliśmy aby uzyskać dostęp do waszej świadomości, aby podzielić się z wami naszą wibracyjną sygnaturą a także pobraniami, aktualizacjami i aktywacjami, na  które jak   czujemy,   jesteście gotowi.

Zapraszamy was do spędzenia trochę czasu łącząc się z drzewami, piaskiem, ziemią, kwiatami, roślinami, górami, rzekami i strumieniami. Zapraszamy was abyście poczuli energię płynącą od ptaków i dzikich zwierząt. Poczujcie energię płynącą od Słońca, które jest również częścią waszej natury. Jeśli mieszkacie w mieście i trudno wam wyjść w jakikolwiek naturalny plener lub jeśli jest zbyt zimno podczas gdy otrzymujecie tę transmisję, aby wyjść na zewnątrz i naprawdę docenić wszystko co ma do zaoferowania Matka Natura, wtedy po prostu złapcie trochę słońca na skórze, odetchnijcie świeżym powietrzem.

Odkryjecie, że te doświadczenia natychmiast uspokajają was. Wstawcie więcej roślin i kwiatów do domu, połączcie się z kryształami a nawet kawałkami drewna, konarów, gałęzi, czymkolwiek co możecie wziąć w swoje ręce  zharmonizować się z tą energią. A jeśli możecie wziąć urlop, idźcie gdzieś, gdzie jest jakiś rodzaj przyrody, który wam się podoba. Spędźcie tam przez jakiś czas a naturalnie otworzycie się na nas i wszystko co możemy wam dać. Staramy się scalić jak najwięcej naszej świadomości z jak największą liczbą was wszystkich aby pomóc podnieść wibracje całego ludzkiego kolektywu, pomóc przynieść pokój na Ziemię i oczywiście, przypomnieć wam o tym kim naprawdę jesteście jako  Istoty Energii Źródła.

Możemy to zrobić gdy siedzicie w swoich domach, w cichej medytacji i gdy czujecie nas w tych chwilach. Ale chcemy abyście w pełni otworzyli się aby stać się przewodnikami naszej energii i zasiać te nasiona w sieciach, które macie tam na Matce Ziemi. I dlatego kierujemy to zaproszenie ponieważ kochamy was i chcemy widzieć was szczęśliwymi. Chcemy abyście żyli życiem wolności, dobrobytu i pokoju. Chcemy tego dla was wszystkich a ci z was, którzy otrzymujecie tą transmisję, jesteście tymi, którzy mogą zakotwiczyć  się w arkturiańskim świetle i udostępnić je dla wszystkich.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-to-anchor-in-the-arcturian-light-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o