Jak ludzkość robi ogromny postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Jak ludzkość robi ogromny postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu, który, jaki widzimy, że ludzkość robi na co dzień. Wiemy, że robicie postęp i stopniowo wznosicie się ale może być bardzo trudne dla nas aby przekonać was, że w rzeczywistości rozwijacie się i ewoluujecie, stając się coraz bardziej tym kim naprawdę jesteście. To może być trudne dla was aby zmierzyć swoje własne postępy i dlatego dajemy wam te aktualizacje, aby powiedzieć wam o tym do czego uzyskaliście dostęp, jakie aktywacje otrzymaliście i jakie ulepszenia zostały wykonane na was. Ale zauważamy, że wątpicie w siebie.

Bycie surowym wobec siebie nie inspiruje was aby robić lepiej lub być lepszym. To   po prostu trzyma was w niższej wibracji, ale to jest to czego was uczono od najmłodszych lat. Więc, jesteście  surowi dla siebie ponieważ myślicie, że to może zmotywować was do nabrania sił i lepszego działania w życiu lub w kwestii Wniebowstąpienia. Jest to etyka pracy, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie aby zapewnić przetrwanie gatunku i rodziny ale teraz w dzisiejszym świecie, w którym wszyscy żyjecie, to naprawdę nie jest potrzebne. Nie musicie martwić się o przetrwanie, nie zdecydowana większość z was. Ale mimo to będziecie nadal surowi dla siebie i wobec swojego postępu, jakby smaganie się biczem miało doprowadzić was gdzieś.

Chcemy abyście uświadomili sobie, że po prostu dbanie o innych to wystarczające osiągnięcie. To jest duchowy wzrost. Dbanie o siebie nawzajem  oznacza, że przeszliście przez tę egoistyczną potrzebę   przetrwania za wszelką cenę i jest to ważny krok w waszej ewolucji ponieważ zostawiacie w przeszłości poznawanie siebie z egoistyczne punktu widzenia. Wkraczacie w perspektywę swojego Wyższego “Ja”.

Teraz, jak swoje Wyższe Ja, nie chcecie sprawdzać się. Nie pragniecie stać się lepszym w czymkolwiek. Jako swoje Wyższe Ja wiecie, że rozszerzenie świadomości jest to  najlepsza część drogi z powrotem do Źródła i to nie ma nic wspólnego z działaniem. To wszystko ma wspólnego z byciem. Chcemy zobaczyć jak   wszyscy doceniacie siebie za to, jak wasze serce zwraca się do kogoś w cierpieniu i chcemy   zobaczyć jak jesteście mniej surowi wobec siebie za to, że nie możecie interweniować i rozwiązać problemu. Problemy zawsze będą częścią waszej podróży ponieważ rozwiązanie zawsze angażuje rozszerzenie świadomości.

Czasami zaangażowane jest robienie czegoś. Jeśli pali się, gasicie pożar. Ale w większości sytuacji możecie usiąść wygodnie, zrelaksować się, poczuć rozszerzenie, które otrzymacie z sytuacji przed wami i ewoluujcie. Chcecie doświadczyć Wniebowstąpienia jako serię małych zwycięstw, choć większość osób mówi o gigantycznych falach energii, które podniosą was na wyższy wymiarowo plan. Świętujcie swoje małe zwycięstwa. Świętujcie fakt, że   wystarczająco dbacie o innych, że chcecie zrobić więcej.

Bądźcie szczęśliwi, że macie intencję aby służyć, ponieważ to jest wskaźnik wzrostu i mówimy wam, że jest was wystarczająco dużo, którzy troszczą się. Jest wystarczająco dużo ludzi, którzy wysyłają miłość i współczucie z ich serc aby czuć się bardzo dobrze w tym gdzie ludzkość jest teraz, ale istnieje również epidemia przebudzonych ludzi, którzy nie czują się bardzo dobrze z tym kim są i co osiągnęli lub jak dużo zrobili aby pomóc. Za każdym razem gdy macie to uczucie, po prostu uwolnijcie je, zrelaksujcie się, otwórzcie się i przyjmijcie energię o wyższej częstotliwości. A następnie   uziemcie te energie do Ziemi i wiedzcie, że w tej chwili coś zrobiliście.  Pomogliście. Podnieśliście świadomość swojej rasy ludzkiej i to jest wielkie osiągnięcie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/how-humanity-is-making-major-progress-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o