[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek, 8 listopada 2019

 Archanioł Gabriel ~ Piątek, 8 listopada 2019

 

 

Przez Shelley Young

Dziś mamy jeszcze jeden z tych dni z nie zwykłym codziennym przesłaniem. 😄

Wiele lat temu otrzymałam komunikat od Gabriela o tym, że energie bardzo przypominają kaskady. Przekazywał mi te same obrazy przez ostatnie kilka dni w odniesieniu do energii, których doświadczamy teraz.

Kiedy wkraczamy w progi rzeczne czujemy jak uderzają nas ze wszystkich stron. Naszym głównym skupieniem staje się utrzymanie równowagi i nie wypadnięcie z łodzi. Możemy wiosłować w kierunku, w którym naszym zdaniem, powinniśmy się poruszać ale tak naprawdę to niewiele pomaga ponieważ siła przepływu jest zbyt duża. Możemy czuć niepokój lub zachwyt w zależności od tego jak przyjmujemy przygodę, lub być może obydwu po trochu!

Tak naprawdę nie możecie manifestować się w tego typu energii ponieważ ona jest zbyt zmienna. Co jest dopasowaniem w jednej sekundzie może w ogóle nie być dopasowaniem w następnej. Wszystko co możecie zrobić to po prostu poddać się temu gdzie przepływ zabiera was z troską o siebie jako priorytet. To właśnie w takich momentach można poczuć, że w ogóle nic nie wiecie. Wszystko co wiecie na pewno to tylko to co znajduje się bezpośrednio przed wami.

Podczas gdy kaskady mogą być intensywne i wyczerpujące, one kończą się, a kiedy to nastąpi przepływ staje się o wiele bardziej gładki i ma bardzo szybki ruch do przodu. Ta turbulencja stworzyła energię, która pomaga poruszać się do przodu. Można ustalić swoje położenie kiedy będziecie w stanie zobaczyć jak to wygląda z drugiej strony, skąd właśnie przybyliście. Możecie ponownie złapać oddech i uświadomić sobie, że osiągnęliście ogromne postępy i weszliście na zupełnie nowy etap swojej podróży.

Nadchodzi dla nas bardzo dużo podczas gdy zbliżamy się do roku 2020. Tyle wzburza się dla nas abyśmy mogli obejrzeć to dokładnie, bardziej zdefiniować naszą prawdę i skierować nas do następnej fazy naszej przygody. Znajdujecie się w czasach przyspieszonego ruchu do przodu, który obejmie zarówno okresy turbulencji jak i płynniejszy przepływ.

Niektórzy z nas są bardziej biegli w ruchu z przepływem niż inni. Niektórzy podniosą ręce w powietrze i przyjmą podróż. Inni mogą starać się wiosłować jak szaleni przeciwko kaskadom. A jako wrażliwi, możecie bardzo dobrze odczuwać ich niepokój, nawet jeśli sami jesteście w stanie poddania.

To wszystko jest częścią ruchu, do którego dążyliście. Wierzcie w niesamowitą skuteczność tego wszystkiego i wiedzcie, że wasza istota to łódź, z której po prostu nie możecie wypaść. Wszystko co musimy zrobić to poruszać się z tym co jest wspierane z naszą wiarą, ufnością i miłością do siebie, chwila po chwili, będąc bezpieczni w naszej gotowości do wszystkiego. – połączenie Archanioła Gabriela i Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/11/08/daily-message-friday-november-8-2019/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o