Wasza gotowość na większą liczbę aktualizacji czakr ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasza gotowość na większą liczbę aktualizacji czakr ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy w trakcie oceny efektów ostatnich ulepszeń czakr, które otrzymaliście Chcemy zobaczyć czy jest możliwe dla niektórych z was aby pójść jeszcze dalej z tymi aktualizacjami czakr, dlatego musimy ocenić jak dobrze radzicie sobie z nimi. Musimy zwrócić uwagę na wasze objawy Wniebowstąpienia i monitorować wasze myśli i emocje. Musimy ocenić wasze pola energii i wibracje, z którymi pracujecie, aby określić waszą gotowość na więcej. To jest to co robimy cały czas.

Teraz pytanie do was: “Co możecie zrobić aby przyswoić, aby zaaklimatyzować się do aktualizacji, które już macie? Odpowiedź jest prosta, musicie więcej odpoczywać. Potrzebujecie więcej czasu na relaks i musicie być nawodnieni, uziemieni i obecni w danej chwili. Bardziej skomplikowana odpowiedź polega na tym, że musicie zwrócić uwagę na to co dzieje się wewnątrz was. Musicie zwrócić uwagę czy macie skłonność, impuls, intuicyjne uderzenie i musicie podążać za nim. Musicie także wczuć się w niektóre z darów i zdolności, które stały się dla was dostępne dzięki tym aktualizacjom czakr i musicie odkryć swoje połączenia z istotami o wyższych częstotliwościach i istotami pozaziemskimi.

To dużo, ale jesteście na to gotowi. Radziliście sobie z aktualizacjami, aktywacjami, pobraniami i manipulacjami DNA. Możecie poradzić sobie i z tą rundą, i możecie przygotować się na więcej ponieważ jesteście potrzebni. Jest to czas kiedy ludzkość naprawdę potrzebuje tych z was, którzy otrzymują to, tych z was, którzy prowadzą z miłością, współczuciem i służbą. Ludzkość potrzebuje tych z was, którzy są na tyle zaangażowani aby zobaczyć i poczuć to na co inni są wciąż ślepi i niezdolni do wykrycia.

Jest to czas kiedy możecie zrobić tak duży postęp wewnątrz siebie i kontynuować ten gigantyczny skok naprzód, którego częścią jest Ludzkość. Możecie to zrobić, a my możemy pomóc. I wiemy, że wszyscy szukacie sposobów aby służyć więcej. Wiemy, że chcecie pomóc i wiemy również, że najlepszym sposobem aby służyć innym jest to aby najpierw zwolnić, abyście mogli przyjąć to wam podarowano, to co jest potrzebne do ewolucji ludzkiej świadomości. Dowiedliście nam waszej gotowości, a teraz po prostu musimy zobaczyć potwierdzenie w tym jak poruszacie się do przodu z najnowszymi aktualizacjami czakr.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-readiness-for-more-chakra-upgrades-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o