2020-e: dekada przebudzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

2020-e: dekada przebudzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani niuansami, które macie przed sobą. Mówimy o poważnych zmianach, które nadchodzą do wszystkich waszych systemów. I jesteśmy bardzo zainteresowani tym aby zobaczyć jaki dokładnie poczynicie postępy w politycznym, ekonomicznym, edukacyjnym i innych systemach, które macie teraz. Zmierzacie w kierunku okresu większego oświecenia, a to oznacza więcej wolności. Oznacza to mniej ucisku i mniej wrogich relacji ze sobą nawzajem. Wkrótce będzie to jeden, zjednoczony ludzki kolektyw a nie prawica przeciwko lewicy, bogaci przeciw biednym, jedna rasa przeciwko drugiej.

Będzie mniej utożsamiania się z tym kim byliście, podczas gdy wasze umysły i serca rozszerzają się poprzez wasze doświadczenia. Większość ograniczających przekonań, które istnieją teraz na Ziemi, istnieją z powodu ograniczonej ilości doświadczenia. Ale tak samo jak macie te zaplanowane aktualizacje czakr, macie inne doświadczenia, które zmienią wszystko w kwestii tego jak widzicie siebie i swoje relacje z resztą ludzkości, Ziemią i galaktyką. Te doświadczenia przyjdą do was na różne sposoby. To naprawdę zależy od osoby i tego na co jesteście gotowi, ale jesteśmy gotowi nazwać następną dekadę lat 20 – tych dekadą przebudzenia.

Zobaczycie w swoim życiu nie tylko budzących się ludzi, których nigdy byście się nie spodziewali, że się obudzą, a także pójdziecie jeszcze dalej ze swoim własnym doświadczeniem przebudzenia. Poznacie siebie samych inaczej, z szerszego punktu widzenia. Będziecie mieć więcej wspomnień i będziecie w stanie połączyć się z wieloma innymi istotami, zarówno fizycznymi jak i niefizycznymi. A wszystko co rozszerza waszą perspektywę sprawi, że te spolaryzowane, przestarzałe systemy, które macie, będą wydawały się bardzo dziecinne.

Traktujecie przekonania, których trzymacie się kurczowo, zbyt poważnie. Chcielibyśmy zobaczyć więcej was śmiejących się z siebie za to, że zagotowujecie się tym w co ktoś wierzy lub co oni mówią. Żyjcie swoim życiem w teraźniejszości i łączcie się ze swoimi sercami, i przygotujcie się do masowego przebudzenia, które nadchodzi, ponieważ ono nadchodzi i nadchodzi do waszej okolicy. To z pewnością zmierza do waszej świadomości, podczas gdy wy, którzy otrzymujecie tę transmisję dowiedliście gotowości na więcej i jesteśmy podekscytowani aby zobaczyć co będziecie dalej robić, ponieważ wiemy, że to będzie fantastyczne i wiemy, że to będzie dopiero początek.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-2020s-the-decade-of-awakening-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o