Benjamin Fulford 19.06.2017 “Petrodolar skazany na przegraną odkąd Katar wyłamuje się z szeregu i sprzedaje swoją ropę w juanach”.

 

 

“Petrodolar skazany na przegraną odkąd Katar wyłamuje się z szeregu i sprzedaje swoją ropę w juanach”.

Kryzys w Katarze nakreśla ogromny punkt zwrotny w bitwie przeciw Chazarskiej mafii. Rzekomo Arabia Saudyjska i inne kraje eksportujące ropę postanowiły  zablokować Katar  “ponieważ wspierał on terroryzm”. W reakcji na ten ruch amerykański prezydent Donald Trump pokazał światu, że nie rządził Stanami Zjednoczonymi, po pierwsze wspierając blokadę potem będąc zmuszonym przez Pentagon do zmiany jego stanowiska o 180stopni  następnego dnia. Co się naprawdę dzieje, to że Katar doszedł do porozumienia z Iranem aby eksportować gaz z jego ogromnych złóż nie na Zachód  za bezwartościowe euro i dolary amerykańskie ale raczej na Wschód do miejsc jak Indie czy Chiny w zamian za ich waluty.

Amerykańska Izba Zdzir, ups! Miałem na myśli Izbę Reprezentantów, zareagowała na te wydarzenia, uchwalając nowe sankcje przeciw Rosji, co w zasadzie równało się to powiedzeniu Europie by kupowała drogi amerykański gaz zamiast taniego rosyjskiego gazu. Niemcy i Austriacy zareagowali na to mówiąc amerykanom by “spadali”.

http://www.bbc.com/news/world-europe-40299760

Te wydarzenia pokazują jasno, że stary reżim rozpada się z podziałem na  Waszyngton i Unię Europejską z dnia na dzień stając się coraz bardziej wyraźny.

Chazarska mafia kontrolująca Saudyjczyków i ich izraelskich partnerów  w przestępstwach, widziała jak cały jej plan “Arabskiego NATO”  wybucha im prosto w twarz. Prawdziwie muzułmańskie kraje jak Turcja,Iran,Irak,Pakistan i inne, razem z supermocarstwami jak Rosja i Chiny stanęły w jednym szeregu by poprzeć Katar, zostawiając  sojusz saudyjsko-izraelski osamotniony. Indie i Pakistan pokazały, że są z Rosją i Chinami przyłączając się do Szanghajskiej Organizacji Współpracy, czego oczekuje się też od Iranu w przyszłym roku.

Wojska amerykańskie, ze swej strony pokazały, że były przeciwko chazarskiej mafii, przeprowadzając wspólne ćwiczenia wojskowe z Katarem w zeszłym tygodniu, podczas gdy Chiny przeprowadzały ćwiczenia z Iranem.Źródła w Pentagonie wyjaśniają “Wojska amerykańskie potrzebują Kataru z powodu bazy lotniczej Al Udeid”. Źródła w Pentagonie nie wspomniały o fakcie, że  Katar zaoferował kupno wartych 12 miliardów dolarów, amerykańskich myśliwców, by pomóc utrzymać finansowanie Pentagonu.W każdym razie, baza wojskowa służy również jako zapewnienie, że szaleniec szatanista izraelski premier Benyamin Netanyahu i jego kolesie chazarscy gangsterzy nie będą mieli żadnej szansy by zacząć Trzecią Wojnę Światową.Bardziej bezpośrednią wiadomością byłoby “PODDAJ SIĘ ALBO GIŃ”.

Nasila się także walka o usunięcie Chazarów ze wszystkich drążków kontroli w Waszyngtonie. Kampania fałszywie obwiniająca za wszystko Rosję zaczyna pękać, nawet sługusy w mediach propagandowych będących własnością Chazarów pokazują to jako kompletną fikcję.

Poniższa twitterowa burza wydana przez Donalda Trumpa podsumowuje całkiem dobrze, jak przedstawia się walka o władzę w Waszyngtonie:

  • Jesteście świadkami największego POLOWANIA NA CZAROWNICE w historii amerykańskiej polityki – prowadzonej przez bardzo złych i konfliktowych ludzi.
  • Dokonali fałszywej zmowy z opowieścią o Rosjanach, bez żadnych dowodów, więc teraz utrudniają śledztwo   jeśli chodzi o tą zmyśloną historyjkę.Jak miło.
  • Prowadzone jest wobec mnie dochodzenie za wyrzucenie dyrektora FBI przez człowieka, który powiedział mi bym zwolnił dyrektora FBI! Polowanie na wiedźmy.
  • Dlaczego jest tak,że na  rodziny  Hilary Clinton i Dems prowadzące interesy z Rosją nie patrzy się, a na moją nieprowadzącą interesów, tak?
  • Zniszczone młotkiem telefony Crook’a H.,”wybielone” emaile i mąż spotykający się z AG kilka dni przed tym jak została oczyszczona – i oni mówią o utrudnianiu?
  • A.G. Lynch (Prokurator Generalna Lynch) podjęła decyzje o egzekwowaniu przepisów z powodów politycznych… dając Hilary Clinton wolną przepustkę i ochronę. Całkowicie nielegalne!

Źródła Pentagonu mówią,że następny etap w walce przeciw wpływom Chazarskiej mafii w Waszyngtonie rozpocznie się aresztowaniem zastępcy Prokuratora Generalnego Roda Rosenstein, specjalnego doradcy Roberta Muellera jak również Hilary Clinton (chociaż  źródła CIA mówią,że zmarłą w zeszłym roku), Baracka Obamy,  byłej Prokurator Generalnej Loretty Lynch, byłej doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Condoleezzy Rize,byłego szefa CIA Johna Brennana, byłego dyrektora NSA  Michaela Hydena, i innych “w drugim etapie by odciąć głowę głębokiemu państwu”.

Zwolniony dyrektor FBI James Corney “śpiewał jak kanarek” o Chazarskiej mafii, jak również o loży P2 wolnej masonerii,potwierdzają to źródła CIA.

“Corney został zmuszony do popełnienia drugiego etapu sepuku  przed Kongresem”,mówią źródła. Zaczął sypać na kolegów by uniknąć oskarżeń o “wielokrotne przestępstwa związane z wyciekami, nieujawnianie (świadome ukrywanie wiedzy)  przestępstw, pomoc w utrudnianiu śledztwa itd.”, źródła Pentagonu kontynuują.

Atak zięcia  Jareda Kushnera przeciw Trumpowi  nasilił się  po tym jak Trump wybrał Chrisa Wraya – adwokata i przyjaciela  Gubernatora New Jersey Chrisa Christie, aby ten kierował FBI. “Kushner nienawidzi Christie za wsadzenie do więzienia jego ojca kryminalisty Charlesa, gdy ten był prokuratorem w New Jersey, zauważają źródła Pentagonu.

Chazarowie oczywiście walczą dosłownie o swoje życie, podczas gdy ich sieć kontroli nadal załamuje się. “Deputowany republikańskiej większości  w Izbie  Steve Scalise mógł zostać postrzelony za poparcie  prawa przeciw handlowi dziećmi i walkę z pedofilią”, źródła Pentagonu zauważają.

Frakcja  Georga Busha seniora w  Chazarskiej mafii skrupulatnie stara się wyeliminować  ślady dowodowe poprzez zabicie starych współpracowników.

To dlatego były panamski dyktator Manuel Noriega i handlarz bronią/szpieg CIA Adnan Khashoggi zostali ostatnio zamordowani, mówią źródła Pentagonu.

Elita u władzy w Waszyngtonie jest również  w martwym punkcie z powodu  MAB  lub wzajemnych szantaży uniemożliwiając  długo oczekiwane masowe aresztowania znanych kryminalistów jak John McCain.

Odpowiedzią będzie musiało być usunięcie ok. 70% polityków z Waszyngtonu zarówno Republikańskich jak i Demokratów, którzy byli skorumpowani przez narkotyki,pedofilię,łapówki  itp.

W Europie tymczasem niemiecki  kontrolowany  reżim we Francji  kierowany przez marionetkę Rothschilda, Emanuela Marcona ‘skradł niedzielne’ wybory parlamentarne by nadać swemu reżimowi niewolników wygląd ludowego poparcia.

Reżim francuskich Rothschildów zwiera szeregi , podczas gdy Wikileaks z wiadomości email Hilary Clinton ujawnia światu i to jest faktem, że Francuzi obalili reżim Muammara Gadaffiego ponieważ jego plany emisji opartego na złocie Dinara zagrażały   ich kontroli francuskiej Afryki .

Znakiem tego,że bitwa o Afrykę jest daleka od końca jest to, że francuska scena rabowania kopalni złota w Mali została poddana nowym atakom w zeszłym tygodniu gdy tamtejszy kurort dla obcokrajowców został zaatakowany.

Chazarskie próby przedłużenia ich systemu finansowego poprzez zagrabianie złota są kontynuowane w różnych częściach świata.

Na Filipinach, amerykańskie wojsko pomogło prezydentowi Rodrogo Duterte w walce z zatrudnionymi przez Chazarów, najemnikami Daesh(Państwa Islamskiego), którzy próbują zagrabić złoto w Marawai.

Również w zeszłym tygodniu na wyspie Bougainville dziesięć ciężarówek wypełnionych najemnikami zostało wysłanych na tamten świat próbując schwytać przedstawicieli White Dragon Society (Stowarzyszenie Białych Smoków), włączając autora (Benjamin Fulford), wizytujących Króla Davida Peii II. Rebeliancka armia  Bougainville zatrzymała ich przez ścięcie drzew i zamknięcie autostrady , potem przedstawiciele WDS zostali ewakuowani.

Francuski oddział rodziny Rothschildów, poprzez ich spółkę  Rio Tinto Zinc próbuje ponownie zmusić właścicieli ziem w Bougainville do przepisania na nich praw do kopalni złota na wyspie.

Rothschildowie nie chcą również, by świat w ogóle nie  dowiedział się, że są winni rzezi co  najmniej  10% populacji wyspy. To właśnie z powodu historii tej rzezi i zniszczenia środowiska ludność lokalna woli walczyć w następnej wojnie, niż pozwolić tym masowo mordującym kryminalistom wojennym powrócić z powrotem.

 

Napiszemy więcej o  tych i innych powiązanych  wiadomościach  w specjalnym raporcie, który będzie wydany w tym tygodniu.Wystarczy powiedzieć, że Rothschildowie, szczególnie francuski oddział, na czele którego stoi poszukiwany David de Rotschild, nie położą  rąk na żadnym z większych złóż złota na wyspie.

W Japonii tymczasem, marionetka reżimu  Rothschildów Shinzo Abe, pokazał jak niebezpieczne było uchwalenie ustawy “antyspiskowej”, która daje prawo rządowi aresztowania ludzi za przestępstwa, których jeszcze nie popełnili. Tego rodzaju przyśpieszenie represyjnych działań zaobserwowano także w Europie Wschodniej w miejscach takich jak Rumunia tuż przed upadkami reżimów.

Źródła w japońskich kręgach wojskowych i egzekwowania prawa mówią, że nie będą przestrzegać rozkazów  od polityków kryminalistów , aby uciskać ludzi mimo przyjęcia  tego prawa..

W każdym razie, prawicowe źródła zbliżone do Cesarza mówią, że Abe jest bardzo chory i został poinformowany przez swojego lekarza o rezygnacji albo  umrze w ciągu sześciu miesięcy. Abe zamierza jednak umrzeć w biurze, mówi źródło.

Japońscy brokerzy władzy  czekają na zakończenie wojny wewnętrznej w rządzie Stanów Zjednoczonych, zanim wprowadzą tu znaczne zmiany, zgadzają się z tym wielorakie źródła.

Na razie więc utrzymuje się stary reżim Rockefeller / Rothschild, chociaż nie ma on wsparcia ze strony wojskowych lub innych grup uzbrojonych w tym kraju.

Jednak za kulisami Chazarowie utracili już Japonię, a także Koreę Południową.

 

 

 

Źródło:http://benjaminfulford.net/2017/06/19/petrodollar-doomed-as-qatar-breaks-ranks-and-sells-its-oil-in-yuan/

https://www.disclosurenews.it/en/petrodollar-doomed-qatar-sells-oil-in-yuan/

 

 

 

 

Hits: 21

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o