Energie przychodzące od Matki Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie przychodzące od Matki Ziemi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Skupialiśmy naszą uwagę i energię na tym jak wszyscy reagowali na fale energii, które wypływały z powierzchni Ziemi w ostatnim czasie. Zawsze chcemy wiedzieć co na was działa i jak na was wpływają różne energie przychodzące z fizycznych i niefizyczne źródeł. Dopiero co niedawno omawialiśmy krystaliczną sieć energetyczną i to, jak możecie się z nią połączyć. Teraz chcemy z wami porozmawiać o Ziemi i o tym co ona robi jako istota już teraz aby wam pomóc. Ta piękna planeta, do której coraz bardziej docieracie ze szczerym współczuciem, jest współtwórcą tego doświadczenia razem z wami. Jest ona tym co sprawia, że wszystko jest możliwe dla was, wraz z innymi oczywiście.

Ale na poziomie fizycznym nie moglibyście przeżyć tego ziemskiego doświadczenia bez waszej Matki Ziemi znajdującej się bezpośrednio pod wami i jest ona tak samo zainteresowana jak i my w waszej ewolucji świadomości. I nie jest ona zainteresowana z egoistycznego punktu widzenia. Ona nie martwi się o siebie. Ona zawsze chce służyć ewolucji waszej świadomości.

Tak więc energia, którą emituje w tym czasie jest skierowana na to aby zmusić was do zwrócenia większej uwagi na swoją fizyczność, w tym samym czasie sprawiając, że poszerzacie swoją świadomość aby poczuć się częścią globalnej społeczności. To nie tylko telewizory, telefony i dostęp do Internetu, które to informują was o tym co dzieje się wokół waszej planety. Sama Matka Ziemia wysyła te przesłania abyście wiedzieli gdzie jest potrzebna pomoc a także aby przyciągnąć was do swoich duchowych miejsc.

Ona chce abyście odnosili korzyści z tych miejsc gdzie energie są szczególnie dobre i w tym samym czasie ona chce abyście wiedzieli gdzie sprawy idą nie tak dobrze dla ludzkości. Taki jest cel planety, na której mieszkacie, ponieważ ona wie, że to właśnie poprzez wymianę doświadczeń dobrego i nie tak bardzo dobrego możecie stać się kolektywem, którym jak wie, staniecie się.

I jak może już wiecie, nie wzniesiecie się bez reszty kolektywu. Chcemy aby to było bardzo jasne. Nie będzie żadnego oddzielenia dobrych od złych. To taka cienka możliwość z punktu widzenia linii czasowych, które istnieją, że możemy śmiało powiedzieć, że do tego nie dojdzie.

Tak więc, wasza planeta, wasza matka, wasz współtwórca, chce abyście widzieli człowieka żyjącego w Nigerii jako brata lub siostrę i widzieli człowieka żyjącego w Brazylii jako swojego współtwórcę, i widzieli człowieka, który mieszka w Irlandii jako jednego z waszych dawno utraconych przyjaciół i członków duchowej rodziny, ponieważ jesteście kolektywem. I to co robicie, ma wpływ na tych wszystkich ludzi a nawet więcej, dokładnie tak samo, tak jak to co robią i doświadczają wpływa na was.

Tak więc, wasza planeta jest wielkim jednoczycielem ludzkości, gdy w tym samym czasie wspiera was i pomaga wam rozszerzyć swoją świadomość. Poczujcie te energie przychodzące spod waszych stóp a także krystaliczną sieć a przestaniecie mówić ludziom, że jesteście z Syriusza lub Plejad, lub naszego systemu gwiezdnego a zaczniecie akceptować, że jesteście Ziemianami, tu i teraz i to jest to co ma znaczenie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-energies-coming-from-mother-earth-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o