Wasza droga do oświecenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasza droga do oświecenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni będąc świadkami tajemnicy, która jest nieznana ludzkości i tym jak znajdowaliście różne sposoby radzenia sobie z lękiem, który pojawia się wokół nieznanego. Jest tak wiele rzeczy o życiu tam, na Ziemi, które wymagają od was wiary w coś, ponieważ są one niepoznawalne. Niektóre rzeczy można udowodnić i powtarzać w kółko, na przykład temperaturę wrzenia wody, temperaturę zamarzania wody i tak dalej. Ale ile aspektów waszego życia wymaga abyście wierzyli w coś, co nie może być empirycznie, naukowo udowodnione? Jest ich zbyt wiele aby policzyć.

Co robicie wtedy z tajemnicą nieznanego? Cóż, jest jeden sposób aby zbliżyć się do tematu nieznanego, który będzie bardziej satysfakcjonujące dla was niż czytanie jakiejkolwiek książki, uczęszczanie na jakikolwiek wykład lub oglądanie dowolnego filmu video. Macie możliwość być w ciszy, skierowania się do wnętrza i pozwolenia aby nieznane stało się znane dla was. I to czego również jesteśmy świadkami od czasu do czasu, to to, jak sfrustrowani ludzie mogą uzyskać gdy robią dokładnie to co powiedzieliśmy i nie otrzymują potwierdzonej odpowiedzi na pytanie, na dylemat lub na coś równie ważnego, jako znaczenie tego wszystkiego.

Zdajemy sobie sprawę dlaczego tak wielu ludzi rezygnuje z prób zdobycia wewnętrznej wiedzy, a my powiedzielibyśmy, że wewnętrzne wiedza nie potrzebuje słów z nią związanych. Nie musicie rozwijać teorii wszystkiego. Nie musicie tworzyć historii o nieznanym a następnie trzymać się kurczowo tej historii gdy kierujecie się do wnętrza i znajdujecie w sobie spokój, miłość i współczucie. Wtedy masz wszystko czego potrzebujecie.

Jeśli kierujecie się do wnętrza ponieważ straciliście coś bardzo cennego i chcecie aby Źródło lub wasi przewodnicy, lub wasze Wyższe Ja powiedzieli wam gdzie to jest, możecie odejść rozczarowani. I rozumiemy frustrację i rozczarowanie. Nie lubimy obserwować jak czujecie te emocje, ale kiedy wychodzicie poza potrzeby odpowiedzi lub w stałego kierunku, który może wam być dany a zamiast tego cieszycie się ciszą i lubicie czuć co dzieje się wewnątrz was, wtedy rozwiązujecie jedną z tajemnic.

Bo jeśli możecie zrobić to skutecznie, to nie ma znaczenia co się stało z własnością, którą straciliście, a także możecie czuć się podekscytowani odkryciem nieznanego poprzez doświadczanie tego. Mieć doświadczenie jest o wiele cenniejsze niż po prostu mieć filozofię, w którą gorąco wierzycie, a nawet stajecie się sztywni w stosunku do wiary. Zapraszamy was abyście szeroko otworzyli swoje ramiona na spotkanie nieznanego i tego, że nie może być udowodnione. Nie chcecie rozgryźć tego wszystkiego, nie do końca. Nie chcecie popaść w stagnację ponieważ wszystko zapisaliście w kamieniu. Chcecie być elastyczni i chcecie zobaczyć wszystko czego doświadczacie jako zabawną przygodę. Jest to droga do oświecenia, jak dla nas.

I po drodze będziecie próbować wielu różnych przekonań. Będziecie mieć ufność w wiele różnych nauk i sposobów patrzenia na świat i bycia w świecie, i mamy nadzieję, że w pewnym momencie podróży zdacie sobie sprawę, że jedyne miejsce dla was, jedyny sposób aby naprawdę zrozumieć i poznać to skierować się do wnętrza i być w ciszy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-path-to-enlightenment-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Hits: 50

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o