Proces dla uzyskiwania energii z wyższych wymiarów ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Proces dla uzyskiwania energii z wyższych wymiarów ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Badaliśmy różne sposoby zapewnienia ludziom dostępu do energii z wyższych wymiarów i zauważyliśmy, że poprzez medytację, relaks i podążanie za swoim szczęściem możecie dość łatwo podłączyć się do tej energii. Zauważyliśmy także, że picie dużej ilości wody, odpoczywanie i uziemianie się są też bardzo skutecznymi technikami. To czym chcemy podzielić się z wami teraz, to inna metoda, inna taktyka, którą możecie zastosować abyście mogli otrzymać wszystko co jest wam dane od nas samych i wielu innych istot z wyższych wymiarów.

Mówimy o tym aby wejść w stan, w którym jesteście w pełni obecni i w tym samym czasie rozpoznajecie ile byliście już i ile będziecie w przyszłości. To podobno jest paradoks aby to zrobić i jest to dość dezorientujące dla waszego umysłu aby otworzyć się jeszcze bardziej na prawdę o tym kim jesteście. Byliście istotami z wyższych wymiarów wiele razy.

Ponownie staniecie się istotami z wyższych wymiarów. Jesteście w trakcie stawania się istotą z wyższego wymiaru, znaną jako wasze Wyższe Ja. A jednak, jeśli skupiacie się zbyt dużo na tym gdzie byliście i dokąd zmierzacie nie angażując w to aktu pełnej obecności, przeoczacie to otwarcie, które powstaje gdy uznajecie to kim już jesteście.

To gdzie jesteście teraz jest znaczące ponieważ już staliście się istotami czwartego wymiaru w tym życiu i dlatego, że jesteście przebudzeni. Teraz, nadal macie ten ostatni garb do przezwyciężenia i zrobicie to ale tutaj jest to, gdzie jesteście teraz. A bycie bardzo obecnym w tej chwili zachowując uznanie tego, kim byliście i kim stajecie się w pełni ujawni prawdę o tym, kim jesteście w rzeczywistości.

Jako Źródło, nie myślicie o sobie jako o oddzielonym lub nawet zindywidualizowanym człowieku. Jesteście wszystkim co jest i jak wszystko co jest oczywiście macie dostęp do wszystkich energii o wysokiej częstotliwości. One nawet nie są uważane za energie o wysokiej częstotliwości jako wasze Źródłowe Ja. To ćwiczenie pomoże wam dotrzeć do nowych poziomów świadomości. Możecie poczuć jak te energie o wysokiej częstotliwości pulsują w waszych fizycznych ciałach i to przyjemne uczucie będzie samo w sobie jest nagrodą, ale przed nami będzie jeszcze więcej.

Gdy przyjmujecie inkluzywność i aktywujecie w sobie świadomość jedności, świat staje przed wami otworem. Stajecie się jednością ze światem, ze wszystkimi i ze wszystkim. Każda wibracja staje się częścią was i możecie uzyskać dostęp do tego co chcecie i kiedy chcecie. Praktykujcie tę małą medytację przez kilka minut każdego dnia. Zobaczcie jak długo możecie utrzymać tą wiedzę i tą obecność jednocześnie a obiecujemy, że życie będzie o wiele łatwiejsze.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-process-for-receiving-higher-dimensional-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

 

 

Hits: 109

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o