[Benjamin Fulford] Sprawy stają się gorętsze podczas gdy Netanjahu jest oskarżony a Trump wypowiada wojnę Królowej

25 listopada 2019

Sprawy stają się gorętsze podczas gdy Netanjahu jest oskarżony a Trump wypowiada wojnę Królowej

 

 

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

 

 

Bitwa o planetę Ziemia znów rozgrzała podczas gdy masowy morderca izraelski kryminalny minister Beniamin Netanjahu został oskarżony a prezydent USA Donald Trump wypowiada wojnę Królowej Elżbiecie. Gospodarcza i informacyjna wojna między USA a Chinami również staje się gorętsza, szczególnie w kwestii azjatyckiego złota i niedawnej amerykańskiej grabieży litu w Boliwii. To część trwającej bitwy o kontrolę nad międzynarodowym systemem finansowym rozszalałej pomiędzy Gnostyckimi Iluminatami i sojuszem azjatycki a europejskimi rodzinami królewskimi.

Spójrzmy najpierw na walkę o kontrolę nad anglo-saskim światem, która wybuchła między Trumpem a Imperium Brytyjskim. Tutaj źródła Pentagonu mówią, “Trump wypowiada wojnę Królowej nie tylko za szpiegostwo i próbę odsunięcia go od władzy ale i za pedofilię, morderstwa i inne haniebne przestępstwa rodziny królewskiej.” Źródła brytyjskiej rodziny królewskiej mówią, że choć tradycyjnie starają się utrzymać fason i nie mieszać się w walkę, poważnie myślą o wynajęciu prawników aby wnieść pozew do sądu za zniesławienie w związku z niedawnymi takimi oskarżeniami wobec nich.

Publiczna bitwa koncentruje się wokół księcia Andrzeja i jego powiązań z pedofilem szantażystą Jeffrey’em Epsteinem i rzekomym romansem z 17-letnią dziewczyną. “Pedofil Książę Andrew lub ‘napalony Andrzejek’ jest tak toksyczny, że został lub zostanie usunięty przez British Telecom (BT), Standard Chartered, Barclays, Stelios Philantropic Foundation, Bosch, Cisco, Aon, Salesforce, TV Azteca, Inmarsat, KPMG, AstraZeneca, Air Asia, Woodside Petroleum a nawet chińskie firmy, takimi jak Bank of China, China Construction Bank, JD.com Tencent i Fundacja Li Ka Shing” – mówią źródła w Pentagonie.

Królowa również publicznie odwołała Andrzeja od wszystkich urzędowych spraw królewskich. Jeden z członków europejskiej rodziny królewskiej bliski królowej, powiedział: “Nie zdziwiłbym się gdyby ta sprawa poważnie zaszkodziła monarchii. Królowa nie jest pod najwyższym nadzorem monarchii i dworu Św. Jakuba. Dla wtajemniczonych jest to teraz naprawdę bardzo poważne.”

Prawdziwa bitwa oczywiście, toczy się o kontrolę nad anglo-saską marynarką, zgadzają się źródła w Pentagonie i MI-6.

Tutaj “czystka Trumpa zaczęła się od zwolnienia Sekretarza Marynarki Wojennej Richarda Spencera za niesubordynację, a za tym mogą nastąpić zatrzymania oficerów flagowych Obamy ponieważ “Donald” zdobył lojalność wojskowych wojowników i sił ds. operacji specjalnych, niezbędnych do zniszczenia syjonistów i tajnego państwa” – mówią źródła w Pentagonie.

Źródła w MI-6 ze swojej strony mówią: “Wygląda na to, że teraz dużo wewnętrznych walk i prób obnażenia Królowej z rzeczy takich jak CIA, Departament Obrony USA, itp., więc ta ostatnia klęska może być wyrazem tego wszystkiego.

Na znak tego jak poważna jest to bitwa, źródła w Pentagonie mówią, że “Odkąd wice-admirał Andrew nie będzie poddany ekstradycji i może ukrywać się za immunitetem dyplomatycznym, może być wydany przez armię amerykańską ponieważ Królowa jest również dowódcą sił brytyjskich.” Trzeba powiedzieć, że taka operacja byłaby równoznaczna z wypowiedzeniem wojny.

Walka o kontrolę nad Marynarką USA i Wielkiej Brytanii również jest tylko jednym z aspektów większej walki o kontrolę nad systemem finansowym.

Trump znajduje się na ścieżce wojennej przeciwko azjatyckim i europejskim rodzinom królewskim ponieważ mają zamiar przeprowadzić “jednoczesną rekalibrację rynku Forex i rynków długu państwowego na całym świecie“, według europejskich rodzin królewskich.

Trump stara się przeciwdziałać temu ściganie oszustwa związanego z indonezyjskim złotem o wartości 29 bilionów dolarów popełnionego przez Radę Rezerwy Federalnej w czasie kryzysu Lehmana, według źródeł CIA w Azji.

Według CIA “W czasie kryzysu finansowego nowojorski FED uzyskał bezprecedensowe uprawnienia od Rady Gubernatorów Rezerwy Federalnej w Waszyngtonie aby zapewnić ponad 29 bilionów dolarów w formie elektronicznej w celu ratowania Wall Street. Znaczna część z tych 29 bilionów dolarów została skierowana na wsparcie dla wielu banków centralnych na całym świecie.

W swoim kontrataku “Następny krok Trumpa to urzeczywistnić pamiątkowy Traktat Green Hilton, podpisaną przez [ówczesnego prezydenta] Johna F. Kennedy’ego z prezydentem Sukarno w Genewie w listopadzie 1963 roku.

Trump może skorzystać z dekretu prezydenckiego Eleven Pen aby przepisać dekret wykonawczy 11110 lub zmienić go, pozwalając Skarbowi Państwa wyemitować nowy dolar amerykański.

To mogłoby być ponowne uruchomienie dolara amerykańskiego podczas gdy Trump pozostawi dług rezerwy Federalnej prawdziwym właścicielom – syjonistycznemu chazarskiemu kabałowi – mówi CIA.

Członek europejskiej rodziny królewskiej kontynuuje, “Jeśli taki jest zakres informacji uzyskanych od CIA, to musimy jeszcze przejść długą drogę. Poszczególne państwa narodowe takie jak Ameryka, oczywiście nie pozostałyby samotne ponieważ wszystko w swej istocie zależy od siebie nawzajem. Jednak planuje się przejść od pustej do zabezpieczonej aktywami [waluty]. Ta część jest właściwa, tak.“

Tymczasem, według źródeł w Pentagonie, Trump atakuje również Wall Street.

Po nieudanych IPO WeWork, Lyft i Ubera chciwy Wall Street nie może zarobić dużo pieniędzy na IPO Aramco poprzez oszustwo pompuj i sprzedawaj, ponieważ jej najlepsze psy takie jak JP Morgan i Goldman Sachs wraz z Boeingiem, mają do czynienia z postępowaniami karnymi ze strony Departamentu Sprawiedliwości przeciwko General Electric i innym korporacyjnym przestępcom, mówią źródła.

Saudyjskie Aramco to oczywiście, klucz dla wsparcia petrodolara Rockefellera.

W związku z tym źródła Pentagonu mówią: “Zarząd Kanadyjskiego Planu Emerytalnego, rosyjska spółka naftowa Lukoil i malezyjska spółka naftowa Petronas odrzuciły Aramco i zarządzają  innymi emeryturami jak Japoński Emerytalny Fundusz Inwestycyjny a państwowe firmy naftowe jak Rosneft, PetroChina, Sinopec, Gazprom, Petrobras i Pertamina podąża za nimi.

Trump przejął także narodowy fundusz emerytalny Japonii w wysokości 1,5 biliona dolarów aby utrzymać przy życiu rząd USA w Azji, według źródeł CIA. Z tego powodu fundusz nie ujawnia jak rozlokował swoje aktywa za kwartał zakończony we wrześniu, kiedy rząd USA potrzebował pieniędzy aby opłacić swoje rachunki.

https://www.reuters.com/article/us-japan-gpif/japans-gpif-reports-167-billion-second-quarter-profit-gives-less-details-during-the-decision-new-portfolio-idUSKBN1XB3NY

Gdzie są prawdziwe pieniądze, na które przez te wszystkie lata pracowali Japończycy? Gdy rynek się wali ponieważ jest on bardzo blisko tego, wszystkie zapisy komputerowe znikają. Zakładam, że jest to praktycznie jedno i to samo dla wszystkich państwowych funduszy emerytalnych. Gra jest prawie skończona“, wyjaśniło sytuację źródło w CIA.

Inna rzecz, którą robią wojska Trumpa, to aresztowanie i zabijanie wrogów politycznych lub umieszczanie ich w więzieniu.

Tak więc, o ile wiemy, wszystkie ostatnie przemówienia Baracka Obamy, George’a Sorosa, Nancy Pelosi, Adama Schiffa i tak dalej są to grafiki komputerowe.

To staje się coraz trudniejsze do powiedzenia, ale jeśli spojrzeć moment od 1:13 do 1:15 minuty w tym nagraniu niedawnego przemówienia telewizyjnego Nancy Pelosi, na przykład, można powiedzieć z jej oczu, że to komputerowa kobieta. Tak więc obraz wygenerowany ba komputerze.

 

 

Ataki idą w obu kierunkach. Sojusznik Trumpa Benjamin Netanjahu został w końcu oskarżony w zeszłym tygodniu za korupcję. Źródła w Pentagonie mówią, że próbuje on wynegocjować ugodę grożąc, że powie światu co wie o masowym morderstwie w Fukushimie w Japonii.

Ponadto, prawnik Trumpa i jego sojusznik Rudolph Giuliani, który publicznie oświadczył, że może on zostać zabity ale ma ubezpieczenie. Prawdopodobnie mówi on o tym, że wie o 11 września, jako że był on burmistrzem Nowego Jorku w czasie ataków 11 września.

Wtedy, oczywiście, na początku tego miesiąca była próba otrucia Trumpa, jak informowało kilka alternatywnych agencji informacyjnych. Najciekawsze w tej walce między Gnostyckimi Iluminatami i ich mężem Trumpem przeciwko królom świata polega na tym, że oboje wydają się wspierać utworzenie merytrokratycznej agencji przyszłego planowania.

Prezydent Rosji Władimir Putin publicznie oświadczył w zeszłym tygodniu, że system oparty na agencjach przyszłego planowania opracowany przez Japonię i Singapur, a teraz używany przez Chiny, jest lepszy.

Ogólna wydajność chińskiej gospodarki jest znacznie wyższa niż innych dużych gospodarek, w tym amerykańskiej, oświadczył w środę Władimir Putin na forum inwestycyjnym VTB Capital ROSJA WZYWA!.

Myślę, że to w dużej mierze powoduje zaniepokojenie naszych amerykańskich przyjaciół i wyjaśnia obostrzenia, które zostały wprowadzone w odniesieniu do Chin, powiedział Putin. Według Putina, kluczem do sukcesu Chin stała się wyjątkowa symbioza między centralnym planowaniem i gospodarką rynkową.

https://tass.com/economy/1091323

Towarzystwo Białego Smoka już od dawna opowiada się za stworzeniem agencji planowania dla przyszłości świata, który będzie naśladować i udoskonalać wychwalany przez Putina model azjatyckiego centralnego planowania/rynku hybrydowego. Gdyby taka instytucja została stworzona z rocznym budżetem w wysokości 1 biliona dolarów lub większym, mogło by to zakończyć biedę i zatrzymać degradację środowiska w ciągu kilku miesięcy.

Następnie mogłaby skonsultować się z ludźmi świata na temat tego jak przekształcić tę planetę w raj, którym powinna być. Agencja mogłaby również monitorować przejście kompleksu wojskowo-przemysłowego od mieczy do lemieszy. To mogłoby doprowadzić do ekspansji ludzkiego i ziemskiego życia we Wszechświecie.

Zamiast rządzić planetą obecnym zachodnim systemem wiecznego konfliktu, możemy zacząć się miłować zamiast wojować.

Pamiętaj, że bitwy o ewolucję nie wygrywa lew, który walczy i ryzykuje zranienie lub śmierć – wygrywa lew, który wrócił do jaskini i kocha siebie.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/11/25/things-heat-up-as-netanyahu-indicted-while-trump-declares-war-on-the-queen/

 

 

 

 

Hits: 1098

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o