Dostęp do większej ilości pobrań, aktualizacji i aktywacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Dostęp do większej ilości pobrań, aktualizacji i aktywacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszego postępu w tym czasie i możemy zobaczyć jak dokonaliście  tego postępu i jak będziecie kontynuować ten postęp w miarę posuwania się naprzód. Częściej siedzieliście w ciszy jako kolektyw. Byliście bardziej kreatywni jako kolektyw. Uzyskaliście dostęp do większej ilości pobrań, aktualizacji i aktywacji jako kolektyw, i w ten sposób dokonujecie postępu tak pięknie. Wszystko co robicie teraz dla siebie jako jednostek, robicie i dla kolektywu. Wasz postęp ma wpływ na ludzką zbiorową świadomość. Wybory, których dokonujecie informują innych, że ten wybór jest możliwy i otrzymujecie tak dużo energii, że nie możliwym jest dla was aby nie szerzyć jej wokół.

Większość powodów  dlaczego postęp jest dokonywany polega na tym, że nie czujecie inspiracji do podejmowania działań. Gdy nic tam na zewnątrz nie przyciąga was, to wtedy macie tendencję do zwalniania do faktycznego zatrzymania. Wtedy macie tendencję do kierowania się do wnętrza. To wtedy wyciszacie się, otwieracie i przyjmujecie. Tak jest albo kiedy robicie to co lubicie robić, albo gdy nic nie robicie. Tak więc, ograniczenia waszego świata, rzeczy, które uniemożliwiają wam iść cały czas, pomagają wam znaleźć równowagę między robieniem i nie-robieniem.

Wznosicie się. To się dzieje. To nie jest coś co sprawiacie aby się stało poprzez swoje działania. W miarę jak wznosicie się, w miarę jak stajecie się bardziej tym kim jesteście, wasze działania stają się bardziej skuteczne ponieważ jesteście inspirowani. Gdy nie jesteście inspirowani, nie podejmowanie żadnych działań to jest dokładnie to co powinniście robić. To jest dokładnie to czego nie powinniście w zasadzie robić dlatego, że nie robicie czegoś tylko po to aby czuć się produktywnymi. Cała idea bycia produktywnym powstała w trzecim wymiarze. Została   stworzony w czasie kiedy trzeba było zrobić znacznie więcej aby przetrwać i została osadzona w świadomości tak wielu.

Ale teraz nadszedł czas nicnierobienia i osiągania więcej.  Dlatego gdy brakuje wam inspiracji i kiedy nie wiecie co zrobić, przyjmijcie to jako znak. Wasze wyższe Ja  chce abyście zatrzymali się ze wszystkimi waszymi działaniami, wszystkimi wyznaczanymi celami i wszystkimi osiągnięciami.   Służy wam aby nic nie robić przez większość czasu. Pomyślcie o tym ile czasu spędzasz śpiąc i jak wiele dokonujecie gdy wasze ciało leży w łóżku. Otrzymujecie pobrania. Podróżujecie po   planie astralnym ze swoją świadomością. Wasze ciało regeneruje się.

Teraz, niektórym z was trudno jest zmusić się aby siedzieć nieruchomo a to po prostu oznacza, że musicie robić więcej niż następna osoba. Więc słuchajcie braku inspiracji tak samo jak   słuchacie tych inspirujących myśli aby przejść do czegoś, do tych impulsów aby naprawdę coś zrobić, i będziecie nadal robić postępy, którymi jesteśmy tak bardzo podekscytowani.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/accessing-more-downloads-upgrades-activations-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 62

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o