[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 27 listopada 2019

 Archanioł Gabriel ~ Środa, 27 listopada 2019

 

 

Przez Shelley Young

 

Dyskomfort pojawia się z powodu oporu na ekspansję. Im większy opór tym większy dyskomfort. Dyskomfort to po prostu znak, że wasza dusza próbuje was zaprowadzić w miejsce ponad tym gdzie jesteście teraz. To działa ponieważ gdy kontynuowanie oporu staje się zbyt trudne poddajecie się, co pozwala na ruch do przodu i ekspansję, których wasza dusza chce doświadczyć.

W miarę doskonalenia się w pracy z energią i większego dostrojenia się do własnych emocji i uczuć, będziecie w stanie wyjść z potrzeby używania głębokiego dyskomfortu jako narzędzia przekierowującego i zaczniecie decydować się na współpracę z tym, gdzie   przepływ próbuję was zabrać. To wszystko jest częścią waszego wzrostu i mistrzostwa.

Czy   widzicie? Wy decydujecie jak niekomfortowi stajecie się jako prekursorzy swojego umocnionego ruchu do przodu. Gdy będziecie ewoluować w kierunku lepszej troski o siebie, nauczycie się rozwijać swoją mądrość i miłość bez potrzeby stosowania skrajności, które były wymagane na początku waszego procesu oświecenia.

Bądźcie pewni czy będziecie walczyć i kopać potężnie dopóki nie wyczerpiecie się i poddacie lub czy z ochotą ruszycie z najdelikatniejszymi szturchnięciami, wszystko jest idealne ponieważ ostatecznie prowadzi do ekspansji, której poszukuje dusza.

Czy nadszedł czas aby uwolnić wzór, który zawiera potrzebę głębokiego dyskomfortu jako odskoczni do wzrostu? Czy jesteście gotowi aby przejść na ścieżkę akceptacji, która zapewnia znacznie większy komfort podczas gdy poruszacie się z tymi niespotykanymi energiami? Najważniejsze jest to, że zawsze dotrzecie ostatecznie tam gdzie chce iść wasza dusza. Wy decydujecie  jak bardzo będziecie poobijani i zmęczeni po dotarciu na miejsce   . ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/11/27/daily-message-wednesday-november-27-2019/

 

 

 

Hits: 56

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o