Zajmijcie stanowisko wobec świata, w którym chcecie żyć ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Zajmijcie stanowisko wobec świata, w którym chcecie żyć ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym co czeka ludzkość.. Cieszymy się widząc jak coraz bardziej wkraczacie w swoją moc i jesteśmy podekscytowani aby zobaczyć jak wpasujecie się do istniejącej uprzednio galaktycznej społeczności i przez to wszystkich istot i systemów gwiezdnych. Chcemy zobaczyć jak się zmienicie jako społeczeństwo i jako jednostki kiedy nauczycie się jak uzyskać dostęp do portali, ośrodków energetycznych, linii sieci i wielu innych. Będziemy z ogromnym zainteresowaniem obserwować jak wzrastacie i ewoluujecie do swojego Wyższego Ja. Proces ten był bolesny dla wielu z was i wiele razy ci z was, którzy są przebudzeni chcieli się poddać, ale obiecujemy, że w końcu to wszystko się opłaci.

Będziesz na pewno wiedzieć kim naprawdę jesteście i zrozumiecie jak tworzyć swoją rzeczywistość. Staniecie się o wiele lepsi w przyjmowaniu tego co już stworzyliście a wasza zdolność dostępu do pobrań, które otrzymujecie, znacznie wzrośnie. To wszystko co jest na horyzoncie dla was a jednak gdy patrzycie wokół na swój świat łatwo popaść w trójwymiarowy sposób obwiniania kogoś innego i odgrywania roli ofiary. To nie są te strategie, które poruszają was do przodu. To strategie, które trzymają was tam gdzie byliście. Chcecie pozbyć się myśli, że ktoś inny ma więcej władzy nad waszym życiem niż ty.

Stale trzeba wam przypominać o tym jak znacząca jest wasza wibracja i jak nieistotne są czyjeś działania w stosunku do tej ogromnej mocy, którą posiadacie kiedy dostroicie się na Źródła. Teraz nadszedł czas aby zostawić stare sposoby, a to oznacza, że nie możecie widzieć nikogo innego jako ‘po drugiej stronie.’ Nie możecie być po niczyjej stronie. Możecie zająć stanowisko, ale wasze stanowisko powinna być dla czegoś pozytywnego a nie przeciwko czemuś negatywnemu.

To jedyny sposób aby skupić się na świecie, w którym chcecie żyć. Nie można się tam dostać wskazując palcem na kogoś innego i mówiąc o tym, że ten ktoś nie ma racji. Musicie stworzyć rzeczywistość, w której chcecie żyć a następnie musicie doprowadzić się do wibracyjnej harmonii z tą rzeczywistością aby ją otrzymać. A kiedy to zrobicie, na wszystko o czym mówiliśmy w tej transmisji i o wiele więcej będzie dostępne. To nasza obietnica dla was. Wiemy jak działa Wszechświat i wiemy jak potężni jesteście, i wiemy, że coraz więcej z was budzi się każdego dnia do tych prawd.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/take-a-stance-for-the-world-you-want-to-live-in-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 81

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o