Wasi duchowi przewodnicy, czakry 5W i my ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasi duchowi przewodnicy, czakry 5W i my ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Dajemy wam w tych transmisjach dokładnie to czego potrzebujecie. Możemy dać wam znacznie więcej niż słowa, które wypowiada Daniel, i które mógłby wyrazić. Dostarczamy wam przesłania w przesłaniach, a kiedy otrzymujecie te transmisje uzyskujecie pobrania, aktualizacje i aktywacje, których potrzebujecie. Wiemy, kto z ws otrzyma każdą transmisję w ciągu dwudziestu czterech godzin, z wysokim stopniem pewności. Oczywiście nie możemy zobaczyć “przyszłości”, ponieważ jest więcej niż jedna.

Ale wiemy czego potrzebujecie i dostarczamy to. W ten sposób operuje także wasza Ziemia i wasze Słońce. W ten sposób wasi przewodnicy pracują z wami. Tak właśnie wiele innych przyjaznych istot służy ludzkości i dlatego do was należy aby pozwolić na to co jest wam przekazywane. Dlatego zachęcamy was abyście połączyli się z waszym Słońcem i waszą planetą. Mamy nadzieję, że połączycie się z nami z powodu tego jak się czujecie , i wiemy, że wielu z was to zrobi. Chcemy abyście połączyli się ze swoimi przewodnikami z tego samego powodu. Chcemy abyście połączyli się z nimi ponieważ oni są waszymi przyjaciółmi, ponieważ kochają was bezwarunkowo i dlatego, że poświęcili się wam dla tego całego doświadczenia.

Chcieliśmy powiedzieć “Dla tego całego życia”, ale po tym jak dokonacie przesunięcia wasi przewodnicy przejdą do czegoś innego. Dostaniecie nowy zestaw przewodników. Uzyskacie również większy dostęp do waszego systemu pięciowymiarowych czakr. Teraz podłączacie się w pewnych momentach do tego systemu czakr ale nadal w dużej mierze jesteście kierowani trójwymiarowymi czakrami, z którymi się urodziliście, ponieważ nadal macie pracę do wykonania w tym systemie.

Kiedy będziecie mieli bardziej pełny dostęp do czakr od ósmej do dwunastej poczujecie się o wiele silniejsi, znacznie bardziej dostrojeni ze wszystkimi energiami o wyższej częstotliwości. Będziecie swoimi Wyższymi Ja i będziecie czuć się bardziej wyraziści. Wasi przewodnicy są siedmiowymiarowi, co oznacza, że są bliżej was. Mówimy o waszych osobistych, specyficznych duchowych przewodnikach. Każdy z was może doświadczyć wzniesionego mistrza lub Archanioła jako swego przewodnika, ale wasi osobiści duchowi przewodnicy są waszymi przyjaciółmi. Są członkami duchowej rodziny i jeśli odczuwacie ich, będziecie wiedzieć, że nigdy nie jesteście sami, będziecie czuć ich miłość.

Jeśli rozmawiacie z nimi i słuchacie odpowiedzi tylko swoim wewnętrznym uchem, możecie się poddać. Ale jeśli okażecie swoją wdzięczność dla tych pięknych istot i poczujecie miłość powracającą do was, wtedy będziecie wiedzieli, że macie przewodników, wsparcie i bezwarunkową miłość wokół siebie przez cały czas. Tak właśnie chcemy abyście doświadczali nas od tego momentu i tak właśnie chcemy abyście doświadczali swoich duchowych przewodników od tego momentu.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-spirit-guides-5d-chakras-us-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-channeled-by-daniel-scranton/

 

 

 

 

Hits: 93

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o