Co musicie zrobić aby doświadczyć zmiany? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Co musicie zrobić aby doświadczyć zmiany? ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zainteresowani w kontynuacji relacji z wami jako jednostkami, ponieważ jesteśmy ciekawi waszych aspektów, które również znajdują się wewnątrz nas. Jesteśmy zainteresowani ludzkością z wielu powodów, w tym zastanawiamy się jak dokładnie poradzicie sobie z energiami zmiany w świadomości. W miarę jak poznajemy was indywidualnie i widzimy was jako unikalne aspekty Źródła, którym jesteście, dowiadujemy się więcej o sobie. Jesteśmy szczególnie zainteresowani tym jak wszyscy reagujecie na przedstawiane wam energie o wysokiej częstotliwości. Macie możliwość aby wpuścić te energie w swoje pola, swoje czakry i swoje komórki i macie również opcję aby kontynuować to co jest wam znane.

Macie możliwość kontynuowania aby trójwymiarowe energie przebiegały przez was. One wciąż są obecne, choć już przesunęliście się w czwarty wymiar. Są one dostępne jako opcje, ponieważ macie wolną wolę. Nie będą zmiecione dla was i ciekawi nas czego potrzebujecie aby wybrać energie o wyższej częstotliwości, które są dostępne dla was, które w rzeczywistości są wokół was przez cały czas. Czy musicie sięgnąć dna jak wielu podejrzewa, aby doprowadzić do pozytywnych zmian? Czy musicie mieć szokujące doświadczenie aby wybrać coś innego, coś co w końcu będzie lepsze dla was? Czy musicie mieć strach o własne zdrowie? Czy inna osoba może zainspirować do wyboru energie o wyższej częstotliwości?

Mamy nadzieję, że uda nam się zainspirować was do tego. Wybieracie poprzez bycie mądrzejszym zamiast uczestniczyć w tym samym sporze, który mieliście kilka razy z jednym i tym samym człowiekiem. Wybieracie spędzając więcej czasu na łonie natury i usuwając swoje urządzenia elektroniczne. Wybieracie pozostając wiernym sobie i impulsowi, który przychodzi od wewnątrz zamiast po prostu robić to co wszyscy oczekują od was, czy to co robili wasi rodzice.

Posiadacie tą wolną wolę i wciąż otrzymujecie szturchańce aby skorzystać z wyboru, który macie. Możecie wybrać to co daje najlepsze z możliwych doświadczenie wzrostu lub możecie zatrzymać się tam gdzie jesteście, dreptając miejscu i czekając, że coś się wydarzy. Widzimy, że wielu z was dostraja się do przepowiedni o tym co się stanie i znacznie mniej z was dostrajających się do energii o wyższej częstotliwości abyście mogli stworzyć to czego chcecie doświadczyć.

To po to jesteśmy tutaj aby zachęcać was do zrobienia tego i w miarę jak poznajemy was i to co was inspiruje, poznajemy również siebie. Zaczynamy widzieć was w sobie i rozpoznajemy czasy kiedy nie wybraliśmy najwyższego wibracyjnie doświadczenia, które mogliśmy. Pomagacie nam tak samo jak my pomagamy wam i bardzo chcemy zobaczyć co się stanie kiedy dokonacie wyboru aby otworzyć się bardziej na energie o wyższej częstotliwości, i co jest konieczne abyście to zrobili?

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-will-it-take-to-get-you-to-shift-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 109

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o