Wasz szósty zmysł ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasz szósty zmysł ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy zafascynowani waszą zdolnością wyczuwania kiedy coś jest nie tak i jesteśmy również pod wrażeniem waszej zdolności wyczuwania gdy coś jest dla was idealnie dopasowane. Chodzi oczywiście o waszą intuicję lub szósty zmysł. Ludzie często pytają nas, jak sprawić aby byli bardziej dostrojeni do swojej intuicji. Chcą wiedzieć jak doprowadzić siebie aby faktycznie podążali za tym wewnętrznym przewodnictwem, za tym szóstym zmysłem. Odpowiedź jest prosta. Po prostu musicie to robić.

Pierwszy krok to oczywiście przyznać, że macie szósty zmysł. Drugi to sięgnąć po niego do wnętrza. Trzeci to zinterpretować to co otrzymaliście. Czwarty i najtrudniejszy dla wielu z was, to podążać za nim, czy wasza intuicja prowadzi was do lub od czegoś. A następnie piąty, polega na tym aby uznać, że to co otrzymujecie z wnętrza jest najlepszą radą, najlepszym kierunkiem.

Ludzie często zastanawiają się skąd bierze się ten szósty zmysł. Pochodzi z wielu miejsc. Pochodzi od waszych przewodników, którzy byli z wami od dnia urodzenia. Pochodzi on od waszego Wyższego Ja. Pochodzi z wszechświata. Pochodzi od Wyższej Inteligencji. Wszystkie te elementy pracują razem, przynosząc to intuicyjne uderzenie. Trzeba tylko zamknąć oczy, wyciszyć się i poszukać tego przez dotyk. Jeśli bardzo staracie się coś usłyszeć a wasza drużyna postanowiła, że będzie dla was lepiej poczuć to, wtedy możecie nic nie usłyszeć i pomyśleć, że opuścili was, bo to jest to co wasi współtowarzysze od czasu do czasu robili.

Ale możecie liczyć na to, że wasza drużyna przekaże wam ten komunikat i możecie liczyć na to, że wasz szósty zmysł odbierze to, nawet jeśli znajduje się to w tekście piosenki lub na billboardzie, lub w gazecie. Nadal tworzycie swoją rzeczywistość, więc możecie umieścić tą wiadomość tam z pomocą swojego zespołu a jeden z przewodników może szturchnąć was abyście spojrzeli na okładkę magazynu podczas gdy stoicie w kolejce do kasy w sklepie spożywczym. Możecie usłyszeć teksty w piosence i może się wydawać, że tego wiersza w tej piosence nie było wcześniej. I kto wie? Może go nie było.

Musicie zwrócić uwagę na znaki. Być obecnymi. Być świadomymi, ponieważ wasz szósty zmysł zawsze próbuje zwrócić na siebie uwagę. A jeśli nic nie otrzymujecie, jeśli nie otrzymujecie żadnego znaku, to po prostu zaufajcie swojej intuicji. Po prostu zadajcie sobie pytanie, czy naprawdę uważacie, że to jest odpowiednie dla was a nie czy dobre lub złe. Nie pytajcie siebie czy będzie to możliwie najlepszy wynik. Jesteście w podróży i w tej podróży będziecie podejmować kroki, które będą odpowiednie lub nie tak odpowiednie, biorąc pod uwagę miejsca przeznaczenia, do którego zmierzacie, które oczywiście,jest piątym wymiarem.

Posłuchajcie tego przewodnika, którego macie wewnątrz siebie i wokół siebie, a będziecie mieć najbardziej radosną i łatwą podróż.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-sixth-sense-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 69

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o