[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 1 grudnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Niedziela, 1 grudnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Akceptacja jest najbardziej uzdrawiającym aspektem jaki możecie zaoferować, zarówno sobie jak i innym, ponieważ bez niej nie można doświadczyć bezwarunkowej miłości. Jeśli czujecie dyskomfort i nie potraficie wskazać dlaczego, to ćwiczenie może być potężnym narzędziem do przejścia do własnej uzdrawiającej akceptacji. Po prostu usiądźcie spokojnie i afirmujcie co następuje:

Akceptuję całego siebie. Wszystkie elementy, które zostały odrzucone przeze mnie lub przez innych. Wszystkie elementy, które uzewnętrzniały sie ponieważ odczuwały ból. Wszystkie części, które wierzyły w separację lub dokonywały wyborów opartych na strachu. Wszystkie części mnie, które zbyt bały się lśnić ale desperacko chciały. Aż do najdalszych ukrytych zakamarków swojej duszy, przywitajcie na powrót wszystkie swoje aspekty w swoim własnym miłującym uścisku i zobaczcie jak dobrze jest wrócić do całości siebie.

Czy widzicie? To wasz własny opór wobec siebie powoduje największy dyskomfort w waszym życiu i to za swoją miłością i akceptacją tęskniliście od zawsze. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/12/01/daily-message-sunday-december-1-2019/

Hits: 91

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o