Aktualizacja sytuacji (30.11.2019)

Aktualizacja sytuacji (30.11.2019)

 

 

 

W dniach poprzedzających globalną medytację Srebrny Wyzwalacz, niektóre Gwiezdne Nasiona otrzymywały obraz srebrnych monet, które powinny kupić w ten dzień. Obrazy te były przekazywane we śnie przez Siły Światła.

To wydarzenie było energetycznie czymś wyjątkowym, tak jak wielu uczestników mogło poczuć podczas zakupu monet.

 

 

Ciemni wręcz przeciwnie, byli całkowicie wściekli. Dla nich w tym dniu została przekroczona czerwona linia. Dla nich było absolutnie niedopuszczalne, że Siły Światła odważyły się zaatakować system finansowy.

Dlatego też następnej nocy przeprowadzali rytuały do skrajności, wszystko tylko po to aby przeciwdziałać energii zbudowanej w ten dzień. Niektóre Gwiezdne Nasiona mogły też to poczuć, ponieważ wzniosłe energie zmniejszyły się bliżej wieczora.

Jednak medytacja była zdecydowanie pozytywną operacją Światła aby wywołać początek końca niewolniczego systemu finansowego i zasiać ziarno obfitości dla ludzkości.

Archonci z kolei szaleją od tego czasu. Po raz kolejny zaczęli masową falę ataków we współpracy z Chimerą.

 

 

To jest to co się teraz dzieje:

Półtora miesiąca temu Plejadianie ogłosili, że są to Czasy Ostateczne… i mieli rację.

Obecnie mają miejsce ciężkie ataki chimery, Archontów i czarnych magów na Gwiezdne Nasiona znajdujące się na powierzchni.

Szczególnie Kobiety Światła są pod silnym ostrzałem (ponieważ są one tak samo ważne dla wyzwolenia Ziemi jak Królowa w partii szachów; jeśli królowa upada, wygrana staje się o wiele trudniejsza).

 

 

Oto jak oni atakują:

Gwiezdne Nasiona są energetycznie zatruwane przez chimerę/czarnych magów lub są uprowadzane i torturowane na poziomie Duszy.

Przedmioty takie jak energetyczne sztylety, także są wbijane w ciało eteryczne, tak, że po krótkim czasie może pojawić się bardzo silny ból fizyczny a poszkodowany musi być przewieziony do szpitala. Tam oni nie mogą pomóc ponieważ jest to eteryczny atak, ciało natychmiast przekłada to i jest trudno/prawie niemożliwe, aby uzdrowić coś takiego tylko metodami fizycznymi.

Przyjaciele/partnerzy są zinfiltrowani przez demony aby wywołać spory.

Finanse są skrajnie atakowane, więc wydaje się, że pieniądze rozpływają się we wszystkich kierunkach.

Pojawiają się plazmowe pająki i narzucają samobójcze myśli do głowy Gwiezdnych Nasion. Wiele z nich ponownie przeżywa upadek Atlantydy, ale w tym samym czasie Plejadianie nawiązują z nimi kontakt, mówiąc im, że “wkrótce” nadejdzie czas.

 

 

Tymczasem, to jest to co można zrobić przeciw atakom:

Jeśli znacie uzdrowicieli lub jasnowidzów niedaleko was (którym można ufać), skontaktujcie się z nimi jak najszybciej aby zatrzymać energetyczne ataki i zamknąć rany, inaczej powrót do zdrowia nie nastąpi. Jeśli usuną oni broń energetyczną a także toksyny, ból powinien ustąpić w krótkim okresie czasu.

Tak więc dla ludzi, którzy wiedzą, że są Gwiezdnymi Nasionami, teraz bardzo ważne jest aby mieli jednego lub dwóch dobrych uzdrowicieli, z którymi mogą skontaktować się natychmiast. Byłoby wskazane aby znaleźli takich ludzi już teraz, ponieważ lekarze w szpitalu nie będą w stanie pomóc.

To nie muszą być ludzie, którzy pracują jako uzdrowiciele lub jasnowidzowie, to również mogą być Gwiezdne Nasiona w waszej społeczności, o których wiecie, że mają takie zdolności lub obecnie rozwijają je bardzo szybko, ale w codziennym życiu mogą robić coś zupełnie innego w swoim zawodzie.

Zwłaszcza brzmi serca wcielonych Bogiń są atakowane a dalsze tragiczne straty “Królowych” na powierzchni, jak w przypadku Isis Astara, byłyby katastrofalne w tej fazie Wyzwolenia.

Jeśli nie macie w ogóle nikogo, możecie zwrócić się o pomoc do Sił Światła w sferze eterycznej, np. do Archanioła Michała, Archanioła Rafaela a także do pozytywnych Magów Światła, którzy teraz coraz bardziej dbają o sytuację na Ziemi.

 

Byłoby idealnie gdyby Gwiezdne Nasiona mogły się zjednoczyć i chronić, oczyszczać i uzdrawiać siebie nawzajem. Wspólne medytacje są również bardzo pożądane, zarówno fizycznie jak i energetycznie. Trzymajcie się razem, chrońcie siebie! Jest to szczególnie apel do wszystkich pozytywnych uzdrowicieli, magów i jasnowidzów, tylko oni mogą zobaczyć i usunąć takie energetyczne ataki.

Podczas leczenia ból może początkowo się nasilać, ale dobrzy uzdrowiciele są w stanie go rozwiązać i można zobaczyć, że to działa gdy ból ustępuje po pewnym czasie.

Ponownie, ważne jest aby wiedzieć, że pomiędzy chimerą i Plejadianami wciąż toczy się rozszalała wojna. Ciemni używają do tych ataków czarnych magów, którzy znają Gwiezdne Nasiona wcielone na powierzchni.

Dlatego ważne jest aby chronić siebie jako drużyna, ponieważ bardzo trudno jest uwolnić się samemu podczas ataku. Przydatne nawet jest aby w myślach powtarzać “Zwycięstwo Światła”, aby jakoś przetrwać w tych trudnych czasach.

 

Plejadianie ogłosili, że ważne jest również aby Gwiezdne Nasiona przekazywały swoją wiedzę dla reszty ludzkości, aby jak najwięcej ludzi obudziło się zanim nadejdzie Słoneczny Rozbłysk.

Czarni magowie używają magii chaosu (na finanse, na technologie) i wysyłają negatywne istoty do domów Gwiezdnych Nasion aby zinfiltrować (pokłócić się z partnerem, rodziną) lub zranić ciało energetyczne.

To jest dokładnie to co robili na Atlantydzie.

Dlatego ważne jest aby być czujnym i świadomym, i w razie potrzeby powiadomić kogoś kto może pomóc usunąć czarną magię ze swojego domu/mieszkania. Jeśli nie macie nikogo, koniecznie wezwijcie Siły Światła.

Wasze obecne domy i mieszkania służą również jako wasze energetyczne schronienie. Wiele Gwiezdnych Nasion być może zauważyło, że energie “na zewnątrz” są obecnie bardzo niebezpieczne i dlatego są coraz częściej wycofują się do swoich własnych 4 ścian, co obecnie zalecane jest również przez Siły Światła.

Jeśli finanse są atakowane, eteryczna praca powinna również zostać wykonana. Najlepiej poprosić Siły Światła o oczyszczenie eterycznych poziomów dobrobytu i stworzenie nowych, bogatych złotych płaszczyzn i stale je ich chronić. Można również poprosić Boginię Obfitości wylewała swój “róg obfitości” non-stop na was i waszą płaszczyznę bogactwa. Proces ten jest ważny i musi odbywać się na co dzień. Czarni magowie atakują eteryczne sfery, a więc musicie zniweczyć stworzony chaos właśnie tam też.

 

Jeśli interesujecie się magią, polecam książki Franza Bardona, w Awatarze którego swego czasu inkarnował się pozytywny Wielki Mistrz/Arcymag Sił Światła i który walczył przeciwko czarnym magom i negatywnym okultystycznym lożom tutaj na powierzchni:

https://en.wikipedia.org/wiki/Franz_Bardon

Gdy plazmowe pająki atakują, człowiek zwykle doświadcza skrajnego lęku i paniki ale również i silnych myśli samobójczych, bólów mięśni, świądu, czasami alergii, która wydaje się, że już nie przejdzie.

 

Chimera podobna jest do czerwonookich robotów-pająków jak w filmie “Matrix”. W niektórych nie tak poważnych niskobudżetowych śmieciowych filmach są oni (jak również i ciemna flota) również w rzeczywistości obnażani, w pewnym stopniu bardziej lub mniej:

 

 

Mają bazy na orbicie a także fizycznie istniejące podziemne bazy wojskowe z pająkowatymi stworzeniami inkarnowanymi w ludzkich awatarach, gdzie stale obserwują i napromieniowują ludzkość poprzez niezliczone ekrany.

 

Mogą one powodować różne bóle w ciele u poszczególnych Gwiezdnych Nasion aby utrzymać je w ciągłej agonii. Jednak te obiekty są stopniowo usuwane prze Siły Światła.

Chimera umieściła swego rodzaju energetyczny drut kolczasty wokół większości Gwiezdnych Nasion z Atlantydy, z których niektóre rozciągają się na kilka kilometrów i mają na celu utrzymać je w chaosie. Te instalacje również muszą zostać usunięte. Są to Czasy Ostateczne a Gwiezdne Nasiona muszą się same wyzwolić.

Ochrona, praca zespołowa i wiedza są wymagane; wszystko to jest przygotowaniem do podniesienia się. Wiele Gwiezdnych Nasion już opuściło planetę z wyższego, duchowego punktu widzenia i to jest również przyczyną tego, że ciemni teraz wariują.

Musimy być silni, ponownie przechodzimy przez czasy Atlantydy. Ponadto, mamy dni wokół Czarnego Piątku, które ciemni zawsze używają do wysysania energii i rytuałów. To jest powód, dla którego niektóre Gwiezdne Nasiona mogą czuć się jeszcze bardziej zmęczone w te dni.

Jeszcze jeden objaw Gwiezdnych Nasion polega na tym, że już nie chcą być tutaj i nie mogą już poradzić sobie z życiem … to wszystko znaki odejścia, wznoszenia się.

 

Do tej pory nie ma daty dla Wydarzenia przekazanej przez Siły Światła i ja także nie mam pewności czy kiedykolwiek zostanie podana, zostało mi przekazane potwierdzenie, że około 2 tygodnie temu energetyczny Błysk Światła wydaje się, że uderzył Ziemię, i że to mógł być Słoneczny Błysk, który już nastąpił na wyższych poziomach … więc teraz we wszystkim chodzi aby podążyły za tym niższe płaszczyzny, … to już nieuniknione, to się stanie!

Cały obecny chaos na świecie, który nadal będzie narastał (polityka, finanse, zamieszki, fałszywe flagi, pogodowy chaos), jest widzialnym znakiem bliskiego przewrotu.

To tak jakby otworzyć trumnę, podnieść kamień, podczas gdy szkodniki panikują. Po raz pierwszy od dawna prawdziwe Słońce znowu zaświeci na planecie. Nie poddawajcie się; jesteśmy bardzo blisko tego aby naprawdę doświadczyć ostatecznego Przełomu Światła!

 

https://www.youtube.com/watch?v=h1XJApKwTFs

 

 

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/11/situation-update-30112019_30.html

 

 

Hits: 284

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Paweł Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Paweł
Gość
Paweł

Niby jak mamy się odnaleźć i chronić?