Twórzcie z nami energie hybrydowe ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Twórzcie z nami energie hybrydowe ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy odkrywać nowe sposoby wychodzenia wam naprzeciw jako jednostek i jako kolektywu, i jesteśmy podekscytowani aby zobaczyć dokąd zmierzacie z energiami, które rozdajemy w tym czasie. Interesuje nas jak energie waszego układu słonecznego mieszają się z energiami   systemu gwiezdnego Arktura. Chcemy zobaczyć jakie nowe hybrydowe energie mogą być stworzone dzięki naszej pracy z wami.

Kiedy wysyłamy wam te garstki, te pakiety energii a wy bierzecie swoje wrodzone pragnienia i mieszacie je z tym co możemy zaoferować, tworzy się coś zupełnie nowego w tej galaktyce i w tym wszechświecie. Dlatego współpraca jest tak dużą częścią przejścia w wasze pięciowymiarowe Wyższe JA. Wychodzicie poza model przetrwania za wszelką cenę, co oznacza, że macie mniejszą potrzebę konkurowania. Konkurencja może wydobyć to co najlepsze z kogoś ale może również wydobyć najgorsze z tego samego człowieka. Kiedy odstawiacie swoje ego na bok i współpracujecie, nie potrzebując lub nie chcąc pochwały za pożądany wynik, wtedy wiecie, że wzrastacie.

A my chcemy wzrastać razem z wami i zobaczyć co się dzieje gdy wzrastacie z tego co oferujemy energetycznie. W ten sposób te energetyczne pobrania, z którymi możecie współtworzyć, będą przychodzić do was z powietrem, którym oddychacie. Możecie usiąść i ustanowić intencję wdychania energii, którą oferujemy, i zrobicie to. A robiąc to   otrzymacie więcej niż tylko to co oferujemy. Otrzymacie również to co oferują inne istoty. Za każdym razem gdy siedzicie i utrzymujecie tą intencję uzyskania czegoś z wysokiej wibracji a następnie oddychacie świadomie, otrzymacie tak wiele z tego doświadczenia.

I jak już mówiliśmy, jesteśmy podekscytowani aby zobaczyć zrobicie w następnej dekadzie z tym wszystkim co jest wam dawane, i z wszystkim tym czego uczycie się aby otrzymać. Cieszymy się z bardziej konkretnej współpracy z ludzkością w ten sposób ponieważ  wiemy, że nasza energia   dobrze miesza się z waszą. Po prostu nie wiemy co będzie stworzone z mieszania takich pięknych energii.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/create-hybrid-energies-with-us-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 73

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o