[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 2 grudnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 2 grudnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Wielu z was rozwijało swoje obecne umiejętności. Zwykle zaczyna się to najpierw od poszerzenia świadomości i pogłębienia zdolności do odczuwania z przestrzeni samotności. Kiedy poczujecie się komfortowo będąc w pełni ze swoimi uczuciami dzięki bezpieczeństwu bycia samemu, naturalnie przyjmiecie tę umiejętność i rozwiniecie ją aby móc być bardziej obecnymi z innymi.

To jest mądre prowadzenie siebie jako swój własny miłujący rodzic i przewodnik, tak właśnie sterujecie własnym procesem przebudzenia – uznając własne umiejętności i możliwości a następnie stosując je na zewnątrz.

Kiedy przesuniecie się z energiami będziecie przechodzili przez ten proces raz za razem. Aby poczuć się komfortowo z głębszą wrażliwością i świadomością najpierw się wycofacie a potem, kiedy energie zostaną zintegrowane, wyjdziecie do świata aby prowadzić z tego najnowszego stanu osiągnięć.

Jest to poddanie się   naturalnemu ruchowi wszechświata. Zaufajcie sobie na tyle aby objąć zarówno odpływy jak i przypływy, do wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ wasza akceptacja polega na tym jak wykorzystujecie dary i wsparcie istniejące w każdej fazie i ostatecznie tworzycie równowagę z waszym wzmocnionym ruchem do przodu. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/12/02/daily-message-monday-december-2-2019/

Hits: 66

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o