Użyjcie swojej mocy dla wzniesienia ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Użyjcie swojej mocy dla wzniesienia ludzkości ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Ustaliliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla ludzkości w dążeniu do miejsca gdzie wszyscy mogą żyć razem w harmonii, to szukanie momentów połączenia, które macie z ludźmi, co do których nie spodziewalibyście się, że macie z nimi coś wspólnego. Gdy przypominacie sobie te czasy kiedy spotkaliście kogoś kto wyglądał zupełnie inaczej niż wy a jednak miał bardzo podobne przekonania, otwieracie się na możliwość rzeczywistości, w której każdy człowiek na Ziemi może żyć na jednej harmonijnej planecie.

Wiemy, że proszenie was abyście zobaczyli Boskość w sobie i we wszystkich innych – jest to bardzo wielka prośba. Wiemy również, że dla niektórych ludzi jest to prawie niemożliwe aby wyobrazić sobie siebie na miejscu innej osoby. Ale wy wszyscy macie doświadczenia z innymi ludźmi kiedy byliście zaskoczeni jak wiele macie wspólnego z kimś kto powierzchownie był tak różny od was pod każdym względem. Bardzo trudno jest określić człowieka, który jest uduchowiony, chyba że wyjdą z siebie aby opowiedzieć o swoim ubiorze lub o tym co robią. Nie można po prostu patrzeć na kogoś i określić czy podziela on wasze przekonania. Nowa era rozszerza się jako społeczność i coraz więcej ludzi budzi się każdego dnia.

Jeśli wy jako przebudzeni, możecie praktykować to, wtedy wysyłacie wiadomość do zbiorowej świadomości. W tych chwilach dajecie wszystkim do zrozumienia, że dzielicie się swoimi wspomnieniami ze zbiorową świadomością, że to nie tylko możliwe aby połączyć się z kimś, o kim nie moglibyście spodziewać się aby ustanowić ten związek, ale jest to również rzeczywistość w waszym doświadczeniu. Naprawdę chcecie doświadczyć pokojowego świata i choć nie możecie namówić wszystkich innych aby złożyli broń i przytulili człowieka, którego uważają za swojego wroga, możecie przekazać to przesłanie do ludzkiej zbiorowej świadomości, przyznając, że byliście w błędzie. Znajdźcie przypadki kiedy robiliście założenia o innych ludziach, że byli niewłaściwi ponieważ źle ich oceniliście i mówimy o tych przypadkach gdy był to negatywny osąd a osoba okazała się tym, z kim naprawdę moglibyście znaleźć wspólny język.

Będziecie wkraczać w to harmonijne społeczeństwo stopniowo i z każdą chwilą. Wiemy, że chcecie zobaczyć coś co doprowadzi do szerokich i radykalnych zmian, ale po prostu pomyślcie o tym ilu z was jest teraz przebudzonych i jak możecie wnieść wkład do zbiorowej świadomość ludzkości w taki pozytywny sposób. Możecie wysyłać fale uderzeniowe poprzez waszą zbiorową świadomość i zrobić więcej dla ludzkości w jednej chwili niż moglibyście zrobić przez całe życie pracując nad czymś fizycznie. To jest moc, którą macie jako jednostki i jako przebudzony kolektyw, a my tylko proponujemy wam wykorzystać tę moc dla dobra wszystkich, dla wzniesienia ludzkości.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/use-your-power-for-the-ascension-of-humankind-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Hits: 90

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o