[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 3 grudnia 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 3 grudnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

 

Co jeśli porzucicie pomysł, że energie transformacyjne są niewygodne i trudne i zaczniecie postrzegać je jako ekscytujące i coś do przyjęcia? O ile łatwiej byłoby wam wtedy cieszyć się ruchem do przodu?

Drodzy, nie ma twardych zasad ponieważ każda faza, w którą wchodzicie, nawet jeśli ma podobieństwa do czasów, które ją poprzedziły, jest inna niż poprzednia. Każda faza zawsze będzie wyjątkowa ponieważ ewoluowała wasza energetyka, astrologiczne i ziemskie wpływy nie będą takie same i naturalnie będzie to miało swoje własne tempo, cel, przepływ i wbudowane wsparcie. Nie zapominajcie również, że staliście się znacznie bardziej biegli w zmianie niż kiedykolwiek wcześniej.

Zaufajcie swojemu mistrzostwu i pozwólcie mu przewodzić, i bądźcie gotowi odkrywać każdą fazę z otwartością, ciekawością i obecnością, rozumiejąc, że każda chwila w czasie jest świeża i nowa oraz pełna nowych potencjałów i możliwości, a będziecie zaskoczeni ile cudów możecie doświadczyć po drodze. Mówiąc najprościej, nie denerwujcie się gdy zaczynacie tworzyć nowy obraz na świeżym płótnie za pomocą brudnego pędzla. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/12/03/daily-message-tuesday-december-3-2019/

 

 

Hits: 94

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o