Wycentrujcie się ze Źródłem i twórzcie wszechświaty ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wycentrujcie się ze Źródłem i twórzcie wszechświaty ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podzielić się z wami naszymi najnowszymi spostrzeżeniami na temat ludzkości. Zauważamy, że coraz więcej z was sięga do wnętrza aby uzyskać to o co prosiliście jako jednostki i to o co prosiliście jeśli chodzi o całą ludzkość.. Widzimy, że skłaniacie się bardziej do swoich ośrodków mocy, które oczywiście, są waszymi czakrami.

Kiedy wyciszacie się, uziemiacie się i skupiacie się, i czujecie przepływ energii o wysokiej częstotliwości przechodzących przez was, to wtedy wiecie, że jesteście podłączeni do czegoś więcej niż to co znajduje się na waszym rachunku bankowym lub co udało wam się osiągnąć przez całe wasze fizyczne ludzkie życie. Jeśli chcecie doświadczyć mocy, wycentrujcie się z tym co jest całą mocą. Wycentrujcie się ze Źródłem.

I jak tylko poczujecie, że energia Źródła przechodzi przez was i zdacie sobie sprawę, że energia Źródła to jest to kim jesteście, w tym momencie przestajecie szukać poza sobą zmiany w “świecie rzeczywistym”. Ci z was, którzy ponieśli porażkę w swoich próbach wykonania ważnych zadań, w tym zadania po prostu bycia akceptowanym za to kim jesteście, są tymi, którzy z większym prawdopodobieństwem skierują się do wnętrza i poczują ośrodki mocy wewnątrz siebie. Macie większe szanse aby uzyskać dostęp do tej nieskończonej mocy Źródła niż osoba, której wszystko zostało podane na srebrnej tacy. Ta osoba myśli, że wie co to jest moc, ale wszystko to może zostać odebrane.

Człowiek, który nie ma nic do stracenia i który kieruje się do wnętrza aby poczuć prawdę o tym kim jest, to człowiek o nieograniczonej mocy. Prawdziwa moc to nie jest władza nad kimś innym. Prawdziwa moc to zdolność tworzenia wszystkiego co chcecie i podczas gdy nikt inny nie będzie miał nic do stracenia w tym procesie. Możecie doświadczyć tego będąc w ciele fizycznym i wiemy, że w końcu zrobicie to. Ale nie musicie czekać na ukończenie zmiany zanim zaczniecie odczuwać to o czym my tu mówimy.

Wszystko co musicie zrobić to wyciszyć się, skupić się wewnątrz siebie i poczuć moc, która może stworzyć cały wszechświat a nawet więcej, ponieważ to jest to co znajduje się wewnątrz was. I to jest tam, cały dzień, każdego dnia, czeka, czekając abyście połączyli się z tym. Zauważyliśmy, że coraz więcej z was łączy się i otrzymuje to czego potrzebujecie i to jest bardzo dobre dla całej ludzkości. Więc trzymajcie tak dalej.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/align-with-source-create-universes-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o