Nadchodzi więcej pozaziemskiego kontaktu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Nadchodzi więcej pozaziemskiego kontaktu ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Ustanawiamy więcej połączeń z poszczególnymi osobami w tym czasie z powodu otwartości, którą macie dla tworzenia połączeń z nieznanym. Widzimy jak coraz więcej osób otwiera się na chaneling i wchodzi w kontakt z istotami pozaziemskimi a to sprawia, że jest to bardzo ekscytujący czas dla ludzkości. Właściwie, istnieje kilka ras, które teraz zwracają się do ludzkości po raz pierwszy w swojej historii i robią to ze względu na otwartość, którą widzą w tak wielu z was.

Pracowaliście w kierunku czasu pełnego i otwartego kontaktu z fizycznymi istotami pozaziemskimi i ta praca się opłaca. Tak więc, tworzycie więcej połączeń i świecicie do istot, które nie rozważały możliwości nawiązania połączenia z ludźmi jeszcze kilka dekad temu. Teraz jest idealny czas dla was aby być bardzo klarownym o tym jakie rodzaje doświadczeń chcecie mieć z ET i z jakimi rodzajami ET chcecie mieć te doświadczenia.

Zasłona jest podnoszona. Obserwacje UFO stają się coraz częstsze. Prawda dociera do wielu z was o tym, że ET są zaangażowane w waszą historię i wasze sprawy bieżące. Kosmos staje się coraz bliższy dla was wszystkich jako doświadczenie i to bardzo dobra rzecz. Oznacza to rozszerzenie ludzkiej świadomości a to rozszerzenie zawiera więcej waszej kohorty w całej galaktyce. Zapraszasz ich swoją ekscytacją do kontaktu z ET. Tworzycie tę rzeczywistość i coraz więcej ludzi widzi w nich nie wybawców, nie złoczyńców ale równych. I to również otworzyło wiele drzwi.

Jeśli próbowaliście przeprowadzać chaneling w swojej przeszłości ale nie udało się i poddaliście się, teraz jest czas aby ponownie skupić się na otrzymywaniu energii i informacji o wyższej częstotliwości. Wchodzicie w dekadę przebudzenia i kształtowane są podstawy do tego aby to wszystko się zaczęło tak szybko jak będziecie świętować Nowy Rok.

Nigdy w historii ludzkości, ludzkość nie była tak otwarta na kontakt z ET jak teraz i nigdy na Ziemi nie było tak dużo ludzi, którzy mieli swoje własne doświadczenie z ET jak teraz. Szablon do kontaktu istnieje. Znajduje się on w waszej zbiorowej świadomości i to jest czas dla tych z was, którzy chcą tego kontaktu aby sięgnąć po niego, czy to przez bezpośredni kontakt fizyczny lub poprzez werbalny chaneling. Teraz jest czas. Jesteście gotowi i wasi pozaziemscy przyjaciele na niebie też.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/more-extra-terrestrial-contact-is-coming-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o