[Portal] Błękitny Świt/Raport z Konferencji Wzniesienia

Błękitny Świt/Raport z Konferencji Wzniesienia

 

 

 

 

Nasza tajwańska Konferencja Wzniesienia była ogromnym sukcesem, wiele osób powiedziało, że była to najlepsza konferencja w historii.

Mieliśmy bardzo silną i oddaną grupę i nie byliśmy sami, byli z nami nasi gwiezdni bracia i siostry. Niezidentyfikowany pojazd powietrzny (UAV) pojawił się nad miejscem konferencji w czasie przerwy na lunch:

 

 

Według źródeł był to bezzałogowy statek pozytywnych Andromedan, który wysyłał wsparcie i uzdrawiającą energię do uczestników konferencji. Statki te należą do floty Andromedan, która będzie zaangażowana w operację finansowego Resetu.

Podczas konferencji intel o planetarnym znaczeniu został przekazana mieszkańcom na powierzchni, ponieważ Siły Światła prowadziły testy beta reakcji przebudzonej populacji na powierzchni. Odbiór był bardzo pozytywny i rozszerzona wersja tego intela będzie opublikowana na tym blogu w przyszłym tygodniu wraz z ważną aktualizacją.

W tej chwili mogę tylko powiedzieć, że zbliża się Błękitny Świt:

 

 

Podczas gdy zbliżamy się do ostatecznego odliczania opisanego tutaj:

 

Tutaj:

https://www.zerohedge.com/markets/rabobank-global-central-bankery-continues-go-where-no-one-has-gone

 

I tu:

https://stillnessinthestorm.com/2019/12/benjamin-fulford-december-2nd-2019-trump-lashes-out-in-all-directions-as-world-tension-escalates-to-dangerous-levels/

 

Cytuję Fulforda:

 

Teraz przejdźmy do ekonomicznego ataku na Chiny, gdzie źródła CIA w Azji obiecują: “gospodarka i system finansowy Chin najprawdopodobniej implodują w ciągu dwóch miesięcy. ‘Partia’ będzie starała się utrzymać je jak najdłużej.”

 

 

W tym samym okresie bardzo duży bank w Nowym Jorku zamknie swoje podwoje. Najmniejszy z problemów banku to ponad 22 000 pracowników w Nowym Jorku, którzy nie będą mieć pracy. Duży problem polega na tym, że stworzy to efekt domina, ponieważ ten bank jest ściśle związany z Deutsche Bank, co stwarza dla UE poważny kryzys, ponieważ DB również zamknie swoje podwoje.

 

Pamiętajcie proszę, że wszystko powyższe są to surowe informacje i wszystko może wyglądać trochę inaczej.

W tym samym czasie infiltracja społeczności Pracowników i Wojowników Światła na powierzchni jest poważnym problemem. Siły Światła oceniają, że około jedna trzecia osób w grupach Pracowników Światła (fizycznych i online) jest zawładnięta przez byty albo jest zaprogramowanymi przez MK-Ultra podwójnymi agentami, albo niektórzy z nich są nawet przenikniętymi agentami jezuitów, Iluminatów i służb specjalnych:

https://theintercept.com/2014/02/24/jtrig-manipulation/

Podczas gdy poprosiłem w zeszłym tygodniu oficjalną grupę Cobry na facebooku aby została zamknięta, jeden z administratorów wyrzucił wszystkich innych administratorów z grupy, przejął kontrolę nad grupą, zmienił jej nazwę i teraz wykorzystuje ją do celów, które ani ja, ani Ruch Oporu nie mogą wspierać.

Nowa oficjalna grupa Cobry na facebooku zostanie utworzona z pełną zgodnością z protokołami Ruchu Oporu a wszyscy nowi administratorzy przejdą surowy trójfazowy protokół kontrolny. Jeśli chcecie zostać administratorem grupy możecie wysłać zaszyfrowaną wiadomość e-mail ze swoim szczegółowym CV (minimum 300 słów) na adres project501@tutanota.com. Jeśli przejdziecie pierwszy etap weryfikacji otrzymacie odpowiedź na swój adres e-mail z dalszymi instrukcjami.

Ponadto, wiele osób twierdzi, że mają kontakt z Oporem i publikują “informacje” o wątpliwej jakości. Niektóre z nich są tylko zbyt entuzjastycznymi Wojownikami Światła podczas gdy inni są częścią infiltracji w tej wojnie informacyjnej między Światłem a ciemnością.

W miarę jak coraz więcej Światła będzie docierać do powierzchni planety, wszystko stanie się klarowne, a ludzie obudzą się z tego dziwnego snu.

 

Zwycięstwo Światła jest blisko!

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/12/blue-dawn-ascension-conference-report.html

 

 

 

Hits: 381

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o