W czasie przesunięcia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

W czasie przesunięcia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Kontynuujemy bycie zdumionymi i zaskoczonymi przez to  jak wszyscy jesteście wytrzymali w obliczu wielu wyzwań, które wzięliście na siebie w tym życiu. To nie jest spacer w parku dla tych z was, którzy zdecydowali, że obudzą się na długo przed przesunięciem i chcemy podziękować za tą decyzję. Tylko poprzez stawienie czoła swoim wyzwaniom będziecie w stanie zintegrować wszystkie aspekty swojego “ja”, zanim będziecie w stanie pomóc innym, którzy zmagają się.

Będzie dużo zmagań dla tych, którzy zdecydowali się pozostać uśpieni w tym życiu i chcemy być bardzo klarowni w tej kwestii. Jeśli jesteście przebudzeni  to nie znaczy, że jesteście w jakiś sposób bardziej rozwinięci niż ktokolwiek inny na poziomie waszej świadomości. To po prostu oznacza, że zdecydowaliście się grać tę rolę w tym życiu i być w służbie zamiast pozostać uśpionymi i być tym kto przyjmie swojego asystenta w chwilach kiedy masywne energii uderzą i przesunięcie stanie się rzeczywistością.

Wasze doświadczenia tworzą w was współczucie ale także tworzą rodzaj wiedzy, która może być zdobyta tylko przez doświadczenie. Możecie mówić o duchowych pojęciach i ideologiach dopóki zmęczycie się niepowodzenia, ale tak naprawdę zyskacie mądrość potrzebną do tego aby służyć, tylko po przejściu przez te wyzwania. Możecie stać się tym kim przeznaczone jest wam się stać w tym życiu, tylko poprzez pozwolenie sobie na zmierzenie się z wyzwaniami, które w innych życiach   zignorowaliście.

Ta niesamowita wytrzymałość, którą wszyscy wykazali się jako przebudzeni na planecie Ziemia, oczywiście również pomoże wam łatwiej przetrwać czas kiedy nadejdzie przesunięcie. To nie będzie doświadczenie bycia uderzonym ogromną ilością cegieł. To będzie bardziej delikatne i wspaniałe doświadczenie pozwolenia energiom o wyższej częstotliwości.

To co również robicie w tym czasie, to praktykowanie tego doświadczenia i jesteśmy bardzo wdzięczni dla tych z was, którzy otworzyli się na otrzymywanie, ponieważ właśnie przez swoją wolę aby odczuwać i przez chęć uziemienia większej ilości energii o wyższej  częstotliwości, możemy być bardziej w służbie dla was.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/at-the-time-of-the-shift-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council-2/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o