[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 7 grudnia 2019

 Archanioł Gabriel ~ Sobota, 7 grudnia 2019

 

 

Przez Shelley Young

Ludzie często martwią się nieznanym. To w zasadzie jest niewłaściwe wykorzystanie swojej kreatywnej energii. Panuje przekonanie, że nieznane jest złe. Co jeśli nieznane jest cudowne? Co jeśli jest to rozległa przestrzeń, plac potencjałów i możliwości? Co jeśli to chce wam tylko służyć?

Zamartwianie się   nieznanym stwarza opór wobec waszej przyszłości i natychmiast ogranicza przepływ. Kluczem tutaj jest po prostu połączenie się z tym co obecnie działa dla was i z tej przestrzeni naturalnie popłyniecie dalej tą energetyczną ścieżką. Użyjcie swojego skupienia aby rozkwitnąć i rozwinąć to co jest dobre, co sprawia wam radość aby uznać swoje mistrzostwo jako stwórcy i zrobić miejsce dla jeszcze większej ilości tego co was podnosi i ekscytuje.

Uwolnijcie ideę, że umysł wie najlepiej i oddelegujcie ją do bardziej pomocnej roli obserwatora. Pozwólcie swojemu sercu przejąć inicjatywę, ponieważ to wasze serce jest o wiele bardziej komfortowe w odczuciu i ekspansji, jest w kontakcie z waszą duszą i zawsze jest gotowe na przyjęcie błogosławieństw przepływu. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/12/07/daily-message-saturday-december-7-2019/

 

 

Hits: 75

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o