Wrażliwość przebudzonych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wrażliwość przebudzonych ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Dla przebudzenia wymagana jest pewna ilość wrażliwości. Nie można po prostu obudzić się w swoim umyśle. Należy również obudzić się ze swoimi zmysłami, swoimi uczuciami, a wrażliwość to duża część procesu przebudzenia. Jeśli nie wiecie co czujecie, jak dowiecie się kiedy coś rezonuje z wami? Jak byściecie mogli uzyskać dostęp do emocji miłości?

Wasza wrażliwość to siła i pochodzi ona z efektu ubocznego. Ten uboczny efekt polega na tym, że możecie również czuć więcej bólu. Żyjemy w dualistycznym wszechświecie gdzie istnieje pewna polaryzacja ia wy jesteście istotami, które działały w ramach dużej polaryzacji. Oznacza to, że możecie iść bardzo daleko w każdym kierunku wewnątrz spektrum. Im więcej bólu czujecie, tym więcej miłości. Im więcej miłości czujecie, tym więcej strachu. Tak więc, jeśli boicie się czuć czegokolwiek wtedy zmniejszacie swoją wrażliwość do odczuwania wszystkiego i to po prostu nie zadziała dla tych z was, którzy są przebudzeni. Oto dlaczego wybraliście aby być wrażliwymi zanim się wcieliliście.

Wybraliście aby mieć głębokie uczucia i wielkie uczucia a niektórzy z was wybrali aby je ignorować przez większość waszych żyć, inni wybrali aby utopić je w alkoholu lub zagłuszyć je narkotykami, ale w końcu doszliście do tego miejsca gdzie jesteście teraz. Jesteście w miejscu gdzie nie tylko możecie poczuć swoje emocje ale także zrozumieć siłę i moc, do których macie dostęp dzięki nim. Uzyskując dostęp do swoich emocji stajecie się lepsi w ofiarowaniu wibracji, a kiedy stajecie się lepsi w ofiarowaniu wibracji stajecie się lepszymi stwórcami.

A kiedy możesz siedzieć ze wszystkimi uczuciami wewnątrz siebie i być w pokoju, w jedności ze wszystkim i wszystkimi, wtedy będziecie wiedzieć, że w rzeczywistości staliście się swoim Wyższym Ja. I w tych chwilach będziecie wiedzieć, że postawiliście stopę w piątym wymiarze.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-sensitivity-of-the-awakened-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o