Na czym polega wasza praca ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Na czym polega wasza praca ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy możliwość wyczuć kiedy prosicie o coś i możemy dokładnie określić o co prosicie, nawet jeśli nie wyrażacie tego słowami lub nie myślicie o tym świadomie w swojej głowie. I jesteśmy tylko jedną radą w jednym wymiarze i skupiamy się tylko na tej galaktyce. Tak więc możecie sobie wyobrazić jak zorientowane o was wszystkich jest Źródło.

Źródło jest wszystkim co istnieje a jednak Źródło wciąż ma możliwość wyczuć i zrozumieć każde z waszych pragnień. Teraz, chcemy również zauważyć, że Źródło ma wiele różnych sposobów dostarczania wam tego co chcecie. Istnieje wielu pośredników działających w imieniu tej samej łaskawej, miłującej, wszechobecnej Energii, którą jest Źródło. Mówimy wam o tym ponieważ chcemy abyście wiedzieli, że waszym zadaniem nie jest sprawienie aby to wszystko się działo.

Od najmłodszych lat mówi się wam, że musicie pracować aby nie tylko przetrwać, ale i dostać to co chcecie dla czystej przyjemności. I dlatego jesteście regularnie programowani na myślenie, że wszystko zależy od was i że, zwykle będziecie w stanie uzyskać to co chcecie tylko przez ciężką pracę, krew, pot i łzy.

Przeprogramowanie jest już w drodze i mamy przyjemność być częścią tego przeprogramowania. Chcemy abyście mieli wiarę, abyście ufali. Chcemy abyście zrelaksowali się i wiedzieli, że też jesteście pośrednikiem Źródła. To jest wasza praca aby pragnąć, ponieważ właśnie przez swoje pragnienia tworzycie i to właśnie przez te stworzenia Źródło rozwija się.

Zalecamy abyście wykonywali swoją pracę a reszta z nas niech robi naszą. Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/what-your-job-is-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council-2/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o