[Portal] ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! ERA WODNIKA 11/12 STYCZNIA 2020 ROKU

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! ERA WODNIKA 11/12 STYCZNIA 2020 ROKU

 

 

Nadszedł czas aby ponownie podjąć działanie! Nadszedł czas aby wziąć losy świata w swoje ręce! Wszyscy zgadzają się z tym, że proces wyzwolenia planetarnego trwa zbyt długo. Oto nasza szansa aby wspólnie przyspieszyć ten proces. Dlatego wykorzystamy możliwość ogromnej astrologicznej konfiguracji 11-12 stycznia aby stworzyć portal, przez który zjednoczymy naszą świadomość i uruchomimy proces, który doprowadzi nas do Ery Wodnika.

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Podzielcie się tym na całym świecie! Proszę, opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście duchowe grupy aby dołączyły do nas. Jeśli znacie alternatywne środki masowego przekazu możecie wysłać to do nich. Możecie utworzyć wydarzenie na Facebooku dla lokalnej grupy ludzi, którzy robią to w waszej części świata. Potrzebna również jest jedna główna grupa na Facebooku dla tego wydarzenia. Możecie stworzyć film o tym i umieścić go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywny wpływ masowych medytacji i aktywacji na społeczeństwo ludzkie, tak więc każdy z was kto będzie uczestniczył w tej aktywacji może naprawdę pomóc przybliżyć do nas Erę Wodnika:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

 

Ta aktywacja pomoże Siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety by w końcu uruchomić proces, który rozpocznie długo oczekiwaną Erę Wodnika. Liczba osób wykonujących tę aktywację jest jednym z najbardziej wpływowych czynników w mocy populacji ludzkiej na powierzchni dla przyspieszenia procesu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144 000 osób wykonujących tę aktywację! To stworzy ogromną uzdrawiającą reakcję łańcuchową w polu energetycznym na całym świecie.

Będzie miało miejsce wiele ogromnych astrologicznych konfiguracji od 10 do 12 stycznia. To zdecydowanie najmocniejszy astrologiczny czas od czasu zaćmienia Wielkiego Krzyża 11 sierpnia 1999 roku.

Po pierwsze, 10 stycznia nastąpi półcieniowe zaćmienie Księżyca, tworząc bardzo napięty i sztywny energetyczną wzór:

Lunar Eclipse January 10, 2020 – Tyranny and Oppression

 

Następnie, 11 stycznia zarówno Uran jak i Eris staną się niezakryte. To wyzwoli wiele wcześniej stłumionej planetarnej energii kundalini. 11 stycznia to bardzo potężny dzień na linii czasowej, a w ciągu ostatnich kilku dekad nastąpiły cztery potężne wydarzenia, które miały miejsce 11 stycznia, które zmieniły losy tej planety. Dwa z nich mogę wymienić i są to otwarcie bramy 11:11  11 stycznia 1992 roku i inwazja Archontów 11 stycznia 1996 roku.

Następnie, 12 stycznia będziemy mieć niezwykle potężną koniunkcję Saturn-Pluton, która roztrzaska globalny system finansowy.:

https://kitwalkermusic.wordpress.com/2019/10/12/saturn-conjunct-pluto-2020-vision-the-great-awakening-gets-real/

To nie będzie tylko zwykła koniunkcja Saturn/Pluton, to będzie majstersztyk koniunkcji Słońca-Merkurego-Ceres-Saturna-Plutona, z Saturnem i Plutonem na ich południowych węzłach, co jeszcze bardziej wzmocni połączenie.

 

 

Ta konfiguracja będzie szpilką, która przebije bańkę bieżącego systemu finansowego opartego na zadłużeniu. Opowiem więcej o tym co dzieje się za kulisami systemu finansowego w pierwszej aktualizacji aktywacji Ery Wodnika, za około tydzień.

Po aktywacji Ery Wodnika w ciągu roku będzie wiele astrologicznych konfiguracji, które doprowadzą nasze społeczeństwo do transformacji, która oficjalnie rozpocznie Erę Wodnika w momencie koniunkcji Jowisza i Saturna w 0 stopniu znaku Wodnika w dzień przesilenia zimowego 21 grudnia 2020 roku:

2020 astrology – the end of an era and new beginnings

 

The Saturn – Pluto Conjunction

http://greatbear.mcn.org/aquar.htm

 

 

2020 rok będzie rokiem potrójnej koniunkcji Jowisza-Saturna-Plutona, która zdarza się co około 700 lat i ostatnio miała miejsce gdy Templariusze stworzyli własną sieć bankową:

https://www.lunarplanner.com/2020/index.html

 

 

Ten rok będzie również oznaczał początek 13 nowych cykli dotyczących koniunkcji, podczas gdy przeciętnie jest tylko jeden taki cykl w roku:

 

 

Każdy z tych licznych aspektów wyśle nowy błysk Światła na powierzchnię planety:

 

THE EVENT-2020 MAJOR CELESTIAL ALIGNMENT

 

Będziemy wykonywać naszą medytację Ery Wodnika w najlepszym możliwym momencie, który będzie miał maksymalny pozytywny wpływ na ludzkość. To będzie o 10:11 pm PST 11 stycznia w Los Angeles. To jest równoznaczne z 11:11 pm MCT w Denver 11 stycznia, a następnie przejdziemy do 12 stycznia w innych strefach czasowych: 00:11 am CST w Chicago, 1:11 am EST w Nowym Jorku, 6:11 am GMT w Londynie, 7:11 am CET w Paryżu, 08:11 am EET w Kairze, 2:11 pm CST w Taipei i Pekinie, 3.11 pm JST w Tokio, 5:11 pm AEDT w Sydney, 7:11 w Polsce.

 

 

Możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=AGE+OF+AQUARIUS&iso=20200112T0111&p1=179

 

 

Instrukcje:

 

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia aby wspólnie stworzyć wyzwalacz, który rozpocznie Erę Wodnika

3. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozprzestrzeniający się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj jak to Światło wchodzi przez Galaktyczne Centralne Słońce a następnie przechodzi przez naszą Galaktykę, a następnie wchodzi do naszego Układu Słonecznego i przechodzi przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez twoje ciało do centrum Ziemi.

4. Wizualizuj to Światło transmutujące całą pozostałą ciemność na Ziemi, uzdrawiając wszystkie nierówności, usuwając całe ubóstwo i przynosząc dobrobyt dla całej ludzkości. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początku Ery Wodnika przynoszący Czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom na Ziemi.

 

 

Zalecany czas dla naszej medytacji to 20 minut.

 

 

Zalecana strona do pobrania  przewodnika z YouTube:  https://ytmp3.cc/en9/

Kliknij na poniższy link aby pobrać przewodnik audio w formacie mp3 dla Medytacji Era Wodnika w języku polskim:

Era Wodnika - Medytacja z przewodnikiem 432 Hz

 

Aktualizacje na temat Ery Wodnika:

http://2012portal.blogspot.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/12/make-this-viral-age-of-aquarius.html

 

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Alicja Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback

[…] [Portal] ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! ERA WODNIKA 11/12 STYCZNIA 2020 ROKU […]

Alicja
Gość
Alicja

Zrobię wszystko by wziąć udział

trackback

[…] [Portal] ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! ERA WODNIKA 11/12 STYCZNIA 2020 ROKU […]