Wywiad We Love Mass Meditation z Cobrą i Benjaminem Fulfordem na temat Aktywacji Era Wodnika

Wywiad We Love Mass Meditation z Cobrą i Benjaminem Fulfordem na temat Aktywacji Era Wodnika

 

 

Transkrypcja:

Hoshino: Cześć wszyscy. Dziś jest 20 grudnia 2019 r. Nazywam się Hoshino. Następny rok będzie bardzo ekscytujący ponieważ wkroczymy w Erę Wodnika. W styczniu zamierzamy przeprowadzić masową medytację w momencie Aktywacji Era Wodnika aby przybliżyć reset finansowy do rzeczywistości. I bardzo się cieszę, że mam dwóch bardzo wyjątkowych gości, Cobrę i Benjamina Fulforda, którzy wezmą ze mną udział w wywiadzie na temat tej medytacji i obecnej sytuacji w systemie finansowym.

Witaj, Cobra.

Kobra: dzięki za zaproszenie.

Hoshino: Witaj, Ben.

Benjamin Fulford: tak, dziękuję, że mnie zaprosiłeś.

Hoshino: otrzymaliśmy wiele pytań od naszych czytelników, więc bez zbędnych słów porozmawiajmy o obecnej sytuacji w systemie finansowym. Więc Ben, na podstawie twoich obserwacji, jak opisałbyś obecną sytuację w realnej gospodarce? Jak źle jest?

BEN: cóż, to dość trudne pytanie. To zależy od tego o czym mówisz, ale w rzeczywistości stało się tak, że Stany Zjednoczone zostały zdezindustrializowane i teraz mają problemy z płaceniem za import. Ale nadal kontrolują drukowanie dolara i swoją walutę rezerwową. Tworzą biliony dolarów i pompują je na giełdę, którą kontrolują, więc wykorzystują giełdę do prania swoich fałszywych pieniędzy aby utrzymać swój system na powierzchni, ale nie mają fizycznej produkcji aby wesprzeć swoje fałszywe pieniądze, taka jest sytuacja. Więc to tylko kwestia czasu zanim cały system się zawali i dlatego desperacko próbują zmusić Chiny do zakupu większej ilości towarów. Dlatego mamy Trumpa, który mówi, że Chiny będą kupować od nich towary za 200 miliardów dolarów każdego roku, ponieważ jeśli nie dostaną tego to są skazani na zagładę. Ale twierdzę, że powinniśmy doprowadzić ich do bankructwa, ponieważ prowadzili oni wojny przez większość ostatnich 240 lat i mają dysfunkcjonalne społeczeństwo i dysfunkcjonalny system, który musi zostać zrestartowany, a Amerykanie muszą zostać uwolnieni.

Hoshino: tak, dziękuję ci za to. Cobra masz coś do dodania?

Cobra: tak, w zasadzie to co się dzieje, to to, że ten system finansowy oparty na długu trwał od dłuższego czasu i był całkiem udany dla kabała, ponieważ był to ich sposób kontrolowania populacji na powierzchni ale teraz dzieje się tak, że istnieje coraz więcej niespójności strukturalnych w systemie i coraz więcej osób zdaje sobie z nich sprawę. I ta świadomość jest czymś co faktycznie zaczyna przyspieszać upadek starego systemu, i właśnie to teraz przeżywamy. To nie jest jeszcze powszechnie znane; przeciętny człowiek w Stanach Zjednoczonych nadal uważa, że giełda robi wszystko doskonale, wszystko jest po prostu idealne i tak naprawdę nie wiedzą co dzieje się w rdzeniu systemu, i to jest coś o czym dziś porozmawiamy.

Hoshino: dziękuję. Więc Ben, na podstawie twojego doświadczenia dziennikarskiego w branży finansowej, czy masz jakieś sugestie aby znaleźć indeksy rzeczywistej gospodarki zamiast patrzeć na indeksy takie jak indeks Dow Jones lub poddawać się praniu mózgu przez główne media?
BEN: Cóż, to co musisz zobaczyć to faktyczna produkcja przemysłowa, musisz spojrzeć na towary i usługi, Import i eksport oraz bilanse handlowe. Innymi słowy, każdy indeks oparty jest na rzeczach, które faktycznie istnieją a nie na wirtualnych rzeczach, takich jak pochodne, które są prawdopodobnie 1000 razy większe niż prawdziwa podstawowa prawdziwa rzecz, na której ma się opierać. Więc patrzysz na Baltic Dry Index aby zobaczyć co dzieje się ze statkami, patrzysz na to co dzieje się z fizycznym handlem a potem patrzysz na to jak dobrze ludzie mają się, musisz spojrzeć na coś co nazywa się medianą PKB na mieszkańca, co oznacza, że jest to poziom, wobec którego połowa ludzi jest ponad a połowa poniżej. Na przykład w Kanadzie wynosi około 80 000 USD a w USA około 15 000 USD. Ale jeśli spojrzysz na PKB per capita uwzględniając koszty życia, to wygląda na to, że Amerykanie są bogatsi. Więc ostatecznie powinieneś spojrzeć jak ty i twoja rodzina macie się w porównaniu do tego co było wcześniej i to jest najlepszy sposób aby na to spojrzeć.

Hoshino: Zgadza się. Cobra zgadzasz się z tym? Masz coś do dodania?

Cobra: Tak. W rzeczywistości to jest sedno sytuacji. Obecny system finansowy nie opiera się na prawdziwym handlu, nie jest w rzeczywistości systemem kapitalistycznym. opiera się on na wartości teoretycznej, która jest tworzona za pomocą złożonych programów komputerowych. Wszystkie te instrumenty pochodne, cały rynek akcji, wszystko… nawet Skarb Państwa, wszystkie te instrumenty finansowe są po prostu ideą, która istnieje wewnątrz komputera a stan gospodarki nie odzwierciedla już rzeczywistej produkcji. I to jest sedno problemu. To co stanie się podczas nadchodzącego upadku to, że planetarny system finansowy będzie musiał wrócić do prawdziwych podstaw w nowy sposób. Będzie musiał powrócić do prawdziwej produkcji, rzeczywistej wydajności i prawdziwej kreatywności ludzi, a nie do tej absurdalnej sytuacji monetarnej, która istniała przez ostatnie dwa stulecia a zwłaszcza po II wojnie światowej. To musi się zmienić.

BEN: szczerze mówiąc, myślę, że prawdziwy problem zaczął się w 1971 roku a nawet wcześniej. Ale w 1971 roku pozbawili go złota. Wycofali dolara [USA] ze standardu złota. Jeśli spojrzysz na to, to wtedy Amerykanie zaczęli stawać się biedniejsi. Od tego czasu 99% Amerykanów zaczęło ubożeć. Japonia zaczęła ubożeć po 1985 roku, kiedy Amerykanie zmusili ją do demontażu swojego systemu ale kraje, które wciąż mają system oparty na rzeczywistości, takie jak Chiny, robią to całkiem dobrze.

Hoshino: ok, dzięki za odpowiedzi. Ben, Cobra wspomniał już kilka razy o złocie Yamashita na swoim blogu. Czy znasz także historię i przyszły cel tego legendarnego złota?

BEN: W Porządku. Złoto Yamashita już dawno zniknęło. Prawdziwe złoto Yamashita. Facet o imieniu Willoughby. Właściwie, Panie Cobra, powinien pan przeczytać książkę pt. “Golden Warriors”. Opowie ci całą historię.

Cobra: tak, Wiem o tej książce, tak.

BEN: prawdziwe złoto Yamashita zostało wydatkowane i wykorzystane do zbudowania Citibank Black Eagle Trust i wielu innych rzeczy i już od dawna go nie ma. Ale ciągle słyszę historie o legendarnych jaskiniach pełnych złota w Indonezji, Chinach i Korei, w całej Azji. Ale nie widziałem jeszcze dowodów na to. Pytam od 10 lat. Poleciałem do tych miejsc, rozmawiałem z ludźmi mówiąc, po prostu weź gazetę i kamerę i zrób zdjęcie tej gazety na tle złota aby pokazać mi, że tam jest i nie mogą tego zrobić. Ciągle powtarzają, że tam jest ale go nie widziałem. Nie widziałem jeszcze żadnego dowodu. Ale jeśli spojrzycie na księgi historyczne, zobaczycie, że od epoki rzymskiej, od czasów rzymskich, Zachód wysyłał złoto i srebro do Azji. Azja wysyłała przyprawy, ceramikę i jedwab. Więc teoretycznie tam jest. Ale nie widziałem jeszcze dowodów, z wyjątkiem tego co można zobaczyć publicznie. I tam widać, że Chiny bardzo szybko budują swoje oficjalne rezerwy złota, podobnie jak Rosja, A USA jest przyłapywane na kłamstwach na temat swoich rezerw złota i nie mogą udowodnić, że je mają.

Cobra: tak, w zasadzie to co działo się ze złotem Yamashita – to jest złoto, które zostało zagrabione z całej Azji, z Chin, z Filipin, z Malezji, z Indonezji; zostało wywiezione na Filipiny a następnie do Stanów Zjednoczonych, zostało umieszczone w programach handlowych, które sfinansowały podziemne bazy. A te podziemne bazy wojskowe przygotowywały świat na inwazję Drako, która miała miejsce w 1996 roku. I tak, to złoto już dawno zniknęło i złoto z Fort Knox już dawno zniknęło, i złoto Rothschildów zniknęło. W rzeczywistości ci, którzy naprawdę mają teraz złoto to Chiny i przygotowują się do czegoś z tym złotem.

BEN: teraz słyszałem, że w górach za BIS wciąż jest złoto ale znowu skontaktowałem się z nimi z dowodem, że zostałem upoważniony przez właścicieli złota aby je zwrócić i oczywiście nie mogli tego zrobić lub odmówili. Tak więc nie wiem o inwazjach Drako ani o czymś podobnym ale wiem jako dziennikarz na powierzchni Ziemi, że problem można prześledzić kryminalistycznie do BIS w Szwajcarii, do Rady Rezerwy Federalnej w Waszyngtonie i Nowym Jorku i w mniejszym stopniu do Europejskiego Banku Centralnego i Banku Japonii. Ci ludzie… instytucje te nie należą do żadnego rządu na Ziemi. To też mogę udowodnić. Nie należą do rządu Stanów Zjednoczonych, nie należą do rządu Japonii. Europejczycy nie posiadają Europejskiego Banku Centralnego a rząd szwajcarski nie ma żadnej władzy nad BIS. Tak więc jako osoba z powierzchni, w oparciu o to co widzę na tym świecie, mówię, że wojsko powinno zaatakować BIS. Muszą zaatakować Radę Rezerwy Federalnej. Nie zatakować ale zająć je fizycznie, wysłać żołnierzy i przejąć BIS, Europejski Bank Centralny, Rezerwę Federalną i Bank Japonii. Jest to bardzo ważne jeśli chcemy zmienić ten koszmar, przez który przechodzimy.

Cobra: jeśli chcesz to zrobić musisz wiedzieć, że rodziny czarnej szlachty, które są właścicielami tych miejsc, mają własne prywatne armie. Mają swoich najemników i nie jest to łatwe do zrobienia.

BEN: wiem, ale miałem z nimi do czynienia. Wszystko co próbowałem zrobić to przekonać większość z nich, że jeśli utrzymacie populację na powierzchni w ubóstwie zabijecie gęś, która znosi złote jajko. Wielu z nich zgodziło się ze mną i myślę, że prawie doszliśmy do punktu zwrotnego. Mówimy, że nie nie chcemy dorwać złych ludzi tylko uratować planetę. Więc proszę, pomóżcie nam albo odejdźcie. Ale jeśli się nie wycofają, nie będziemy mieli wyboru. Musimy ich odsunąć na bok.

Hoshino: Tak, zgadzam się. Ostatnio pojawiły się wiadomości, że amerykańscy oficjalni audytorzy złota również zostali skazani za kłamstwo. Może to być punkt zwrotny, w którym historia złota stanie się bardziej publiczna. Zobaczymy.

BEN: inną rzeczą, na którą należy uważać jest to, że 31 stycznia to ostateczny termin dla rządu USA, następnym ostateczny termin spłaty [długu]. I w tej chwili nie wygląda na to, że mają pieniądze ale spróbują tego, spróbują tamtego. Nie mówię, że nie będą w stanie znaleźć ich, ale w tej chwili staramy się aby nie dostali pieniędzy i abyśmy mogli obalić ten fałszywy rząd 31 stycznia.

Cobra: chodzi o to, że ta historia toczy się dalej. W rzeczywistości pułap zadłużenia rośnie i rośnie i [dług] jest restrukturyzowany. I to jest główny problem gospodarki opartej na długu. Zawsze możesz zrestrukturyzować dług, zawsze możesz sfałszować księgi rachunkowe, które możesz zawrzeć umowę za zamkniętymi drzwiami, a wszystko to zostanie przedłużone do następnego okresu.

BEN: tak, ale nie będą w stanie zapłacić za swoją ropę, nie będą w stanie zapłacić za import. I jeśli możemy to zrobić, jeśli uda nam się ich odciąć, oni bardzo się starali. Najwyraźniej nasza strategia działa, ponieważ mają Trumpa mówiącego, że chce ukraść meksykańską ropę naftową. Próbowali i nie byli w stanie ukraść wenezuelskiej ropy. Grożą, że zdobędą Grenlandię. Nie zawrą traktatu pokojowego z Koreą Północną, ponieważ Korea Północna nie odda im całego złota. Są zdesperowani, zapędzeni w kozi róg, niebezpieczni, ale widzę, że naprawdę brakuje im opcji.

Cobra: Tak, zgadzam się. I to jest dokładnie to co dzieje się w styczniu. Mam na myśli, że istnieje bardzo silna konfiguracja astrologiczna. A astrologia to nie tylko przesąd. Opiera się na prawdziwej nauce.

Opiera się na rezonansie, który jest tworzony za pomocą pól plazmowych Układu Słonecznego a to wpływa na wszystkich. W rzeczywistości było badanie przeprowadzone przez Rezerwę Federalną na temat wpływu cykli słonecznych na realną gospodarkę. I to samo dzieje się z planetami. Konfiguracje planetarne mają rzeczywisty wpływ na gospodarkę światową. A to co nadchodzi w styczniu, to wielkie wydarzenie.

BEN: cóż, oto co wiem na pewno. Kiedy relacjonowałem rynki kontraktów terminowych, handlowcy mieli znaki księżycowe na swoich wykresach. A ja na to: “co to jest? i powiedzieli: “Cóż, niektórzy ludzie wierzą, że Księżyc w pełni wpływa na sposób w jaki ludzie handlują, a ponieważ niektórzy ludzie w to wierzą ja też tak robię.” W rezultacie ma to wpływ na handel, niezależnie od tego czy ma to coś wspólnego z Księżycem czy z psychologią. Podobnie nawet jeśli nie wierzysz lub nie rozumiesz tych planetarnych spraw, jeśli wszyscy zgadzamy się, że coś musi się wydarzyć w danym dniu, możemy sprawić, że tak się stanie. Niezależnie od tego czy wierzysz w astrologię czy nie, jeśli zdecydujemy się to zrobić, możemy to zrobić. W ten sposób nie musicie tego rozumieć ani wierzyć aby tak się stało. Właśnie to próbuję tu powiedzieć.

Cobra: właśnie dlatego wykonamy tę medytację 11 i 12 stycznia [w zależności od lokalnej strefy czasowej] aby wysłać silny sygnał, spójny, świadomy sygnał w pole wokół planety. I to, oczywiście jeśli osiągniemy masę krytyczną, wpłynie to na sytuację finansową [i] system finansowy. I nadszedł czas aby przebić bańkę. I to jest moment, w którym możemy przebić bańkę. A potem, oczywiście, ludzie mówią, że musimy twardo zniszczyć system. Nie, musimy skierować system w kierunku kontrolowanego załamania aby zresetować go do nowego. Ludzie wciąż potrzebują jedzenia na stole, ludzie wciąż muszą prowadzić swoje samochody, a to przejście musi być wykonane w taki sposób aby nie było radykalnego chaosu.

BEN: Próbuję przekonać Pentagon, Wspólnotę Brytyjską, Masonów P2, którzy kontrolują świat katolicki, tych wszystkich ludzi i Chińczyków. Myślę, że staramy się uzyskać zgodę na zorganizowaną restrukturyzację amerykańskiej gospodarki i systematyczną transformację kompleksu militarno-przemysłowego. I widać, że Amerykanie zaczynają wypuszczać niektóre z ich tajnych technologii jako metodę płatności za utrzymanie działalności it. Więc pracujemy nad tym. Próbuję zorganizować spotkanie z bardzo wysokimi rangą osobami w styczniu. I naciskamy, a wszyscy wydają się zgadzać, ale blokowanie wciąż wydaje się być teraz wśród ludzi stojącymi za Trumpem i ludźmi z BIS w Szwajcarii. Wydaje się, że jest to teraz główna przeszkoda, na ile mogę powiedzieć na podstawie tego co dzieje się tu i teraz.

Cobra: tak, chodzi o to, że BIS jest bankiem centralnym banków centralnych i jest kontrolowany przez rodzinę czarnej szlachty, zwaną rodziną Torlonia, i na pewno nie będą chcieli zrezygnować z kontroli, a po pewnej ilości ujawnienia, pewnej ilości świadomości, będą musieli to zrobić. A najważniejszą rzeczą, którą trzeba zdemaskować są sieci wykorzystywania dzieci. Będzie to również ogromne w przyszłym roku.

BEN: tak, studiowałem statystyki FBI i 40 000 dzieci znika każdego roku w Stanach Zjednoczonych. To o wiele więcej niż w jakimkolwiek innym kraju i to… oni robią wszystko co mogą, dosłownie walczą o swoje życie aby ludzie nie wiedzieli co robią. Ale tak, to byłby klucz, który sprawiłby, że wszyscy mężczyźni z bronią po prostu poszliby i wyciągnęli tych ludzi z ich domów i zmusili ich do porzucenia władzy, jeśli to jest to do czego się sprowadza. Nie chciałbym, żeby do tego doszło, ale dojdzie do tego jeśli szybko się nie wycofają.

Cobra: myślę, że tak to się stanie, ponieważ ludzie zrozumieją co się dzieje, będą bardzo, bardzo wściekli.

BEN: tak, i mamy nazwiska, znamy miejsca i wiemy kim są ich przywódcy. I wielu z nich zostało już zabitych lub aresztowanych. Ale naprawdę dziwną rzeczą, która się dzieje jest to, że widzę coraz więcej grafiki komputerowej używanej do ukrywania kto naprawdę za tym stoi, więc trudno powiedzieć czy mają wszystkich tych fałszywych polityków, którzy istnieją tylko na ekranach światowych mediów, maskując tych ludzi. Musimy to zdemaskować a to oznacza, że musimy zamknąć wielkie korporacje medialne i powstrzymać ich od publikowania grafiki komputerowej i nakłaniania wszystkich do myślenia, że są ludzie, którzy wciąż istnieją ale już nie istnieją. Zwłaszcza George Soros. Udowodniłem to bardzo gruntownie. Co do innych nie mogę być pewien. Dostaję dowody a potem każdego dnia widzę w telewizji tych ludzi, o których powiedziani mi, że zostali aresztowani, ale nie mogę potwierdzić, że ktoś z Waszyngtonu widział ich na własne oczy. Więc to dość skomplikowane. Mają to wszystko, dosłownie używają grafiki komputerowej aby nas oszukać.

Cobra: tak, głównie media głównego nurtu to tylko fałszywe wiadomości. Nie możesz tam znaleźć prawdy. Musisz znaleźć inne źródła aby poznać prawdę.

BEN: dlatego zastanawiam się, dlaczego wojsko nie zajmuje siedzib tych dużych firm medialnych.

Cobra: tak, wszystko we właściwym czasie.

BEN: Tak. Chcesz coś jeszcze powiedzieć Panie Cobra?

Cobra: Będzie dobrze jeśli do tej medytacji dołączy jak najwięcej osób. Chciałbym tylko krótko wyjaśnić co wnosi ta medytacja. Medytacja, jeśli jest wykonywana w tym samym momencie z dużą masą ludzi, zmienia masową świadomość. A wszystko co dzieje się na planecie jest odbiciem masowej świadomości. Zasadniczo wszystko co dzieje się dzisiaj jest sumą wektorów decyzyjnych każdej osoby na planecie. 7,7 miliarda ludzi codziennie podejmuje decyzje. Jeśli umieścimy spójny sygnał w jednej chwili w całej tej grupie wektorów wolnej woli, możemy zmienić wynik. I to właśnie robimy, więc proszę wszystkich, którzy mają dużą publiczność aby nas w tym wsparli i abyśmy uzyskali masę krytyczną. I myślę, że Hoshino ma jeszcze wiele pytań do nas obojga.

BEN: cóż, teraz ostatnie pytanie. I możemy to przełożyć jeszcze raz za tydzień lub dwa jeśli nie macie nic przeciwko.

Hoshino: Tak. Więc Ben, czy to prawda, że Towarzystwo Białego Smoka jest właścicielem wartych około 100 bilionów globalnych funduszy rozliczeniowych?

BEN: Nie. To co robi White Dragon Society, to stara się przekonać ludzi, którzy naprawdę kontrolują prawdziwy system finansowy, do wsparcia ogromnej kampanii mającej na celu wyeliminowanie ubóstwa i powstrzymania niszczenia środowiska. 100 milionów dolarów w pustym systemie to tylko liczby w komputerze. To czego potrzeba, to zbiorowa decyzja aby zmienić sposób w jaki rządzimy planetą i jeśli możemy to zrobić – a myślę, że jesteśmy bardzo blisko – wtedy istnieje równowartość stu bilionów dolarów, ale ostatecznie ma to związek z ludźmi podejmującymi decyzje, szczególnie ludźmi, którzy zajmują wiodącą pozycję w branży finansowej aby powiedzieli: “Ok, sfinansujmy masową kampanię mającą na celu wyeliminowanie ubóstwa, powstrzymanie niszczenia środowiska i wysłanie ludzkości w kosmos w sposób pokojowy”. I myślę, że jesteśmy w masie krytycznej wśród wyższych rangą ludzi a także ludzi na ziemi, więc być może wraz z tą medytacją możemy to zrobić. Dziękuję bardzo za zaproszenie.

Hoshino: dzięki, Ben. Dziękuję.

Cobra: Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i do zobaczenia następnym razem.

Hoshino: dziękuję wszystkim, którzy słuchali tego wywiadu. Zwycięstwo światła!

 

Zwycięstwo Światła!

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/12/interview-with-cobra-and-benjamin-fulford-for-the-age-of-aquarius-activation.html

 

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o