Wszechświat, wasi duchowi przewodnicy i Wyższe Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wszechświat, wasi duchowi przewodnicy i Wyższe Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby zachęcić was do szukania w sobie tego co powinniście wiedzieć, intelektualnie, jest w was. Powtarzaliśmy wam raz po raz, że jesteście istotami Energii Źródła, że jesteście wszystkim co jest, i że wszystkie wymiary i wibracje istnieją w was. Będziemy nadal wskazywać wam tę prawdę i nie będziemy sami w tym dążeniu. Wasi przewodnicy, Wasze Wyższe Ja i cały wszechświat zawsze będą  razem w konspiracji abyście weszli do wnętrza i znaleźli to czego szukaliście poza sobą, w niektórych przypadkach przez całe życie.

Oznacza to, że kiedy doświadczacie frustracji, straty lub nie okazujecie tego co staraliście się zamanifestować, jesteście bardzo delikatnie popychani do tego wewnętrznego świata, do sfery, która zawiera to wszystko. Chcemy abyście poczuli smak tego o czym teraz mówimy, ponieważ słowa to jedno a doświadczenie to o wiele więcej. Zamknijcie oczy, uspokójcie umysł i zanim weźmiecie bardzo głęboki oddech, zapraszamy do zastanowienia się nad tym co chcesz poczuć. I z tą intencją, z tym skupieniem, z tym głębokim oddechem wiemy, że możecie znaleźć to uczucie. Śmiało, zróbcie to.

Teraz, niektórzy z was z pewnością pospieszą aby zbliżyć się do tego uczucia, rozpoczynając to małe ćwiczenie a tym samym osiągając większy sukces. Dla innych zajmie to więcej niż jeden oddech ale wiemy, że możecie osiągnąć to miejsce wewnętrznej błogości, wewnętrznej miłości, wewnętrznej ekscytacji i wszystkiego co wewnętrzne. Kiedy demonstrujecie sobie, że posiadacie tę moc, stajecie się mniej przywiązani do tego co się dzieje tam w prawdziwym świecie.

A kiedy prawdziwy świat ma mniejszą władzę nad wami to wiecie, że jesteście wolni. A kiedy jesteście wolni, jesteście wolni aby tworzyć. Kiedy jesteście zależni od okoliczności w określony sposób, jesteście w niewoli, nawet jeśli macie wszystko czego chcecie, ponieważ wtedy musicie to zachować. Musicie to podtrzymywać. Musicie upewnić się, że nie ucieknie lub nie zostanie skradzione. Chcemy abyście czuli tę wolność, ponieważ wiemy, że jest to droga do odczuwania tego co chcecie czuć, niezależnie od okoliczności swojego życia a także chcemy abyście byli szczęśliwi i żyli życiem, którym chcecie żyć.

I to jest droga do stworzenia takiego życia. Jest to ćwiczenie tak proste i łatwe do wykonania, że wiemy, że wasze umysły będą wątpić w jego skuteczność. Wiemy również, że dla umysłu może być zabawniej wyjść na zewnątrz i zrobić coś aby uzyskać to czego chcecie lub poczuć to co chcecie czuć. Więc zrobicie to wszystko a wszystkie wspomniane przez nas istoty, które są razem w konspiracji zauważą, że nie czujecie się usatysfakcjonowani i wykorzystają ten brak zadowolenia jako okazję do ponownego popchnięcia was do wnętrza.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-universe-your-spirit-guides-higher-self-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o