Cztery kroki aby stać się Wyższym Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Cztery kroki aby stać się Wyższym Ja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Cieszymy się, że możemy ogłosić wam wszystkim, że widzimy jak osiągacie nowy poziom świadomości poprzez tragedie i traumę, które oczyściliście i widzimy, że wszyscy robicie wielki postęp w osiąganiu tego celu stawania się waszą Wyższą Jaźnią. Chcemy abyście zrozumieli jak wspaniale jest się przebudzić i wykonać tę pracę, którą wykonujecie świadomie.

Mówimy o różnych energiach, które przychodzą i jak was wspierają. Mówimy o różnych pomocnikach, których macie z całej galaktyki. Mówimy o otwieraniu portali, które dadzą wam jeszcze większy dostęp do tych istot i tych energii, i nic z tego nie ma większego znaczenia niż konsekwencja, z którą podjęliście obowiązek wzniesienia.

Teraz, może to być i ostatecznie będzie bardzo wspaniałym doświadczeniem dla was wszystkich ale będzie tak z powodu waszej gotowości do przetwarzania i oczyszczania tego co już wam nie służy i tego co was obciąża. Nie możecie zrobić skoku w ewolucji swojej świadomości z trzeciego wymiaru do piątego w ciągu życia nie przechodząc przez te bardzo nieprzyjemne doświadczenia ponownego przeżywania i uzyskiwania dostępu do traumy.

Kiedy masz irracjonalny strach, nie jest to czas kiedy musisz być surowsi dla siebie. Teraz nie jest czas aby myśleć o sobie jako o słabym człowieku a nawet teraz nie jest to dobry czas aby to robić. Ale podczas doświadczania irracjonalnego strachu musicie okazać bezwarunkową miłość i współczucie dla siebie aby przeżyć to doświadczenie. Musicie pozwolić sobie na irracjonalność aby to przezwyciężyć.

Oczywiście chcecie również zauważyć kiedy nie pozwalacie sobie tam iść, ale zamiast tego przebudowujecie swoje życie aby uniknąć okoliczności, które wywołują ten irracjonalny strach. To pierwszy krok. Pierwszym krokiem jest świadomość. Drugim krokiem jest bycie łagodnym wobec siebie w takim stopniu w jakim jest to konieczne aby przejść przez przetwarzanie tego strachu. Krok trzeci to chęć odczuwania tego wszystkiego, zwłaszcza gdy wydaje się, że jest to bezdenna przepaść, tak jakby nie było końca tego uczucia, z którym się łączycie A krok czwarty to konsekwencja, którą musicie kontynuować dopóki nie oczyścicie wszystkich warstw i nie dotrzecie do sedna tego kim naprawdę jesteście.

To kim naprawdę jesteście pod tymi irracjonalnymi lękami, złością i smutkiem, to wasze Wyższe Ja i wszyscy jesteście na dobrej drodze do poznania siebie jako tego pięciowymiarowego aspektu was samych. To jest coś co widzimy każdego dnia tam na Ziemi i nie możemy być z was bardziej dumni. Wszyscy prowadzicie ludzkość na drodze do przeżycia Wniebowstąpienia.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/four-steps-to-becoming-higher-self-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o