[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 9 stycznia 2020

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 9 stycznia 2020

 

 

Przez Shelley Young

 

Drodzy, wasza gotowość do postępowania naprzód jest niezbędnym aspektem komfortu, tworzenia i równowagi.

Zawsze jesteście energetycznym liderem swojej ekspresji życia. Poprzez chęć do postępowania naprzód, wkładacie działanie do swoich intencji. Przyłączacie się do strumienia Źródła. Wkraczacie w sferę potencjału i możliwości.

Nie możecie kierować czymś co nie jest w ruchu. Pomyślcie o jeździe na rowerze. Jeśli spróbujecie pozostać w jednym miejscu, przewrócicie się. Ale gdy tylko zaczniecie poruszać do przodu, równowaga jest o wiele łatwiejsza do zdobycia i można poczynić postępy.

Wasze wybory pokazują preferencje i kierunek, w którym chcecie się poruszać. Wasz pierwszy krok pokazuje jak współpraca rozwija się i wzrasta. Rozwój zawsze ujawnia kolejne kroki. Przekazujecie swoje cenne informacje zwrotne poprzez swoją wdzięczność i skupienie.

Ekspansja honoruje waszą duszę. Stagnacja jest nietrwała. Dlatego opór zawsze spotyka się z dyskomfortem. Służy to jako narzędzie przekierowujące z powrotem do wolności, ekspansji i odkryć, których wasza dusza zawsze szuka.

W miarę postępów w nowych energiach, wszelkie sposoby praktykowania oporu lub próby pozostania w sytuacjach, które nie honorują waszego wzrostu i dobrego samopoczucia, pojawią się bardzo wyraźnie w waszej świadomości. To cudowna rzecz, ponieważ pozwala wam dokonać ponownego wyboru.

I piękne jest to, że możecie przyjąć ten ruch do przodu w dowolnym momencie, bez potrzeby głębokiego dyskomfortu jako prekursora. W rzeczywistości będziecie robić to coraz częściej podczas gdy będziecie podążać piękną drogą honorowania siebie i wyrażania siebie, co jest fazą bycia waszego wcielenia. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/01/09/daily-message-thursday-january-9-2020/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o