Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą na temat Medytacji Aktywacja Ery Wodnika

Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą na temat Medytacji Aktywacja Ery Wodnika

 

 

 

 

 

 

Transkrypcja:

 

Witam, Jestem Debra i jestem liderem grupy Siostrzeństwa Róży w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj mam przyjemność porozmawiać z Cobrą o naszej nadchodzącej Medytacji Aktywacja Ery Wodnika, która odbędzie się o 6:11 GMT 11 i 12 stycznia, w zależności od strefy czasowej.

Siostrzeństwo Róży bardzo wspiera tę medytację. Mamy dzisiaj wiele pytań i rzeczy do omówienia aby wyjaśnić i podkreślić znaczenie tego, aby jak największa liczba osób była zaangażowana w tę medytację.

Zacznijmy więc. Witaj Cobra i dziękuję za ten wywiad.

Cobra: myślę, że to ważne aby to zrobić i mam nadzieję, że wszyscy do nas dołączą, ponieważ mamy realną szansę aby stworzyć przełom.

Debra: oczywiście! Tak, jest tu tak wielu podekscytowanych ludzi. Więc nazywasz tę medytację aktywacją Ery Wodnika z zamiarem uruchomienia procesu, który doprowadzi nas do Ery Wodnika. Ale czy nie jesteśmy już w Erze Wodnika? I co to jest Era Wodnika? Czy to jest to samo co Złoty Wiek?

Cobra: przejście z epoki ryb do epoki Wodnika to proces, który trwa wieki. A teraz jesteśmy u szczytu tego przejścia. Taki jest cel tej medytacji aby wywołać tę, powiedziałbym, przemianę fazową w Nową Erę. Ten złoty wiek lub Era Wodnika, jest czymś co wielu wizjonerów widziało od wieków o nowej erze, która nadejdzie i radykalnie zmieni społeczeństwo na powierzchni tej planety a w rzeczywistości będzie w zupełnie nowym cyklu ewolucji. Jest to coś czego wielu oczekiwało i tak się nie stało, to jeszcze się nie wydarzyło ale w tej chwili jesteśmy w momencie, w którym prawdziwa zmiana staje się coraz bardziej możliwa.

Debra: wspaniale! Tak więc aby pomóc ludziom wyobrazić sobie, jaki świat będziemy wywoływać poprzez naszą medytację? Na przykład, jak będzie wyglądał typowy dzień w epoce Wodnika?

Cobra: istnieje wiele różnic między tym jak społeczeństwo wygląda teraz a tym jak będzie wyglądało po rozpoczęciu Ery Wodnika. Jedną z głównych różnic będzie wibracyjna częstotliwość społeczeństwa, która będzie pełna prawdziwej miłości i prawdziwego wsparcia i wzajemnego zrozumienia między ludźmi, których teraz nie ma.

Inną różnicą będzie świadomość połączenia z własnym Wyższym Ja, z własną duszą.

Trzecią różnicą będzie powszechne przekonanie, że cały ten wszechświat jest żywą istotą z wieloma różnymi rasami zamieszkującymi wiele układów słonecznych, a między cywilizacją ziemską a innymi rasami gwiezdnymi będzie aktywny kontakt. To będzie powszechne.

Dołączymy do galaktycznej społeczności a zwykły dzień będzie zupełnie inny od tego co doświadczamy teraz. Nie będzie już potrzeby aby walczyć o przetrwanie, aby wykonywać normalną pracę w taki sposób w jaki TERAZ doświadczacie. Będzie to zupełnie nowy paradygmat, w którym będziecie żyć każdego dnia zgodnie ze swoim wewnętrznym przewodnictwem i tym co jest najwyższym celem dla każdego dnia, co może być zupełnie inne od jednego dnia do drugiego.

Debra: Wow! Czy istnieje związek Ery Wodnika z Atlantydą? Czy ludzie wykonywali masowe medytacje w Atlantydzie, a jeśli tak to czy pomogło to zmienić bieg wydarzeń?

Cobra: tak, w rzeczywistości Atlantyda miała trzy fazy. Pierwsza faza Atlantydy przypadła w Plejadach. Druga Atlantyda była tą, o której mówił Platon na Oceanie Atlantyckim, a trzecia to Nowa Atlantyda, do której zbliżamy się.

W drugiej Atlantydzie, która znajdowała się po środku Oceanu Atlantyckiego były okresy, w których życie było bardzo podobne do tego czego będziemy doświadczać w Złotym Wieku i było wielu ludzi wykonujących masowe medytacje. Był otwarty kontakt z innymi rasami gwiezdnymi i to właśnie wróci.

Debra: Ok, zdecydowanie czekamy na to! Dzięki tej medytacji, jakie efekty doświadczy przeciętny człowiek gdybyśmy osiągnęli masę krytyczną? I czy stanie się to natychmiast czy z czasem?

Cobra: to co się stanie, jeśli osiągniemy masę krytyczną, to przesunięcie linii czasowej. A linie czasowe są jak rzeki. Teraz rzeka wydarzeń planetarnych płynie w określonym kierunku a jeśli osiągniemy masę krytyczną, przekierujemy tę rzekę.

Na początku efekty będą małe i ledwo zauważalne ale z biegiem czasu ta rzeka, zmieniając kierunek ruchu, stanie się dość znacząca i będzie w stanie naprawdę określić w jaki sposób wydarzenia będą się rozwijać. Na przykład w obecnej linii czasu trwa wojna między Iranem a Stanami Zjednoczonymi. W nowej linii czasu ta wojna nie ma miejsca. To tylko jeden z przykładów tego jak rzeczy mogą się zmienić.

I na pewno w pewnym momencie nastąpi radykalna zmiana w codziennym życiu każdego człowieka na powierzchni planety, jeśli uda nam się przesunąć linię czasu na lepszą.

Debra: Wow, to samo w sobie jest motywacją do medytacji! I muszę zapytać, czego możemy się spodziewać jeśli nie osiągniemy masy krytycznej dla tej medytacji?

Cobra: jeśli nie osiągniemy masy krytycznej nie będzie żadnego przełomu. Ale nadal będziemy mieli znaczący wpływ na wydarzenia na świecie, ponieważ na pewno wiele osób dołączy do medytacji. Ale jeśli nie osiągniemy masy krytycznej nie będziemy mieli tak fundamentalnego przesunięcia linii czasowych. Nie będziemy mieli takiej ogromnej poprawy, na którą liczymy.
Debra: więc będzie to miało wpływ ale po prostu spowolni wszystko nieco bardziej niż gdybyśmy osiągnęli masę krytyczną.

Cobra: jeśli osiągniemy masę krytyczną możemy znacznie skrócić czas oczekiwania. Jeśli nie osiągniemy masy krytycznej po prostu zmniejszymy go bardzo, bardzo, bardzo nieznacznie.

Debra: Tak, rozumiem. Teraz trochę szczegółów na temat niektórych rzeczy, które opublikowałeś na temat tej medytacji na swoim blogu. Powiedziałeś, że “medytacja, jeśli jest wykonywana w tym samym momencie z dużą masą ludzi, zmienia masową świadomość. Wszystko co dzieje się dzisiaj jest sumą wektorów decyzyjnych ludzi na planecie. 7,7 miliarda ludzi codziennie podejmuje decyzje. Jeśli umieścimy spójny sygnał w jednej chwili w całej tej grupie wektorów wolnej woli, możemy zmienić to co się dzieje.” Czy możesz wyjaśnić nieco bardziej szczegółowo jak działa ten proces?

Cobra: mamy, jak już powiedziałem, ponad 7 miliardów ludzi na planecie, a większość z nich po prostu ślepo podąża za głównymi wektorami, którymi są massmedia, którymi jest ich finansowa pozycja. Ale jest niewielka liczba osób, które wykorzystują swoją wolną wolę i naukowo udowodniono, że istnieje pewna liczba osób, które muszą zostać osiągnięte aby wpłynąć na sytuację planetarną, a liczba ta jest pierwiastkiem kwadratowym z dwukrotności populacji planety, który obecnie wynosi około 120 000. Ale ponieważ nie wszyscy wykonują medytację w 100% skutecznie, używamy tej symbolicznej liczby 144 000. Więc jeśli taka liczba osób medytuje w tej samej przestrzeni w czasie, tworzy to spójny sygnał. Oznacza to sygnał podobny do wiązki laserowej. A kiedy macie sygnał wiązki laserowej w polu świadomości planetarnej, kierujecie, dyktujecie, kontrolujecie rzekę wolnej woli na planecie. Przesuwacie ją w określonym kierunku, a jeśli wizualizujemy złoty wiek to w ten sposób przesuwamy tę rzekę.

Ważne jest aby zrozumieć, że musimy to zrobić w tym samym momencie, jeśli chcecie mieć fizyczną zmianę; fizyczny plan dyktuje prawa przestrzeni i czasu. A jeśli chcemy fizycznej zmiany, musimy to zrobić w tym samym momencie.

Dlatego czas tej medytacji jest tak krytyczny. Ważne jest aby wszyscy robili to w tym samym momencie na całej planecie. Jeśli zrobicie to za dwie godziny nie dodacie do masy krytycznej.

Debra: cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę ponieważ w rzeczywistości za tym kryje się nauka, z którą pracujemy, jak powiedziałeś, w rzeczywistości fizyczna. Czy te wektory wolnej woli oddziałują z polami plazmy Układu Słonecznego? Czy to jest to co tworzy rezonans, który zmienia bieg wydarzeń?

Cobra: to co się dzieje polega głównie na tym, że pola plazmowe z Układu Słonecznego wpływają na masy, ponieważ masy nie wykorzystują swojej wolnej woli, po prostu reagują na trendy. I wyjaśniłem szczegółowo jakie są astrologiczne konfiguracje w tym czasie więc ludzie będą reagowali na to. Ale jeśli użyjemy naszej wolnej woli aby umieścić sygnał podobny do lasera w tym plazmowym wzorze interferencji, możemy dyktować wynik. Naprawdę możemy kształtować wynik w kierunku złotego wieku.

Debra: a konkretnie, w jaki sposób ma to związek z tym co dzieje się na planecie, w jaki sposób może wpłynąć na rynki finansowe lub na ujawnienie sieci wykorzystywania dzieci?

Cobra: to co się stanie jeśli umieścimy ten sygnał w sieci w momencie gdy plazmowy wzorzec interferencji aktywuje system finansowy, to jest moment, w którym możemy wywrzeć największy wpływ na system finansowy. Naprawdę możemy odsłonić wszystkie nieprawidłowości w systemie. Jeśli mogą stać się częścią ogólnej wiedzy publicznej, a kiedy stają się częścią ogólnej wiedzy publicznej, system musi się zmienić.

Jeśli zdecydujemy, że chcemy przekształcić go w sprawiedliwy system finansowy, to właśnie tam będzie musiał przejść zgodnie z prawami fizyki.

Debra: chciałabym zająć się tematem wykorzystywania dzieci-wykorzystywaniem dzieci, sieciami wykorzystywania dzieci, o których też wspomniałeś. Tak więc, z tymi nadchodzącymi ujawnieniami i innymi, wspomniałeś w niedawnym wywiadzie, że ludzie staną się, i użyłeś słów: “bardzo, bardzo, bardzo wściekli”. Co możemy zrobić-oczywiście dzieci są bardzo w sercach siostrzeństwa róży—co wszyscy możemy zrobić aby złagodzić i ustabilizować tę sytuację lub jakikolwiek inny chaos, który może się wydarzyć? Czy możesz wyjaśnić w jaki sposób energia Bogini może w tym pomóc?

Cobra: energia Bogini jest energią, która przynosi równowagę, harmonię, uzdrowienie a jeśli jak najwięcej ludzi skieruje tę energię i przekaże ją do planetarnej sieci energetycznej, zacznie uspokajać populację na powierzchni. I właśnie tego potrzebujemy aby przetrwać to przejście w stanie nienaruszonym i bez zbytniej przemocy.
Ponieważ ten gniew, przemoc, która jest teraz stłumiona, zostanie uwolniona i jest to naprawdę stłumiona męska zasada, którą można uzdrowić tylko dzięki obecności przebudzonej kobiecej zasady. Tak więc energia Bogini jest energią, która może uspokoić ludzi aby nie zaczęli zabijać ludzi losowo na ulicach, ale aby raczej podjęli świadome i oświecone działania.

Debra: w porządku, ok, chciałabym też porozmawiać trochę później o boskiej kobiecości. Ale kontynuujmy tam gdzie byliśmy. W jaki sposób ujawnienie sieci wykorzystywania dzieci zmusi rodziny czarnej szlachty do rezygnacji z kontroli?

Cobra: to nie zmusi ich do rezygnacji z kontroli, to tylko pierwsza faza. Tak więc gdy populacja na powierzchni będzie wystarczająco świadoma istnienia wykorzystywania dzieci i zakresu wykorzystywania dzieci, tym ludziom będzie coraz trudniej ukryć się za swoimi maskami. Jest to kwestia ujawnienia, a kiedy ujawnienie osiągnie masę krytyczną, gdy w polu świadomości ludzkości jest wystarczająca ujawnienia, wtedy siły światła mogą podjąć fizyczne działania i aresztować tych ludzi.

Więc sugerujesz ludziom aby pomóc w ujawnieniu części tej Prawdy.

Cobra: całej tej Prawdy.

Debra: zgadza się. Ostatnio pojawiły się problemy z dużą liczbą zamykanych kont w mediach społecznościowych, a na Twitterze było coś o tym jak możesz zostać wezwany do sądu za określone informacje. Czy uważasz, że bezpieczne jest dla nas abyśmy naprawdę mówili nasza Prawdę lub Prawdę na niektórych z tych platform mediów społecznościowych?

Cobra: musisz zrozumieć, że jesteśmy na wojnie, a na wojnie nic nie jest bezpieczne. To kwestia wyboru, osobistego wyboru. Nie będę nikogo zmuszał do robienia rzeczy wbrew swojej woli, ale powiedziałbym, że ci ludzie powinni zostać zdemaskowani. Nadszedł czas.

Debra: tak, tak. I oczywiście dałeś nam również protokoły ochronne, które powinny być używane codziennie. Wróćmy do czasu tej medytacji, ponieważ jest to bardzo ważne. Ciągle przypominasz jakie to ważne. Dlaczego pracujemy z tymi astrologicznymi konfiguracjami? Co one robią? Czy otwierają drzwi do sił światła aby nam pomóc?

Cobra: te astrologiczne konfiguracje, jak już powiedziałem, są plazmowymi wzorcami interferencji w całym Układzie Słonecznym, a gdy istnieje bardzo potężna konfiguracja astrologiczna, wszystko co dzieje się w tym momencie jest wielokrotnie zwiększane.

Więc jeśli mamy sygnał podobny do lasera, w tym momencie staje się on wielokrotnie zwiększany. Ta konkretna konfiguracja jest bardzo korzystna dla ujawnienia. Więc to połączenie Saturna i Plutona może naprawdę wiele ujawnić. Może odsłonić więcej niż większość innych konfiguracji, a my mamy bardzo wybuchową mieszankę planet połączonych ze sobą i kończące się ważne cykle i rozpoczynające się nowe cykle. W ten sposób znajdujemy się w dokładnym punkcie wstawiania, w którym może rozpocząć się ta nowa era.

Debra: zgadza się. Mam zamiar zacytować to co powiedziałeś na swoim blogu. “Po pierwsze, 10 stycznia nastąpi półcieniste zaćmienie Księżyca, tworząc bardzo napięty i sztywny obraz energetyczny. Następnie 11 stycznia zarówno Uran jak i Eris staną się niezakryte co uwolni wiele wcześniej stłumionej planetarnej energii Kundalini. 11 stycznia jest bardzo potężnym dniem lini czasu, a w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci 11 stycznia miały miejsce cztery potężne wydarzenia, które zmieniły los tej planety. O dwóch z nich mogę wspomnieć: otwarcie bramy 11/11 11 stycznia 1992 r.i inwazja Archontów 11 stycznia 1996 r. Następnie 12 stycznia będziemy mieli niezwykle potężną koniunkcję Saturna i Plutona, która roztrzaska światowy system finansowy”, o czym właśnie wspomniałeś.

Z tym wszystkim co będzie działo się w ten weekend, dlaczego ta medytacja ma miejsce (dla wielu z nas tutaj w USA ma miejsce w nocy 11-tego), dlaczego jest to dokładnie ten czas ze wszystkimi aspektami, które mają miejsce w ten weekend? Dlaczego wybrano dokładnie ten czas?

Cobra: siły światła wybrały właśnie ten czas aby mieć maksymalną liczbę ludzi medytujących na całym świecie. Nie patrzą tylko na Stany Zjednoczone. Biorą pod uwagę zwłaszcza ludzi w Azji. Istnieją bardzo silne grupy medytacyjne w Chinach i innych krajach Azji i na całej planecie. Oczekuje się, że ten czas będzie miał największy wpływ na sytuację sieci energetycznej i na maksymalną liczbę osób medytujących.

Debra: czy to ma coś wspólnego z jedynką lub jedenastką, lub 11:11? Tutaj w Stanach Zjednoczonych, mówimy o tym: “Wow, to jest 1:11 mój czas, lub 11: 11 mój czas.” Czy któraś z tych energii wchodzi w grę?

Cobra: tak, też.

Debra: wspomniałeś również w tym raporcie, że zaćmienie Księżyca 10 stycznia stworzy bardzo napiętą i sztywną strukturę energetyczną. Jak to wpłynie na nas i czy musimy zrobić coś aby się przygotować lub chronić w tym dniu?

Cobra: po prostu wiedz, że wywołane będą silne energie. Być może wokół planu astralnego będzie tatać wiele bytów. Może być bardzo duża presja. W mediach mogą pojawić się szokujące wiadomości, cokolwiek w tym rodzaju. Po prostu zachowaj spokój, koncentrację i skupienie.

Debra: Dziękuję! Wspomniałeś również o cyklu synodycznym i powiedziałeś, że będzie ich trzynaście rozpoczynających się w 2020 roku. Przede wszystkim czym jest cykl synodyczny i jakie jest znaczenie trzynastu z nich?

Cobra: cykl synodyczny to cykl, w którym dwie planety faktycznie się spotykają, patrząc z centrum słońca. Więc gdybyś była teraz na słońcu i patrzyła na planety, gdy dwie planety tworzą koniunkcję lub łączą się razem, gdy się spotykają, nazywa się to Synodem. A kiedy planety poruszają się po swoich orbitach wokół układu słonecznego istnieje pewien okres między pierwszym a drugim spotkaniem tej samej planety i nazywa się to cyklem synodycznym. A w tym roku mamy ich trzynaście. Powiedziałbym, że trzynaście bardziej znaczących, gdzie średnio na rok masz tylko jeden lub dwa.

To po prostu podkreśla znaczenie tego roku. Interesujące jest również to, że powiedziałbym, że cztery lub pięć z tych cykli ma miejsce w ten weekend między 10 a 13 stycznia.

Debra: Nie wiedziałam o tym. Więc to jest dość potężne! Powiedziałeś, że złoto zostało wywiezione do Stanów Zjednoczonych w 1996 roku i zostało wykorzystane do sfinansowania podziemnych baz aby przygotować inwazję Drako w 1996 roku. Czy istnieje związek między inwazją 11 stycznia 1996 r. a tym co wydarzy się 11 stycznia podczas tej medytacji i aktywacji Ery Wodnika?

Cobra: cóż, nigdy nie powiedziałem, że złoto zostało wywiezione do Stanów Zjednoczonych w 1996 roku. Złoto zostało wywiezione po II wojnie światowej do Stanów Zjednoczonych a następnie było gwarancją programów handlowych, które były tajne, a pieniądze uzyskane dzięki tym programom handlowym poszły na finansowanie budowy podziemnych baz wojskowych, które były szeroko budowane od 1946 i 1947 roku. Ta sieć podziemnych baz została ukończona w 1995 roku a inwazja Drako rozpoczęła się 11 stycznia 1996 roku.

Teraz, dwadzieścia cztery lata później jesteśmy tutaj, gdy aktywnie odwracamy ten trend. Kończymy tę inwazję.

Debra: i czy robimy to poprzez tę medytację, czy po prostu z całym przychodzącym światłem, które przychodzi?
Cobra: powiedziałbym, że siły światła działały aktywnie od 1996 roku aby przeciwdziałać tej inwazji, a teraz osiągamy pewien punkt, w którym wysiłki sił światła staną się widoczne a sprawiamy to poprzez medytację, aktywację.

Debra: czy nadal możesz powiedzieć, które dwa inne wydarzenia z 11 stycznia zmieniły Los tej planety?

Cobra: nie.

Debra: ok, musiałam zapytać! Wspomniałeś również, że ” handlowy tydzień od 13 do 17 stycznia to czas największego prawdopodobieństwa, że sytuacja na rynkach finansowych wybuchnie całkowitym kryzysem. Astrologiczny wykres otwarcia Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych w poniedziałek, 13 stycznia, o 9: 30 czasu wschodniego pokazuje potężne, dokładną, poczwórną koniunkcję Słońca-Saturna-Plutona-Ceres z Saturnem faktycznie znajdującym się za Słońcem.” Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat i jak możemy oczekiwać, że zostanie dotknięta zbiorowa świadomość w Stanach Zjednoczonych? Dlaczego nacisk kładziony jest na nowojorską giełdę papierów wartościowych?

Cobra: Nowy Jork jest centrum finansowym o znaczeniu planetarnym. Mamy tam siedzibę JP Morgan, nowojorską Giełdę Papierów Wartościowych, nowojorską Rezerwę Federalną, więc są to trzy główne instytucje, które dyktują jak rozwinie się ten światowy kryzys finansowy.

I warto zauważyć, że moment otwarcia Nowojorskiej Giełdy Papierów wartościowych odbywa się dokładnie u szczytu astrologicznego wpływu tej poczwórnej koniunkcji, więc będzie to bardzo potężny moment. I nie można powiedzieć co będzie dalej. Mówimy o prawdopodobieństwach. Nie widzimy przyszłości ale widzimy trendy, widzimy cykle, a ten tydzień będzie bardzo interesujący.

Debra: na to wygląda! Cobra, czy ta medytacja jest energetycznie związana z medytacją Srebrnego Wyzwalacza, którą przeprowadziliśmy 11/11 zeszłego roku? Jeśli tak, to w jaki sposób? Czy istnieje związek między energiami “1” i ” 11 ” tych dwóch dni?

COBRA: w rzeczywistości medytacja z 11 listopada była przygotowaniem do tego wydarzenia. To był plan sił światła aby uczynić je jedna po drugiej. Co ciekawe, medytacja 11 listopada miała koniunkcję Słońce-Merkury, w rzeczywistości tranzyt Słońce-Merkury, a Merkury wraca do Słońca 11 stycznia tego roku. Tak więc w ciągu tych dwóch miesięcy Merkury wykonał pewną pętlę, która przywróciła go do Słońca, co ponownie stawia światowy system finansowy w centrum uwagi.

Debra: racja, więc zrobił całą pętlę, to interesujące. Co wydarzyło się na tej planecie po raz ostatni, kiedy mieliśmy tak silną konfigurację astrologiczną? Wracając do Wielkiego Krzyża Zaćmienia 11 sierpnia 1999

Cobra: 11 sierpnia 1999 r.otwarto ogromny międzywymiarowy portal, który faktycznie odwrócił trend inwazji Drako. W latach 1996-1999 ciemne siły po prostu zaatakowały planetę, przybywając tutaj i zyskując władzę. Te potężne Gwiezdne Wrota zmieniły trend i od tego czasu tracą oni moc. Było to widoczne dwa lata później, a 9/11, które wymyślili, nie było oznaką siły ale oznaką ich słabości i rozpaczy-ponieważ zawsze gdy robią coś tak zauważalnego, tak łatwo zauważalnego, oznacza to, że są zdesperowani.

Zdawali sobie sprawę, że w pewnym momencie ludzie rozpoczną dochodzenie i wszystko wyjdzie na jaw, więc nie mieli wyboru. Oznacza to, że zaczęli przegrywać wojnę, wojnę galaktyczną, w 1999 roku.

Czy nasz wiek medytacji Wodnika jest energetycznie związany z tym astrologicznym wydarzeniem z 1999 roku?

Cobra: tak, zaczynamy pisać ostatni rozdział tej galaktycznej sagi.

Debra: Ostatni rozdział?

Cobra: ostatni.

Debra: w porządku, dobrze! Chcę porozmawiać o finansowym resecie. Ludzie wydają się być zdezorientowani, ponieważ w przeszłości mówiłeś, że reset finansowy nastąpi tylko podczas Wydarzenia, A jednak teraz mówi się, że stanie się to przed Wydarzeniem. Czy możesz nam powiedzieć co się z tym dzieje?

Cobra: to co dzieje to, że Siły Światła opowiadają się za stopniowym demontażem starego systemu finansowego, ponieważ zdają sobie sprawę, że nagłe załamanie stworzy zbyt wiele problemów, przede wszystkim dlatego, że ludzie nie są gotowi, ludzie nie odrabiają lekcji i nie ma wystarczającej świadomości na powierzchni planety. Sieć wsparcia pracowników światła jest zbyt słaba aby wytrzymać energię nagłego załamania finansowego.

Dlatego to co się stanie, będzie stopniowym demontażem starego systemu, który zostanie identycznie zainicjowany w tej aktywacji Ery Wodnika. I ten demontaż zajmie pewną ilość czasu, który zakończy się ostatecznym resetem.

Debra: w porządku. Niedawno poprosiłeś nas o medytację co cztery godziny aby ustabilizować system finansowy, szczególnie Deutsche Bank, dopóki nie wykonamy medytacji Era Wodnika, a także powiedziałeś, że upadek Deutsche Bank ma nastąpić około 15 stycznia. Więc jaki jest konkretny powód, dla którego ważne było opóźnienie tego upadku Deutsche Bank w tym czasie; czy to nie jest tak, że nie było tego chaotycznego upadku, o którym właśnie rozmawiałeś?

Cobra: jest tu kilka rzeczy … po pierwsze, istnieje frakcja Kabała, która mocno chciała załamać system a następnie wprowadzić elektroniczne pieniądze z pełną kontrolą. I właśnie temu zapobiega ta medytacja. Ich plan był taki, aby zrealizować to 1 stycznia tego roku i jak widać tak się nie stało. Ich plan się nie powiódł i to dobrze. I to był główny powód, dla którego ta medytacja miała miejsce i nadal była potrzebna przez kilka dni.

Nie chodzi tylko o Deutsche Bank. Chodzi również o cały system finansowy. Nie mówię, że Deutsche Bank załamie się 15 stycznia, to tylko, powiedziałbym, szczyt cyklu. Co dokładnie się stanie nikt nie wie.
Debra: cóż, wiele zależy od tego co nastąpi w ten weekend pod względem naszej zbiorowej świadomości.

Kobra: dokładnie.

Debra: Czy Fulford ma rację kiedy mówi, że USA muszą zbankrutować aby pozbyć się gospodarki opartej na długach?

Cobra: powiedziałbym, że rząd USA i cała ta bańka zadłużenia. muszą zostać zburzone. To początek finansowego resetu. Nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale na całym świecie. Wszystko to zawali się. Ale jak już wspomniałem, ten upadek będzie stopniowy, będzie to raczej demontaż a nie nagły szok, ponieważ nagłego szoku populacja na powierzchni nie będzie w stanie przyswoić. Ludzie będą mieli trudności, które nie są konieczne.

Debra: Tak, nie potrzebujemy tego więcej na tej planecie. Więc będzie to bardziej delikatne, miękkie, powolne załamanie.

Cobra: nie powiedziałbym delikatne, ale powiedziałbym, że nie tak straszne jak przy ciężkim załamaniu.

Debra: w porządku. Pozwól, że zapytam, jak się sprawy mają z walką między dwiema frakcjami czarnej szlachty o to czy będą one miały system finansowy oparty na zadłużeniu lub społeczny oparty na kredycie system finansowy? Co trzeba zrobić aby zrezygnowali z kontroli, abyśmy w końcu mieli uczciwy system finansowy?

Cobra: powiedziałem wcześniej, że frakcja, która chce mieć elektroniczny internetowy system bankowości społecznej straciła sporo władzy w ciągu Nowego Roku. Odbyło się wiele walk, wiele tak zwanych negocjacji, a teraz frakcja, która wciąż promuje niewolniczy system finansowy oparty na długu, który mamy teraz, zyskuje na sile, ale siły światła również zyskują na sile i my zwyciężymy, a system zostanie zniszczony na naszych warunkach a nie na ich.

Debra: w porządku, dobrze. Kto lub co energetycznie wspiera te rodziny czarnej szlachty?

Cobra: istnieje grupa chimery z planu plazmowego, istnieje wielu reptylian i drako na planie plazmowym i eterycznym, i działają one w zgodzie. Powiedziałbym, że czołowi okultyści w rodzinach czarnej szlachty mają bezpośredni kontakt z tymi istotami, wzywają je w swoich rytuałach, kierują nimi i oni faktycznie będą wykonywać rytuały w ten weekend. Chcą robić swoje.

Debra: Tak, i jest to jeden z bardzo ważnych powodów, dla których pracownicy światła muszą wykonywać własne rytuały, by tak rzec, aby przeciwdziałać wielu z tego.

Cobra: przyniesiemy światło, nie musimy z nimi walczyć. Po prostu przyniesiemy światło, a światło zrobi wszystko co trzeba zrobić.

Debra: oczywiście! Dlatego oczywiście ważne jest aby skupić naszą uwagę na medytacji Era Wodnika w czasie kiedy będziemy to robić ale także przez cały weekend. Powiedziałabym, że bardzo ważne byłoby wzmocnienie swoich medytacji w ciągu tych kilku dni.

Więc pozwólcie, że wrócę do sytuacji finansowej. Do czego Chiny przygotowują się ze swoim złotem?

Cobra: Tak, Chiny i Rosja również gromadzą złoto, ponieważ po resecie złoto częściowo będzie gwarantem nowego systemu finansowego. Złoto będzie częściowo wspierać nowy system finansowy a Chiny i Rosja, a także niektóre inne kraje aktywnie przygotowują się do tego.

Debra: w porządku. I Wiem, że trochę poruszyliśmy tę kwestię, ale myślę, naprawdę chciałabym pogłębić tę kwestię aby ludzie mogli zrozumieć znaczenie tej medytacji 11 i 12 stycznia. Czy możesz podzielić się z nami tym jakiego twardego załamanie lub resetu finansowego będą próbowały ciemne siły gdy użyją tej astrologicznej konfiguracji? Jak będzie wyglądało twarde załamanie?

Cobra: po pierwsze, muszę powiedzieć, że scenariusz twardego załamania, który planują ciemne siły, jest bardzo mało prawdopodobny. Ale jeśli tak się stanie, banki natychmiast zostaną zamknięte, łańcuch dystrybucji zostanie zakłócony, ludzie zaczną tracić dostęp do żywności, elektryczności, nastąpią zamieszki, a wtedy jak zapewne wiesz, Mroczni będą dążyć do wprowadzenia stanu wojennego i wykorzystać to jako pretekst do całkowitego zaostrzenia kontroli nad populacją na powierzchni. Myślę, że nie muszę wdawać się w szczegóły.

Debra: w porządku, ok. Nie wkładajmy uwagi ani energii w tę opcję lub możliwość. Jak powiedziałeś, jest to bardzo mało prawdopodobne.

Muszę o to zapytać, ponieważ niektórzy ludzie martwią się o takie rzeczy. Czy są jakieś oznaki, że sprawy mogą pójść źle, jak to miało miejsce w Niemczech w latach trzydziestych, kiedy banki upadły a inflacja wymknęła się spod kontroli tak bardzo, że bochenek chleba kosztował 100 USD a ludzie zwrócili się do nazistów aby ustabilizować kraj. Czy jest szansa, że stanie się to w USA lub Niemczech w 2020 roku, czy też, jak właśnie powiedziałeś, jest to całkowicie mało prawdopodobne?

Cobra: ok, Twarde załamanie to nie tylko hiperinflacja. Twarde załamanie ma miejsce gdy banki zostają zamknięte, gdy sklepy są zamknięte, gdy łańcuch dystrybucji jest zakłócony. Mamy również opcję krachu finansowego, który jest podobna do hiperinflacji, problemy związanych z zatrudnieniem, sporadycznie działające banki, ogromne bankructwa finansowe na całym świecie, tego co było doświadczone w latach trzydziestych i jest to możliwe przez pewien okres czasu.

Debra: w porządku. Biorąc pod uwagę szczególnie to co dzieje się ostatnio z całą tą wojną, ludzie mówią o trzeciej wojnie światowej i tym podobnych rzeczach, czy mroczne siły nie zamierzają zniszczyć globalnej gospodarki a następnie wyciągnąć nas z niej za pomocą globalnej gospodarki wojennej i redukcji populacji, jak to miało miejsce w czasie II Wojny Światowej?

Cobra: to jest scenariusz, który właśnie opisałem.

Debra: Więc w zasadzie nie. W porządku.

Cobra: mam na myśli, że mają plan, ale ten plan został już tyle razy przeciwstawiony i jest bardzo mało prawdopodobne, że będą w stanie go zrealizować.

Debra: czy mógłbyś przedstawić trochę więcej informacji na temat tego, jaki restart finansowy organizują siły światła? Mówiłeś, że będzie bardziej miękki. Jak przeciętny człowiek doświadczyłby tego?

Cobra:c zy masz na myśli wersję Sił Światła o finansowym resecie?

Debra: tak.

Cobra: ok, będzie się działo kilka rzeczy. Pierwszą rzeczą będzie ujawnienie finansowych machinacji wszystkich pozbawionych skrupułów ludzi za pośrednictwem mediów. Wielkie skandale. A także nastąpi rozpad dużych banków, w tym Deutsche Bank i J. P. Morgan. Wiele dużych banków będzie musiało zbankrutować ale będzie to sytuacja kontrolowana i ogromna restrukturyzacja zasad systemu finansowego. Jest to proces, który może zająć sporo czasu ale będzie dość intensywny i dość dramatyczny. Nie oczekuj, że zawsze będzie to przebiegało sprawnie. Będzie wiele wstrząsów, których nie da się uniknąć. Wykonanie tego przejścia całkowicie płynnie nie jest możliwe. Ale to czemu staramy się zapobiec, to najcięższe scenariusze.

Debra: dokładnie. Czy w ogóle będzie jakiś Jubileusz?

COBRA: w momencie resetu, tak.

Debra: więc co dokładnie możemy wizualizować aby nastąpiło w systemie finansowym, aby pomóc w tym płynnym resecie finansowym?

Cobra: możesz wizualizować płynne przejście; możesz wizualizować jak ten system przekształca się w nowy system, który jest sprawiedliwy dla wszystkich. To jest główny cel.

Debra: dobrze, ponieważ pomoże to podczas medytacji w kategoriach tego co chcemy wizualizować. Powiedziałeś już dużo o tym jak przygotować się fizycznie do resetu, zaopatrując się w zapasy na dwa tygodnie, ale jak najlepiej przygotować się duchowo do resetu? W jaki sposób możemy pomóc zwykłym ludziom, którzy najprawdopodobniej będą w szoku a także znajdą się w sytuacji bez zaopatrzenia?

Cobra: pierwszą rzeczą, która jest najważniejsza, jest nawiązanie kontaktu z wewnętrznym przewodnictwem. I możesz skontaktować się ze swoim wewnętrznym przewodnikiem, praktykując podążanie zgodnie z wewnętrznym przewodnikiem a nie zaniedbując wewnętrzne przewodnictwo. A wewnętrzne przewodnictwo czasami poprowadzi Cię przez sytuacje, w których nie jest to wygodne dla Twojego systemu wierzeń lub dla systemów wierzeń tych, którzy cię otaczają. Więc to kwestia praktyki.

I jeszcze jedna rzecz, która jest również bardzo ważna, to nie angażować się w dramaty innych ludzi. Ponieważ kiedy zaczynasz podnosić wibracje powyżej średniej, stajecie się magnesem dla dramatów ludzi. Kluczem tutaj jest nie angażować się. Ludzie oszaleją, ponieważ te nowe energie są dość silne a ludzie nie będą w stanie sobie z nimi poradzić. Musisz więc pozostać w swoim własnym centrum i nie angażować się w to całe szaleństwo, które dzieje się wokół ciebie.

Debra: wiem, że dużo mówisz o łączeniu się ze swoim wewnętrznym przewodnictwem. Ale myślę, że wszyscy możemy odnieść się do tego, czasami może to nie być łatwe, szczególnie biorąc pod uwagę ingerencję jaka nas dosięga za pomocą niektórych z tych skalarnych broni i tym podobnych rzeczy. Czy masz jakieś sugestie, szczególnie teraz, gdy energie są tak chaotyczne, jak są, a wielu pracowników światła jest faktycznie atakowanych? Czy masz dla nas jakieś wskazówki jak sobie z tym poradzić a także jak naprawdę uzyskać dostęp do tego wewnętrznego przewodnika?

Cobra: najprostszym i najbardziej praktycznym sposobem byłoby spędzenie trochę czasu każdego dnia na łonie natury. Powiedziałbym, że pół godziny do jednej godziny każdego dnia w naturze bardzo by pomogło. I nie mów, że nie masz na to czasu, możesz stworzyć na to czas. Jest to jeden z głównych priorytetów aby zachować zdrowy rozsądek w świecie jaki jest teraz.

Debra: uwielbiam to. Jestem wielkim człowiekiem Natury i przypominasz mi o tym. Tam, gdzie jestem jest zimno, ale nadal ważne jest aby wyjść na zewnątrz. Doskonale.

Cobra, jeśli masz jeszcze kilka minut chciałabym zadać ci jeszcze kilka pytań dotyczących Boskiej kobiecej energii.

W jaki sposób ludzie mogą wnieść Boską kobiecą energię Bogini do swojego życia?

Cobra: pierwszym z nich jest po prostu rozwinięcie wewnętrznego, osobistego związku z energią Bogini. Istnieje wiele sposobów aby to zrobić. Wiele z nich opublikowałem na moim blogu. Ludzie mają swój własny sposób na połączenie się z Boginią, a jeśli szukasz, znajdziesz!

Debra: czy będzie to miało wpływ na masową świadomość jeśli pracownicy światła zaczną to robić indywidualnie i regularnie?

Cobra: tak, na pewno wpłynęłoby to na masową świadomość, ale to co obserwowały siły światła, to to, że nie ma wystarczającej liczby ludzi, którzy wykonują to połączenie i niewystarczająca liczba osób podejmuje wysiłek aby stworzyć to połączenie.

Debra: Tak, to może być trudne zadanie. Ale jest to bardzo ważne i myślę, że po prostu świadome uznanie, jak powiedziałeś, wzywanie Bogini, może być bardzo potężne-i to także dotyczy mężczyzn. To uczucie, że kiedy już uosabiasz, wiem z własnego doświadczenia, że kiedy uosabiasz energię Bogini, nagle czujesz mieszankę łagodnej, kochającej dobroci, ale bardzo potężnej w tym samym czasie—która jest tą energią, która jest tak potrzebna na tej planecie. Czy zgadzasz się z tym?

Cobra: całkowicie zgadzam się!

Debra: oczywiście! Pozwól, że porozmawiam trochę o grupach Siostrzeństwa Róży. Czy faktycznie możesz powiedzieć o znaczeniu tworzenia i utrzymywania tych grup, szczególnie w tym okresie naszej historii? Wiele grup ma trudności, takie jak separacja lub brak obecności. Jak możemy rozwijać nasze grupy i utrzymywać je w harmonii i aktywności?

Cobra: jak sugeruje samo słowo “siostrzeństwo”, są ludzie, zwłaszcza kobiety, które są siostrami dla siebie nawzajem, a to oznacza wyjście poza stare systemy wierzeń i wzorce, które kobiety mają wobec siebie nawzajem. Muszą więc zacząć zachowywać się wobec siebie jako siostry a nie jako rywalki, a to rozwiąże połowę problemu.

Druga połowa problemu zostanie rozwiązana gdy w grupie będzie wystarczająco dużo energii Bogini aby grupa stała się magnetycznym wirem, który przyciągnie do siebie innych ludzi. Tak więc jest to kwestia podejmowania świadomej decyzji, każdy kto uczestniczy w tych grupach, aktywnie ucieleśnia zasadę siostrzeństwa w codziennym życiu a następnie wnosi energię Bogini do grupy poprzez medytację i inne praktyki, które zostały podane za pośrednictwem mojego bloga i innych źródeł.

Debra: czy uważasz, że członkowie powinni rozumieć wszystkie te zasady i być super-świadomi tego co się dzieje, czy mogą po prostu przyjść z otwartym sercem i mentalnością siostrzeństwa?

Cobra: jeśli przyjdą z otwartym sercem i będą uosabiać te zasady w swoich działaniach, jest to bardzo dobry początek.

Debra: Dobrze, ponieważ wiesz, że nie wszyscy rozumieją wiele z tego o czym rozmawialiśmy lub co dokładnie dzieje się na planecie, a szczególnie wielu pracowników światła mówi, że nie chcą rozmawiać o ciemnej stronie rzeczy. Zastanawiałem się więc czy możemy przyciągnąć kobiety lub mężczyzn, którzy naprawdę chcą coś zmienić. Mogą nawet nie rozumieć dlaczego ale po prostu chcą coś zmienić.

Cobra: tak, to podstawa.

Debra: czy stworzenie wirtualnej grupy również może mieć wpływ?

Cobra: może, ale powiedziałbym, że wiele, wiele, wiele razy mniej, ponieważ jesteśmy na płaszczyźnie fizycznej a fizyczne działanie jest bardzo ważne. Wirtualna grupa pozostanie na planie mentalnym i nie wpłynie tak bardzo na plan fizyczny. To jedna z sztuczek sił ciemności; stworzyli mentalną sieć. Internet został stworzony przez jasnych, ale ciemne siły niewłaściwie wykorzystały Internet aby ludzie byli całkowicie zanurzeni w świecie idei i świecie sztucznych sieci społecznościowych, które nie mają nic wspólnego z naszym życiem fizycznym. A wirtualne grupy mają bardzo mały wpływ na sytuację planetarną.

Debra: Naprawdę? Więc może to nawet nie być warte naszego czasu a nawet może mieć negatywne konsekwencje?

Cobra: to nie będzie miało negatywnego wpływu, ale możesz wykorzystać tę energię znacznie wydajniej, tworząc nawet małą fizyczną grupę.

Debra: w jaki sposób grupy Siostrzeństwa Róży mogą łączyć się ze sobą energetycznie, przekraczając granice narodowe i bariery językowe abyśmy mogli utrzymać światło na tej planecie w najbardziej zjednoczony sposób?

Cobra: możecie tworzyć medytacje grupowe, możecie wchodzić w interakcje ze sobą nawzajem, nawet elektronicznie gdy zajdzie taka potrzeba. Możecie mieć spotkania narodowe, możecie mieć spotkania międzynarodowe, możecie mieć wszelkiego rodzaju powiązania.

Debra: Czy możemy połączyć się ze sobą w eterycznym świecie? Jestem pewna, że tak, oczywiście, że możemy to zrobić.

Cobra: oczywiście, poprzez medytację możesz nawiązać kontakt z kimkolwiek.

Debra: Więc kiedy robimy nasze wiry Bogini, czy jest to połączone z innymi wirami Bogini, które robią inne grupy?

Cobra: tak, zwłaszcza jeśli robi się to w tym samym momencie, jest to bardzo potężne i może bardzo pomóc sieciom energetycznym.

Debra: i to jest ważne za każdym razem gdy spotykamy się, aby robić wir, prawda?

Cobra: tak.

Debra: Dziękuję! Cieszę się, że to powiedziałeś, ponieważ w mojej grupie czasami mówimy: “och, musimy to zrobić, jestem zmęczona”, więc podkreślę znaczenie tego.

Cobra: ok, chciałbym powiedzieć, że czasami ludzie są zmęczeni i nie chcą czegoś robić, ale to zmęczenie jest po prostu blokadą do pokonania, ponieważ kiedy naprawdę robisz coś bardzo ważnego, kiedy pokonujesz tę blokadę, osiągasz niesamowite rezultaty.

I są ludzie, którzy narzekają, że ta medytacja [Era Wodnika] trwa zbyt długo, dla niektórych osób jest 1 nad ranem, ale powiedziałbym, że jeśli mogą czekać na Sylwestra do północy, mogą z łatwością poczekać jeszcze godzinę na wydarzenie, które może określić linię czasu ich przyszłości. Myślę, że warto.
Debra: oczywiście! Wspomniałam o tym mojej przyjaciółce na wschodnim wybrzeżu a ona powiedziała: “Cóż, jest już dość późno a może zrobię coś innego w ten weekend”, a ja na to: “nie, musisz to zrobić w tym czasie!” Zdecydowanie chcemy zachęcić jak najwięcej ludzi!

Cobra: to jest weekend, od soboty do niedzieli, a nie dzień roboczy następnego dnia. To nie powinno być problemem.

Debra: absolutnie, i naprawdę, to 15 lub 20 minut. To może być najważniejsze 15 lub 20 minut twojego życia!

Cobra: tak, tak.

Debra: Zanim się rozstaniemy, ostatnie pytanie do ciebie. Czy masz jakieś ostatnie słowa zachęty dla weteranów, no wiesz pracowników światła, którzy trzymali światło i medytowali tak długo, niektórzy z nich przez 30 lat w niektórych przypadkach, że aż tracą nadzieję. Co możesz powiedzieć tym weteranom światła, a także niektórym nowszym?

Cobra: powiedziałbym, że ten rok, 2020 w rzeczywistości przynosi nadzieję. Przeszliśmy przez bardzo długi okres intensywnej wojny, która wyczerpała nasze zasoby. Ale w tym roku przynosi świeżą Kosmiczną, galaktyczną energię, którą niektórzy ludzie mogą już poczuć, a jeśli połączysz się z tą energią, na pewno jej doświadczysz. A nasza aktywacja zwiększy tę energię i przybliży ją, a wszystko co robimy w ciągu roku jeszcze bardziej nas przybliży.

Tak więc jest to koniec długiego oczekiwania energetycznie mówiąc.

Debra: oczywiście! Cóż, ludzie mają nadzieję na Wydarzenie w 2020 roku, więc pracujmy w tym kierunku. Cobra, czy jest coś jeszcze co chciałbyś dodać?

Cobra: OK, po prostu zachęcam wszystkich do przyłączenia się do nas w dokładnym momencie naszej aktywacji i poinformowania tych, którzy waszym zdaniem są na to gotowi. Możecie korzystać z mediów społecznościowych, możecie używać urządzeń elektronicznych do rozpowszechniania informacji a także słowa mówionego.

To może być jedna z najbardziej wpływowych rzeczy jakie kiedykolwiek zrobiliśmy.

Dziękuję bardzo i Zwycięstwo Światła!

Debra: Zwycięstwo Światła! Bogini chce aby nadeszła Era Wodnika i Era Wodnika nastąpi!

Dziękuję bardzo, Cobra!

 

 

 

Przypomnienie o Medytacji Złotego Wieku: 10 stycznia 2020 o 7:10 pm UTC (20:10 w Polsce)

 

Aby pomóc złagodzić napięcie 10 stycznia, organizujemy Medytację Złotego Wieku w dokładnym czasie maksimum półcieniowego zaćmienia Księżyca o 7:10 pm UTC (20:10 w Polsce).

https://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2020-january-10

 

Instrukcje (zalecany czas dla tej medytacji to 15 min):

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu wzniesienia planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca, następnie rozchodzący się do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk tego wszechświata. Następnie wizualizuj to światło przechodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przez Plejadiańskie Gwiezdne Wrota Alkione, następnie przechodzące przez Gwiezdne Wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, następnie przez wszystkie żywe istoty na planecie Ziemia, a także przez twoje ciało do wnętrza Ziemi.

4. Wizualizuj kolejny filar lśniącego białego Światła wznoszący się z centrum Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało, w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i galaktyce, przechodzący przez Gwiezdne Wrota Syriusza, a następnie przechodzący przez Plejadiańskie Gwiezdne Wrota Alkione, następnie łączący się z Galaktycznym Centralnym Słońcem i wszystkimi Centralnymi Słońcami wszystkich galaktyk w tym wszechświecie i w końcu, łączący się z Kosmicznym Centralnym Słońcem.

Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

5. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyźnie plazmowej wokół Ziemi. Następnie wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający całą pierwotną anomalię wokół powierzchni planety.

6. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wszystkich ludzi na powierzchni Ziemi, wyzwalając ich od wszelkiego programowania, kontroli i stłumienia. Wizualizuj jak wszystkie negatywne zachowania i programowanie umysłu ciemnych sił są usuwane z ludzkości a wszystkie implanty, które zostały umieszczone w populacji na powierzchni, całkowicie rozpuszczone.

7. Wizualizuj wszystkie fizyczne grupy Siostrzeństwa Róży, Wojowników i Pracowników Światła na całej planecie, pracujących razem w harmonii dla planetarnego wyzwolenia.

8. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt dla Ziemi i jej mieszkańców.

9. Wizualizuj Złoty Wiek manifestujący się na planecie Ziemia i każdego ustanawiającego na nowo połączenie ze swoim wyższym “Ja” i duchowymi przewodnikami.

 

 

Oto link do przewodników audio dla Medytacji Złotego Wieku w 17 językach:

http://bit.ly/2Xwqe33

I wydarzenie na Facebooku dla Medytacji Złotego Wieku:

https://www.facebook.com/events/608837873238344/

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/age-of-aquarius-activation-meditation.html

 

 

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback

[…] Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą na temat Medytacji Aktywacja Ery Wodnika […]

trackback

[…] Wywiad Sisterhood of the Rose z Cobrą na temat Medytacji Aktywacja Ery Wodnika […]