Wszyscy jesteśmy Istotami Energii Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wszyscy jesteśmy Istotami Energii Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zainteresowani tym jak wszyscy postrzegacie siebie w odniesieniu do Energii Źródła.  Zdajemy sobie sprawę, że większość ludzi, zdecydowana większość, nie została wychowana w rodzinie, w której wyjaśniono wam, że jesteście aspektem Energii Źródła  i że całość Energii Źródła   istnieje w was. A ponieważ tak wielu ludziom nie dano o tym mówić na początku ich życia, większość z was czuła się samotna, niegodna a nawet czuliście się grzesznikami, rozczarowującymi Boga swoimi pożądliwymi myślami, kłamstwami i drobną kradzieżą.

Teraz jesteście tutaj jako dorośli i macie wszystkie te programy do rozwiązania. Są ludzie w społeczności New Age, którzy wciąż nie wierzą, że są Istotami Energii Źródła  w ciele, tworzącymi doświadczenia, które rozszerzać to co jest Źródłem. A poza tym  jest wielu ludzi, którzy znają tę prawdę intelektualnie ale nadal wierzą, że pewien procent ludzkości jest zły. I mamy wieści dla tych ludzi. Jeśli jesteście aspektem Źródła, to wszyscy inni też.

Ludzie nieustannie szerzą ideę, że pewien procent ludzkości w ogóle nie jest ludźmi. Są albo androidami, iluzjami, albo jakąś inną fikcyjną historią aby łatwiej było się odseparować.

Jedną rzeczą, którą chcemy abyście wszyscy zrozumieli  jest to, że Źródło zawiera wszystko. Tak, istnieją różnice między wami a innymi ludźmi i tak, to powoduje konflikt ale ten konflikt prowadzi również do ekspansji Źródła. I dlatego nie trzeba nikogo dehumanizować. A w rzeczywistości robiąc to dehumanizujecie   aspekt siebie samych.

Zaufajcie nam kiedy mówimy, że w jakimś poprzednim życiu dokonaliście dość nagannych czynów i to właśnie ci ludzie przedstawiają wam, więc jako Istoty Energii Źródła możecie wybaczyć. Możecie czuć współczucie i oferować bezwarunkową miłość. Możecie być Energią Źródła w ciele. Możecie ująć. Możecie przyjąć. Możecie się rozwijać.

To jest cel tych ludzi, którzy istnieją na Ziemi i gdzie indziej, którzy robią tak okropne rzeczy innym ludziom a także zwierzętom. I nie zapomnijcie o planecie. Istnieje wiele negatywnych działań podejmowanych przez istoty, które czuły się tak oddzielone od Źródła, że uciekały się do tych działań aby poczuć coś, do czego odczuwania w przeciwnym razie nie byłyby w stanie znaleźć sposobu.

I tak, każdy z was kto otrzymuje ten przekaz, może skorzystać z siedzenia w ciszy z zamkniętymi oczami i odczuwania  Energii  Źródła jako iskry Boskości, która istnieje w każdym z nas. Bez względu na to gdzie jesteśmy, bez względu na to w jakim wymiarze, wszyscy udajemy coś innego niż Źródło aby poczuć jak to jest wrócić do domu, wrócić do Miłości, z której wszyscy się urodziliśmy. A kiedy będziecie mogli chodzić po Ziemi zachowując tę wiedzę, mówić i działać odpowiednio, nie będziecie nawet dbali o to kiedy nastąpi Wniebowstąpienie, ponieważ będziecie już żyć w najlepszym ze wszystkich światów.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/we-are-all-source-energy-beings-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o