Aktualizacja sytuacji (przed zaćmieniem Księżyca + masowe medytacje-09.01.2020)

Aktualizacja sytuacji (przed zaćmieniem Księżyca + masowe medytacje-09.01.2020)

 

Rok 2020  startuje od niezwykle burzliwego początku, z niszczycielskimi pożarami w Australii i dalszym wzrostem napięć na Bliskim Wschodzie. W obu przypadkach przyczyną kryzysów są byty plazmowe na wyższych planach.

Do kontynentu australijskiego przylgnęła ośmiornica plazmowa, której niszczycielskie działanie na poziomie energetycznym prowadzi do pożarów na planach fizycznych.

A jeśli chodzi o konflikt amerykańsko-irański, jest to również ośmiornica plazmowa, która próbuje oddziaływać i rozgrywać obie strony przeciwko sobie nawzajem.

 

Siły Światła są w trakcie harmonizowania sytuacji a medytacje, które zostały zainicjowane, są również bardzo pomocne:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/urgent-daily-meditation-for-australian-bushfires-at-1130-am-utc.html

https://www.welovemassmeditation.com/2020/01/urgent-daily-peace-meditation-for-iran.html

W tej chwili wciąż zmierzamy w kierunku Wniebowstąpienia a stary system umiera. Niektóre ciemne siły (w większym stopniu część eteryczna) zdały sobie sprawę, że przegrały i zostaną zniszczone wraz z nadejściem Kosmicznego Błysku Światła. Więc teraz po prostu chcą wpędzić wszystko w chaos i zabrać wszystkich ze sobą.

Na 2012portal.blogspot jednak już kilka razy zauważono, że powierzchnia planety zostanie przekształcona w antenę kontaktu:

http://2012portal.blogspot.com/2018/03/contact.html

http://2012portal.blogspot.com/2018/03/pleiadians.html

Przygotowania do tego przez Siły Światła są nadal w pełnym rozkwicie. Zasadniczo powierzchnia Ziemi będzie stopniowo przekształcać się w rodzaj gigantycznego międzygwiezdnego lotniska.

 

Jest to również powód, dla którego niektóre Gwiezdne Nasiona mogły marzyć w nocy o UFO, pociągach, czekaniu w terminalach na lotniskach lub oglądaniu odliczania startu promu kosmicznego.

 

 

Te sny/doświadczenia astralne mają związek z nadchodzącym Wniebowstąpieniem i Odebraniem/Pierwszym Kontaktem. Reprezentują one struktury stworzone na wyższych planach, które następnie materializują się w świecie fizycznym.

Oczywiście wciąż mamy tu ciemnych na powierzchni, z których najbardziej pozostali uporczywi   znikną tylko wtedy gdy nastąpi Kosmiczny Błysk. Siły te próbują teraz, z zemsty i dlatego, że wiedzą, że przegrali, uniemożliwić Gwiezdnym Nasionom nawiązanie pierwszego kontaktu … co może pojawić się w tych snach, na przykład, z tymi miejscami   mocno osaczonymi…

 

 

… lub statkami powietrznymi startującymi i zestrzelonymi wkrótce potem.

 

 

To tylko ostatnie desperackie próby mrocznych by przeszkodzić we Wniebowstąpieniu… ale im się nie uda!

Ogólnie rzecz biorąc obecnie odbywa się wiele tajnych misji, które ponownie mogą też obejmować wiele   inkarnowanych na powierzchni Gwiezdnych Nasion.

 

 

Tak więc, Gwiezdne Nasiona mogą doświadczać pościgów samochodowych jak w filmie szpiegowskim lub strzelaniny jak w filmie o mafii, podczas swoich snów. W niektórych przypadkach mogą to być sekwencje walk przeciw kabałowi, które odbywają się na wyższych planach … podczas takich faz, napięcia i zdarzenia zwykle występują w świecie fizycznym w tym samym czasie.

Mroczni również nadal atakują wcielone tu Boginie, głównie w postaci ataków energetycznych, które następnie mają również wpływ fizyczny. Dlatego zaleca się dobrą obronę i wspólne uzdrawianie wraz z innymi zdolnymi Gwiezdnymi Nasionami.

 

 

 

Ale są również skierowane do Mężczyzn Światła, którzy faktycznie są na powierzchni aby chronić Boginię. Ponieważ dzięki Wniebowstąpieniu wiele Części Duszy Gwiezdnego Nasiona wcielonego Mężczyzny Światła   (a także Kobiety) już opuściło ciało. Tak więc, Awatary są bardziej podatne na zawładnięcie przez negatywne byty, których Archonci z kolei używają do wywoływania kłótni między parami Gwiezdnych Nasion. Dlatego szczególnie ważne jest aby być świadomym i chronić, oczyszczać a także ładować się pozytywną energią, najlepiej każdego dnia.

Przeżywamy ciężką   falę ataków ciemnych sił, które oczywiście chcą wykorzystać nadchodzącą konstelację planetarną i zaćmienie księżyca w ten weekend dla własnych “niegodziwych” celów i zapobiec/stłumić medytacje/operacje Sił Światła w tej szczególnej dacie.

Dlatego ważne jest aby pozostać skupionym, świadomym i wycentrowanym, bez względu na to co dzieje się na zewnątrz.

 

 

Jeśli śnicie w nocy, że jesteście zamknięci w jakichś brudnych więzieniach lub podziemnych lochach (i czujecie się słabi, zmęczeni, ospali i pasywni) kilka dni wcześniej, więc były to porwania przez mrocznych, którzy chcieli wyciągnąć was z gry dla nadchodzących medytacji. Po takim śnie natychmiast zanurzcie się w medytacji, wyobraźcie sobie jak uwalniacie się z tych miejsc i oczyszczacie siebie i swoją Płaszczyznę Duszy Białym Światłem lub  Białym Ogniem AN i chronicie wszystko wokół siebie.

Podsumowując, linki do ważnych medytacji, które zostaną przeprowadzone w ten weekend na całym świecie, do których przyłączenia wszystkie Gwiezdne Nasiona są mile widziane:

http://2012portal.blogspot.com/2019/12/make-this-viral-age-of-aquarius.html

http://2012portal.blogspot.com/2020/01/age-of-aquarius-final-update-and-new.html

https://stillnessinthestorm.com/2020/01/6-days-of-meditation-a-lead-up-to-the-the-grand-transformation-mass-meditation-event-on-1-12-20/

 

I naprawdę ważne: pamiętajcie aby bardzo dobrze chronić się zarówno przed jak i podczas i po medytacjach, a także oddzielać i oczyszczać się ze wszystkich negatywnych energii:

https://fm144.blogspot.com/2019/08/hot-august-protection-protocol-for-mass.html

To zapewnia, że medytacje mają maksymalny pozytywny wpływ i że Gwiezdne Nasiona również czują się dobrze po uczestnictwie.

 

 

Życzę wszystkim wspaniałego doświadczenia podczas medytacji a także inspirującego weekendu.

https://www.youtube.com/watch?v=79K0357GHwg

 

 

 

 

 

Źródło:  https://fm144.blogspot.com/2020/01/situation-update-before-lunar-eclipse.html

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o