Wielowymiarowa sieć ET i ludzi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wielowymiarowa sieć ET i ludzi ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Tworzymy wielowymiarową sieć komunikacyjną, w której uczestniczą istoty z kilku systemów gwiezdnych galaktyki, w tym waszego. W rzeczywistości jesteście częścią tej sieci ponieważ otrzymujecie te transmisje. Wierzymy, że różnorodność jest siłą. Uważamy, że im więcej miejsc będzie przy stole tym lepiej. Im więcej perspektyw istnieje tym większe prawdopodobieństwo, że całkowity zestaw pomysłów, procesów, praktyk, który sprawi, że istnienie będzie lepsze dla wszystkich zaangażowanych.

Dlatego włączamy tak wielu ludzi do naszej sieci. Jesteśmy chanelowani przez wiele istot i kolektywów aby stworzyć tę sieć, w której wszyscy możecie komunikować się przez nas. Jesteśmy jak naddusza tej sieci. Otrzymujemy informacje za pośrednictwem naszego kontaktu z wami podczas gdy jesteście w stanie czuwania i w stanie snu. Tak więc budujemy tę wielowymiarową sieć w czasie gdy galaktyka naprawdę potrzebuje zjednoczenia.

Podczas gdy ludzkość staje się gotowa do pełnoprawnego członkostwa w Federacji Galaktycznej, istnieje wiele kwestii, którym należy poświęcić uwagę, w tym to co przeszliście na Ziemi w całej swojej historii, za co niektóre istoty z innych systemów gwiezdnych są odpowiedzialne. I dlatego pomagamy negocjować, pomagamy zawrzeć pokój między istotami a systemami gwiezdnymi, które nie były w stanie wybaczyć i przejść dalej.

Wiemy, że ci z Was, którzy otrzymają tę transmisję są gotowi wybaczyć i odejść od okrucieństw, które ludzkość przeżyła i chcemy abyście wszyscy wiedzieli jak ważne jest aby wprowadzić was do galaktycznej społeczności. Chcemy również abyście wiedzieli, że zawsze będziemy mieć wasze wsparcie.

Jesteśmy wielkimi zwolennikami ludzkości na Ziemi i zawsze nimi będziemy. Kiedy nauczycie się wybaczać tym, którzy w waszej przeszłości na Ziemi wyrządzili wam krzywdę, ułatwicie to nam i wszystkim innym istotom zaangażowanym w historię ludzkości na planecie Ziemia. Musimy pokazać przykłady ludzi, którzy wybaczają innym zanim ET poczują się komfortowo aby pokazać się wam i poprosić o przebaczenie.

Wystarczy powiedzieć, że wiele się dzieje i wszyscy odgrywacie swoją rolę ewoluując, stając się swoimi prawdziwymi jaźniami, a na pewno pomagacie nam nie tylko ustanowić tę sieć ale także sprawić by była ona wspaniałym połączeniem istot, jakim może być. Chcemy wam podziękować za wasz udział i za nieustanne wysiłki na rzecz przebaczenia.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-multi-dimensional-network-of-e-t-s-humans-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o