[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 11 stycznia 2020

 Archanioł Gabriel ~ Sobota, 11 stycznia 2020

 

 

Przez Shelley Young

 

Wiele oświecających istot ludzkich, ze względu na swoje dobre i troskliwe serca oraz skupieniu się na byciu pomocą a nie na otrzymywaniu pomocy, czuje się przytłoczonych. Jeśli jesteście przytłoczeni, bardzo trudno jest wyobrazić sobie przyjęcie na siebie jeszcze jednej rzeczy. Może to sprawić, że będziecie w oporze na ekspansję.

W takim przypadku zalecamy natychmiastowe dokonanie ponownej oceny tego co możecie zostawić i pozwolić na przyjęcie na siebie innego. Co możecie zlecić komuś innemu? Jak utrwalacie niezdrową równowagę? Czy możecie zacząć włączyć siebie w swoją miłującą opiekę? Co możecie uwolnić lub uprościć? Czy możecie zacząć dokonywać wyborów na podstawie tego byłoby umacniające dla wszystkich zaangażowanych?

Jednym z dominujących tematów energii, do których teraz wchodzicie, jest ekspansja i tworzenie. Czy uważacie, że pozwolenie sobie na piękne życie oznacza dla was więcej pracy? A jeśli postęp i ekspansja ułatwiłyby wam życie? Co jeśli przyniesie to więcej radości, więcej komfortu, więcej satysfakcji? Czy oceniacie przyszłość w oparciu o zbyt duże obciążenie w przeszłości?

Drodzy, jesteście potężnymi twórcami. Potężnymi twórcami, którzy przechodzą z paradygmatu służby męczeńskiej na radosną, wspieraną służbę. Znajdźcie nowe sposoby na uhonorowanie siebie i innych oraz zacznijcie zmieniać ramy tego jak widzicie zmianę. Jest absolutnie możliwe wejście w życie, które celebruje was z powodu umiłowanego aspektu Źródła, którym jesteście i wszyscy skorzystają w najbardziej cudowny sposób. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2020/01/11/daily-message-saturday-january-11-2020/

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o