Przebudzenie w erze informacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Przebudzenie w erze informacji ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów, które obserwujemy u ludzkości podczas gdy wchodzicie w ten czas do głębszej wiedzy w waszym świecie. Często posiadanie dodatkowych informacji nie pomaga ponieważ was rozprasza. Wiedza o czymś może sprawić, że skupicie się na swoich myślach a nie na uczuciach. I tak, w dzisiejszych czasach ery informacji liczba osób, które się budzą jest szczególnie zachęcająca. Widzimy wystarczająco dużo ludzi, którzy odkładają telefony i odsuwają się od swoich komputerów i tabletów wystarczająco długo aby mieć prawdziwie duchowe doświadczenie.

Oczywiście istnieją duchowe doświadczenia, które można uzyskać w trybie online ale jeśli naprawdę chcecie połączyć się z samym sobą i swoimi emocjami, o wiele ważniejsze jest abyście wyszli i żyli swoim życiem. Nawiązywali kontakty z innymi ludźmi, twarzą w twarz. Połączyli się z królestwem zwierząt. Połączyli się z drzewami i Matką Naturą. Przeprowadzali detoksykację od swoich urządzeń tak często jak możecie, tak abyście mogli naprawdę wiedzieć jak się czujecie.

Zwracajcie uwagę na swoje myśli kiedy zasypiacie i na to co wam odsłaniają. Czy myślicie o czymś co naprawdę wydarzyło się w waszym życiu, czy myślicie o czymś co przeczytaliście lub widzieliście w Internecie? Ponownie, powiemy, że połączenie przez Internet jest bardzo ważne. Jest to ważny krok dla ludzkości ale wasze życie musi być zrównoważone. Chcecie znaleźć czas na bycie w prawdziwym życiu, w prawdziwym świecie, z innymi ludźmi. A kiedy spotykacie się z innymi ludźmi bądźcie tymi, którzy sugerują aby wszyscy wyłączyli telefony, abyście mogli być obecni ze sobą nawzajem, abyście mogli zauważyć kiedy ktoś inny potrzebuje trochę współczucia.

Nadszedł czas aby ludzkość zrobiła krok naprzód w tym procesie przebudzenia, a ci z Was, którzy otrzymują tę transmisję, jak na ironię otrzymują ją na jednym z tych urządzeń, o których mówimy. Ale wszyscy macie wystarczająco dużo zdrowego rozsądku aby wiedzieć, że wszystko służy konkretnemu celowi i ten cel może być pozytywny. I wiecie również, że równowaga energii jest ważna i musicie zrównoważyć ilość energii, którą wydatkujecie w Internecie z ilością energii, którą wydatkujecie wychodząc i poruszając swoim fizycznym ciałem, łącząc się z innymi żywymi istotami w ciele.

Jesteście tam aby wprowadzić ludzkość w Złoty Wiek Wniebowstąpienia, a najpotężniejszym i najskuteczniejszym sposobem aby to zrobić jest naprawdę być tam dla swoich bliźnich, pocieszając ich, dzieląc się swoimi historiami i po prostu będąc obecnym podczas gdy oni czują to co muszą czuć. W tej erze cyfrowej, w erze informacji, konieczne jest aby jak najwięcej osób zrozumiało, że to naprawdę wiek przebudzenia i że najlepszym sposobem na doświadczenia przebudzenia jest prawdziwe i autentyczne połączenie ze wszystkimi żywymi istotami.

Cieszymy się, że jest wystarczająco dużo ludzi, którzy zdają sobie z tego sprawę aby mogli poprowadzić resztę ludzkości i zachęcić swoich ludzkich współbraci do pójścia z wami na spacer, wyjścia z wami na łono natury lub po prostu aby usiąść z wami podczas gdy nie ma żadnych urządzeń elektronicznych. Jest to jeden z wielu sposobów w jaki poprowadzicie ludzkość do piątego wymiaru.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/awakening-in-the-information-age-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o